سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوستان عزیز من چند تا برنامه از طریق بلوتوث به گوشیم دادم و نصبشون کردم ولی برای اجرای آنها نمی دونم کجا نصب شدند .همه گوشی را زیر و رو کردم ولی محل ذخیره شون را پیدا نکردم و آیکونی رو صفحه نیومد. به نظرتون کجا نصب شدند؟

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
دوستان عزیز من چند تا برنامه از طریق بلوتوث به گوشیم دادم و نصبشون کردم ولی برای اجرای آنها نمی دونم کجا نصب شدند .همه گوشی را زیر و رو کردم ولی محل ذخیره شون را پیدا نکردم و آیکونی رو صفحه نیومد. به نظرتون کجا نصب شدند؟
گوشیت چیه؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان سلام.....
من چند وقتیه که گوشی Desire HD رو خریدم و تقریبا راضیم و فقط از 1 چیزش بدم میاد :
باتریشه که هر روز باید شارژ بشه........
میخواستم بدونم باتریه قوی تری براش نیومده ؟
و سواله بعدی اینکه من چجوری میتونم کاری کنم که SMS های فارسی رو نشون بده........؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
دوستان همین الان یه تبلت خریدم archos 10.1 ، اندروید 2.2 داره .ولی با فارسی مشکل داره . کسی میتونه یه پچ بزاره تا فارسیش درست شه.
از کسی که این کارو بکنه واقعا ممنون میشم.

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
من یه گوشی می خوام تا سقف 300 تومن که همه بازی های گرافیک دار اندروید رو اجرا کنه اصلا همچین گوشیی هست wildfire چطوره؟؟؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یعنی بهتر از wildfire بازی ها رو اجرا میکنه؟؟؟:-s اخه میگن نسخه جدیدش با اندروید 2.2.1 ه

ace گوشی خوبیه ولی با رمش به مشکل میخوری. نه Wildfire بخر نه ace

بهترین گزینه Xperia x10 هست . اگه میخوای 350 پول بدی و خودت رو فحش بدی .. برو بخر. کلا اندروید زیر 400 داستان خاص خودشو داره!کندی زیاد،صفحه نمایش کوچیک.

البته X10 هم مصرف باتریش زیاده. باز خودت میدونی

من تجربه کار طولانی مدت با همش رو دارم ace رمش ضعیفه و بعدا برات خیلی مشکل ساز میشه.
wildfire پردازندش ضعیفه و برای بازی ها و بعضی برنامه ها به مشکل میخوری ولی رمش از ace بیشتره.
از لحاظ باتری ace بهتره

ولی به نظرم صبر کنی و پول جمع کنی از جفت مدل ها بهتره. ولی اگه نمیتونی ace خوبه wild fire هم خوبه. توی اون رنج قیمت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arshiya26

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر