سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
ممنون.
راستش من کلا از گوشی های سامسونگ با اینکه خیلی خوبن خوشم نمیاد.HTC باشه بهتره.
HTC SENSATION چطوره؟؟یکی از دوستام تعریفش رو کرده.من بیشتر میخوام برای نرم افزار و آهنگ و بازی.
چند تا سوال متفرقه:میشه روی آندروید فارسی ریخت؟؟
کار با آندروید سخته یا نه؟؟چون تاحالا با سیمبین کار کردم(5530).
اگه HTC SENSATION بخوره زمین سریع خراب میشه؟؟
ممنون

درود.سنسشن یکی از پر ایراد ترین گوشی های htc هست.این گوشی از نظر تاچ و وای فای مشکل داره.البته دو مدل جدید اومدن به نام SENSATION xl و SENSATION xe که مشکلاتشون حل شده ولی متاسفانه بودجه شما نمیرسه.به نظر من incredible s میتونه نیاز هاتون رو رفع کنه.الان incredible s بهترین تک هسته ای در بین htc هاست.همانطور که میدونید چند ماه بعد دیگه گوشی های تک هسته ای از بورس میفتند و امکان داره دیگه اپدیت نشن.(به جز سونی اریکسون)
در کل رابط کاری سنس بهترین تجربه هست.ارک اس cpu 1.4 داره که این در مقایسه با اینکری... پیروزه .البنه اینکری رو میشه با اور کلاک به صورت پایدار به 1.8 رسوند. ارک اس از نظر زیبایی حرف نداره ولی از نظر مقاومت بدنه پیروزی از ان htc هست.صدای موزیک اینکری ضعیف هست ولی در هدفون بهترین صدا رو با تجربه بیس بالا در اختیارتون میذاره.((از من میشنوید هیچ وقت به ساپورت سونی اریکسون اعتماد نکنید درسته که براش اندروید 4 میاد اما ممکنه بعد ها سونی این گوشی رو رها کنه و دیگه اپدیت نشه.تجربه خودم رو گفتم.چون همچین مورد مشابه ای برای x10 سونی اتفاق افتاد)))
کار با اندروید زیاد سخت نیست ولی پیچیدست که زیاد هم وقت نمیگیره.توی 2 هفته یا کمتر همه چی دستتون میاد.
htc فقط منوی فارسی نداره اما میتونید فارسی تایپ کنید.اگر با گارانتی یاس بخرید رام فارسی((تایپ فارسی داره))) روش هست.
htc که از نظر بدنه حرف اول رو میزنه به ندرت پیش میاد که با افتادن روی زمین زیاد صدمه ببینه.
من اگر جای شما بودم 50 تومن میذاشتم روش میرفتم گالکسی اس2 میخریدم که دو هسته ایی و از نظر چیپست گرافیکی حرف اول رو میزنه((((گرچه شما هم مثل من هستید و از سامسونگ خوشتون نمیاد)))
پس هر دو گوشی بسیار خوبن و از خرید هیچ کدوم پشیمون نمیشید.انتخاب شما برمیگرده به سلیقتون.
من بودم هیچ گاه سونی اریکسون نمیخریدم حتی اگر 10 هسته ای بود:d شما باید به یک چیز دیگه توجه کنید اونم اینکه گوشی رو که دارید هر کس از اون گوشی در دستش نباشه و........
سنسشن رو به هیچ عنوان به شما توصیه نمیکنم.
پیشنهاد های من اول incredible s دوم arc s

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
Galaxy SII چرا اینقدر گرون شده؟؟؟
850 با گارانتیش :D
این جی اس ام چرت و پرت زده :D! من تو نبوت مغازه دارم برامون بدون گارانیت 713 فاکتور میشه :D! قضیه چیه؟؟؟
یه سریا تو علائدین پایین میدن خرید قبلشونه یا گارانتی قلابی؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
Galaxy SII چرا اینقدر گرون شده؟؟؟
850 با گارانتیش :D
این جی اس ام چرت و پرت زده :D! من تو نبوت مغازه دارم برامون بدون گارانیت 713 فاکتور میشه :D! قضیه چیه؟؟؟
یه سریا تو علائدین پایین میدن خرید قبلشونه یا گارانتی قلابی؟

شما قیمتت از جی اس ام هست؟!
اون که اعتباری توش نیس!

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
ببخشید 1سوال داشتم:
یکی از دوستام یه galaxy tab p1000 داره ، میخواستم بدونم آخرین ورژن اندروید که روش نصب میشه چه نسخه ای هست؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
در بین همه اعضا خانواده و فامیل و دوستان که این چندین سال گوشی داشتن هیچ گاه گارانتی به کار نیومده. و اگر گوشی خراب شده بعد از دوران گارانتی بوده و...

گوشی شما هم خراب بشه شرکت یه گندی توش میزنه و بعد هم میندازه گردن شما. ضربه خورده. اب رفته توش. خاک گرفته. توش عنکبوت بوده.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من s2 دارم تو موزیک پلیر 5.1 داره وقتی کمرنگه فعاله یا پر رنگ؟وقتی فعال و غیر فعال بشه یکی صدا رو زیاد می کنه یکی کم حالا حالت فعال صداش زیاد میشه یا غیر فعال؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
بچه ها من میخوام Xperia ARC S رو بخرم . قیمتشم توی Gsm زده 520 هزار تومان . میخوام ببینم توی این Range قیمت چه گوشی های دیگه ای میتونم بخرم که امکانات بهتری داشته باشه . ( فقط آندروید و WP7 رو بگین . Nokia نمیخوام ) . بعد اگر کسی این گوشی Xperia ARC S رو داره بگه معایبش رو .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر