سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

pmsaeedi

کاربر سایت
Jan 2, 2012
2
نام
پدرام
کسی از دوستان میدونه ایس کریم رسمی واسه سامسونگ گال اس 2 کی میاد ؟
رام‌های کاستوم برای این گوشی موجوده ولی عرضه رسمی طبق گفته‌ی سامسونگ در نیمه اول سال ۲۰۱۲ است. تاریخ دقیق‌تری توسط سامسونگ اعلام نشده.

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من بازی splinter cell رو ئنصب کردم روی Arc s همجا سیاهه به جز خود سم فیشر چیکار کنم راه حلی هست؟
می‌دونم که نسخه‌ی ۱.۰.۴ بازی روی Arc S اجرا می‌شه. شما چه نسخه‌ای از بازی رو نصب کردید؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من XL خریدم و روز اول به Wifi وصل شدم......اما الان دیگه اصلا Wifi منو پیدا نمیکنه.........اصصصصلا پیدا نمیکنه........یکی بگه چیکار کنم ؟
کسی میتونه راهنمایی کنه به صورت دستی وارد کنم یا بگه مشکل از چی میتونه باشه ؟

and-roid

کاربر سایت
Dec 25, 2011
23
نام
Ali
دوستان من XL خریدم و روز اول به Wifi وصل شدم......اما الان دیگه اصلا Wifi منو پیدا نمیکنه.........اصصصصلا پیدا نمیکنه........یکی بگه چیکار کنم ؟
کسی میتونه راهنمایی کنه به صورت دستی وارد کنم یا بگه مشکل از چی میتونه باشه ؟
سلام
برو تو all sitting بعد از اونجا یوزر نیم و پسورد وای فای خودتو بده به گوشی منم xl دارم هیچ مشکل وای فای نداره این کارو که گفتم بکن حله مثل قندو نبات

and-roid

کاربر سایت
Dec 25, 2011
23
نام
Ali
یه سوال چطوری میتونم روی گوشیم از چیز پی ان استفاده کنم ؟!
SSTP هم میشه استفاده کرد روش ؟!
گوشی اگه اندروید هست خودت تنظیماتو دستی باید از all sitting واردش کنی ولی اگه ایفون هست یه جور برنامه رو باید بدانلودی ؟

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
یه سوال چطوری میتونم روی گوشیم از چیز پی ان استفاده کنم ؟!
SSTP هم میشه استفاده کرد روش ؟!

Setting-->Wireless & Network-->(v)pn-->Add (V)PN network

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

ممنونم بابت راهنمایی تون . بابا یکی جواب بده دیگه

یک اینکه باید ریکاوری کلاک ورک نصب کنی بعدش از اون جا فول Wipe میکنی بعدش یه قسمت داره به نام پارتیشن بندی که به اندازه های دلخواه خودت تقسیم میکنه

---------- نوشته در 10:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 PM ارسال شده بود ----------

کسی از دوستان میدونه ایس کریم رسمی واسه سامسونگ گال اس 2 کی میاد ؟

بله امده کی گفته نیومده اون هم رسمی به مناسبت کریسمس (باید یه کرنل هم براش نصب کنیم که تویه لینک پایین همه چیز توضیح داده شده)

رام رسمی اندروید 4 | I9100XXKP8 Android 4.0.3 | Ice Cream Sandwich | پشتیبانی فارسی

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
سلام . من همین 2 روز پیش به خاطر چیز PN مجبور شدم گوشی Windows Phone بفروشم و یه Optimus 2x خریدم . متاسفانه یه اشتباهی کردم و رام گوشیمو نابود کردم ! بعد دوباره رام ریختم اما هر کاری میکنم سیم کارتم رو نمیشناسه و درصد باتری رو 999% نشون میده ! رفتم تو سایتا گشت زدم دیدم گفتن بهترین راه اینه که IMIE رو از این راه برگردونم که دوباره درست بشه و اطلاعات گوشی و سیستم عامل مثل baseband رو نشون بده و سیم کارت رو بخونه .
این کار پایین رو هم هر کاری کردم نتونستم انجام بدم ! کسی میتونه راهنمایی کنه ؟!

1. Connect phone by USB

2. Enter 1809#*990# in dialer
3. Select Port Settings -> Select CP USB
4. Start hyperterminal, in COM settings select same port like in devide manager -> LGE mobile USB Serial Port, 115200
5. Type AT if response is not OK, change port number
6. Type at%imei, it should display your current IMEI
7. Type at%imei=x,x,x,x,x,x,x,x,x,x,x,x,x,x,x , where x,x,x... is your orginal IMEI number
8. Reset

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
4.0.3 روى اس ٢ هنوز رسمي نيست و سامسونگ قول داده در ربع اول ٢٠١٢ حتما عرضه بشه
كلا 4.0.3 هنوز رسمى نيست ، روي جلكسي نكسوس عرضه شد ولى پس از چند ساعت متوقف شد .

حالا دوستان يه سوال داشتم ، شنيدم يه برنامه هست كه با استفاده از اون ميشه آندرويد ماركت رو گول زد و بتوينم برنامه هايي كه در كشورهاى ما عرضه نميشه رو نصب كرد ، حالا يكي يه توضيحي ميده ؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
4.0.3 روى اس ٢ هنوز رسمي نيست و سامسونگ قول داده در ربع اول ٢٠١٢ حتما عرضه بشه
كلا 4.0.3 هنوز رسمى نيست ، روي جلكسي نكسوس عرضه شد ولى پس از چند ساعت متوقف شد .

حالا دوستان يه سوال داشتم ، شنيدم يه برنامه هست كه با استفاده از اون ميشه آندرويد ماركت رو گول زد و بتوينم برنامه هايي كه در كشورهاى ما عرضه نميشه رو نصب كرد ، حالا يكي يه توضيحي ميده ؟

علی از market-enabler استفاده کن .
گوشییت root هست ؟؟ اگه نه باید Airplane مد کنی بعد وارد مارکت شی .

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
علی از market-enabler استفاده کن .
گوشییت root هست ؟؟ اگه نه باید Airplane مد کنی بعد وارد مارکت شی .
خب بله باید از Market _Enabler جدید استفاده کنی که خیلی بهتر از قدیمیه هست
حتی اگه با Air Plane هم بری باز هم مارکت باز نمیشه چون اسم اوپراتور رو میشناسه
تنها راه در اووردن سیم کارت و رفتن به مارکت هست که خیلی سریع و بهتر از Market_enabler میشه استفاده کنی و دانلود کنی

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام مرسي از كمكتون ، ولي هيچكدوم فايده نداشت . اين برنامه با ICS كار نميكنه ، سيمكارتم در اوردم ايرپلين مود هم فايده نداشت

من NBA GAME TIME 2011-2012 رو ميخواستم دانلود كنم ولي حتى تو سايتهاي دانلود گير نمياد .

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام ، امروز براى يكي از دوستان جلكسي تب ١٠.١ گرفتيم . من حداقل انتظار داشتم چيزي شبيه به جلكسي اس ٢ ببينم ، ولي متاسفانه مدل 16 گيگ همراه با 3G ( كه هم قيمت آيپد بود ) حال مارو بدجور گرفت .
اولين بار بود سراغ تبلت آندرويد ميرفتم ولي حسابي حال مارو گرفت ، اسكرولينگ فوق العاده كنده ، براوزينگ لگ داره ( آيپد از كامپيوتر هم نرمتر براوز ميكنه) و تقريبا همه برنامه ها لگ دارند ، و ديزاين برنامه ها فوق العاده ضعيف هستند ( درباره برنامه هاي معروف مثل فيس بوك و تويتر صحبت ميكنم بقيه كه ديگه به جاي خود ! )
اينقدر كلمون رو با اين تگرا ٢ خوردن آخرش اين مياد جلومون! نكته جالب اينه كه در حالت لندسكيپ منوها خيلي نرم اسكرول ميشن ولي در حالت پورتريت لگ داره !!
يه سرچ كةچيك كردم و ديدم كه بله! اين مشكل فقط مشكل من نيست و مشكل همست ! خيلي واسم عجيبه كه چرا همچين محصولي با اين كيفيت به بازار عرضه ميشه ؟
حتى صفحه نمايش در مقابل اپل حرفي واسه گفتن نداره ، حالا بايد ديد كه آيا بستني حصيري معجزه خواهد كرد و اين تب رو نجات ميده يا نه ( البته اگه فردا نرفتم بفروشمش چون خيلي حالمو گرفت )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر