سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

merci0111

کاربر سایت
Aug 20, 2010
49
نام
ali
دوستان من می خواستم گلکسی ICE بخرم . کسی این جا باهاش کار کرده . مشکل خاصی به نظرش می رسه غیر از دوربین ( که برام مهم نیست) مخصوصا در مورد باز کردن برنامه ها و بازی ها .
کلا توی این رنج قیمت (300-400) چیر دیگه ای مد نظرتون هست ؟
دوسته من اگه 400 پول داری اشتباه نکن چون پدر خودم گوشی فروشی داره دارم بهت میگم و راهنماییت میکنم دیگه بستگی به خودتون دارم من نظرم اینه که شما یه اس 16 گیگ در حد پیدا کن که اگه تاپیک بزنی 100 در صد پیدا میشه مرگ نداره گوشی هاش اگه میخوای بدونی که گوشی اس باید چه چیزاییش تمیز باشه تا در حد باشه بهم پی ام بده تا راهنماییت کنم یا علی

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
یه Source معتبر برای دانلود معتبر data برای cpu های مختلف معرفی کنید لطفا :D
به نظر من موبایلستان از همه جا بهتر......... حتی فروم های خارجی
تمام بازیهایی که قرار می گیره تست شد هست و data بازی اگر از نظر cpu فرق داشته باشه تو لینک اول بازی می زاره

البته بعضی از بازیها دیتاشون یکی هستن و فقط فایل apk با هم فرق دارن

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
pandaapp.com عالیه دیتا برای سی پی یو های مختلف رو میزاره.
and-roid.irهم عالیه.

pandaapp.com هم خیلی خوبه
ولی چندتا بازی که من دانلود کردم نصفش درست اجرا شد و نصف دیگش فایل دیتاشون مشکل داشت

به نظر من وقتی موبایلستان باشه بهتر طرف AND-ROID.IR نرید

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
wifi galaxy s2 صعیفه؟من wifi transmitter را روی 100% گداشتم اما با گوشی 2خط می گیرم با لپتاپ 4خط چرا؟
2روزه که نمی تونم به samsung apps و بازار وصل بشم چی کار کنم؟ (به اینترنت وصلم)

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
wifi galaxy s2 صعیفه؟من wifi transmitter را روی 100% گداشتم اما با گوشی 2خط می گیرم با لپتاپ 4خط چرا؟
2روزه که نمی تونم به samsung apps و بازار وصل بشم چی کار کنم؟ (به اینترنت وصلم)
خب دوست عزیز مسلمه که wifi لپ تاپ قوی تره ...:d خب 2 خط هم بگیری خوبه دیگه ، یعنی تو وبگردی اذیت نمیشی !!!

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
دوستان من پریروز یه Xperia NEO خریدم، یه چند تا سوال دارم.:-b
1. برای اجرای برنامه های پولی هک شده رو گوشیهای انروید مثل آیفون که جیل بریک داره اینم همچین چیزی داره درسته؟! بهش root کردن میگن؟!!
2. برای همه این برنامه ها به روت کردن نیازه یا فقط بعضی ها؟ چون من بازی doodle jump ریختم و به نظرم کامل میومد و نسخه free نبود...
3. در ضمن چند تا بازی HD ریختم که همشون حجم کمی دارن و وقتی میخوای بری تو بازی میخواد تازه اصل بازیو دانلود کنه...نمیشه کل بازیو یه جا دانلود کرد؟
4. حالا من از کجا میتونم بفهمم که فروشنده خودش گوشیو روت کرده یا نه؟ چون یه سری برنامه خودش برام ریخت(که البته بیشترش چرت پرت بود پاک کردم)
5. دیتای بازی چیه؟!:d
6. یه چند تا مارکت خوب معرفی مکنید؟! من الان بازارو دارم که البته برنامه هاش مجانین. Applanet هم که سروش آف شده...
پیشاپش بســــیـــــار ممنونم.

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
دوستان من پریروز یه Xperia NEO خریدم، یه چند تا سوال دارم.:-b
1. برای اجرای برنامه های پولی هک شده رو گوشیهای انروید مثل آیفون که جیل بریک داره اینم همچین چیزی داره درسته؟! بهش root کردن میگن؟!!
2. برای همه این برنامه ها به روت کردن نیازه یا فقط بعضی ها؟ چون من بازی doodle jump ریختم و به نظرم کامل میومد و نسخه free نبود...
3. در ضمن چند تا بازی HD ریختم که همشون حجم کمی دارن و وقتی میخوای بری تو بازی میخواد تازه اصل بازیو دانلود کنه...نمیشه کل بازیو یه جا دانلود کرد؟
4. حالا من از کجا میتونم بفهمم که فروشنده خودش گوشیو روت کرده یا نه؟ چون یه سری برنامه خودش برام ریخت(که البته بیشترش چرت پرت بود پاک کردم)
5. دیتای بازی چیه؟!:d
6. یه چند تا مارکت خوب معرفی مکنید؟! من الان بازارو دارم که البته برنامه هاش مجانین. Applanet هم که سروش آف شده...
پیشاپش بســــیـــــار ممنونم.
نه نیازی نیست حتما روت باشه
فقط تعداد کمی نرم افزار نیاز به این کار دارن

بازیهای آندروید معمولا یک فایل APK دارن که برای نصب هست و برای بازیهای HD که حجم بالایی دارن باید دیتای بازیهارو دانلود کنی و توی فولدی در معموری کارت که گفته باید ریخته بشه ( برای هر بازی گفته که کجا باید دیتاشو کپی کنی )
هم می تونی دیتارو از تو خود گوشی دانلود کنی و هم می تونی با PC دانلود کنی و بعدش بریزی توی معموری کارتت

اگر برای بازی های حجم بالا دنبال مارکت می گردی که نباید دنبال مارکت باشی چون نرم افزار و بازیهای داخل مارکت یا پولی هستن و اگر کارکت مجانی باشه فایل دیتاشو باز باید با گوشی دانلود کنی
بهترین راه برای دانلود دیتای بازیها فروم ها هستن که در مورد مشکلات نصب و دیتاهای مورد نیاز گفت و گو می شه : موبایلستان
یک سایت خوب هم برای دانلود نرم افزار و بازی هست که دیتای بازیهارو براساس مدل CPU مشخص کرد و لینک دانلود سالم می زار : pandaapp.com

• Like
Reactions: Ham3d

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
نه نیازی نیست حتما روت باشه
فقط تعداد کمی نرم افزار نیاز به این کار دارن

بازیهای آندروید معمولا یک فایل APK دارن که برای نصب هست و برای بازیهای HD که حجم بالایی دارن باید دیتای بازیهارو دانلود کنی و توی فولدی در معموری کارت که گفته باید ریخته بشه ( برای هر بازی گفته که کجا باید دیتاشو کپی کنی )
هم می تونی دیتارو از تو خود گوشی دانلود کنی و هم می تونی با PC دانلود کنی و بعدش بریزی توی معموری کارتت

اگر برای بازی های حجم بالا دنبال مارکت می گردی که نباید دنبال مارکت باشی چون نرم افزار و بازیهای داخل مارکت یا پولی هستن و اگر کارکت مجانی باشه فایل دیتاشو باز باید با گوشی دانلود کنی
بهترین راه برای دانلود دیتای بازیها فروم ها هستن که در مورد مشکلات نصب و دیتاهای مورد نیاز گفت و گو می شه : موبایلستان
یک سایت خوب هم برای دانلود نرم افزار و بازی هست که دیتای بازیهارو براساس مدل CPU مشخص کرد و لینک دانلود سالم می زار : pandaapp.com

ممنون
حالا از کجا میشه فهمید گوشی روت شده یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر