سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
آخه منم موافقم از چند جهت واقعا Sensation آیفونو قورت میده ولی قیمتش عجیب پایینه اونم برای یه
گوشی در این سطخ . 650 شده جدیدا . یه چیزی هم بگم من کلا از سامسونگ بدم میاد ( نظر شخصی) ولی واقعا گوشی های جدیدش واقعا عالین . حالا شما بگین iOs و ایفون 850 اچ تی سی با این ابهت و اینا 650 ...!
یه سوال دیگه هم دارم دوستانی که آندرویدی هستین بازی و برنامه زیاده براش ؟ مخصوصا بازیهای با کیفیت ؟

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
آخه منم موافقم از چند جهت واقعا Sensation آیفونو قورت میده ولی قیمتش عجیب پایینه اونم برای یه
گوشی در این سطخ . 650 شده جدیدا . یه چیزی هم بگم من کلا از سامسونگ بدم میاد ( نظر شخصی) ولی واقعا گوشی های جدیدش واقعا عالین . حالا شما بگین iOs و ایفون 850 اچ تی سی با این ابهت و اینا 650 ...!
یه سوال دیگه هم دارم دوستانی که آندرویدی هستین بازی و برنامه زیاده براش ؟ مخصوصا بازیهای با کیفیت ؟

بازی و برنامه براش خیلی هست،اکثرا کیفیت های بالا،علاوه بر این انواع رام ها و کاستوم رام ها هم براش پیدا میشه...
تنها مشکلی که ممکنه پیش بیاد اینه که آنتن وای فای متصل به درب گوشیه و اگه با یه حالت خاص بگیریش ممکنه سیگنال وای فای کم یا قطع بشه،البته به احتمال 1%

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
این تفاوت قیمت به دلیل کیفیت نیست بلکه به دلیل وضع داغون بازار هست.
من خودم الان گلکسی اس دارم قیمتش هم 515 تومنه(بدون گارانتی) . این در حالیه که آیفون 3gs قیمتش 650 تومن است !!!!!!!!!!!
گلکسی اس از هر نظر بسیار بسیار بهتر از آیفون 3gs است .

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
گلکسی اس 2 که هیولایی هست واسه خودش:D به نظرم گلکسی اس 2 بگیر یا اگه گرونه واست یکم صبر کن به زودی ارزون میشه ..
من یه چند روزی هست گرفتم :d کیفیت تصویر فوق خفن:d همه چی خوبه فقط امروز تو شارج بود یه دو ساعتی گوشیو که رفتم برداشتم دیدم رفته بود رو 50 درجه !! داغ داغ سریع خاموش کردم انداختم جلو باد کولر سریع خنک شد تنها ایرادش همینه باید ببینیم با فرمور میتونن کارش کنن یا نه |: ارزون هم که حالا حالا ها نمیشه مایکروتل اورده با گارانتی 930 (دزدتل) من خودم 830 گرفتم اصلا اون قیمت نمی ارزه

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من یه چند روزی هست گرفتم :d کیفیت تصویر فوق خفن:d همه چی خوبه فقط امروز تو شارج بود یه دو ساعتی گوشیو که رفتم برداشتم دیدم رفته بود رو 50 درجه !! داغ داغ سریع خاموش کردم انداختم جلو باد کولر سریع خنک شد تنها ایرادش همینه باید ببینیم با فرمور میتونن کارش کنن یا نه |: ارزون هم که حالا حالا ها نمیشه مایکروتل اورده با گارانتی 930 (دزدتل) من خودم 830 گرفتم اصلا اون قیمت نمی ارزه
منظورت چند تومنه؟؟؟830 تومن نمی ارزه؟

من میخوام بگیرم. یک سوال دیگه.روی صفحه اینا خش میفته ؟یعنی برچسب باید بگیریم؟:(
این cpu 2 هسته ای هم با این اندروید زپرتی به مشکل خورده ها. این google باید به فکر باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
من که چیزی نزدم روش گوریلا گلس هست دیگه :D
چه مشکلی روله ؟!
بستنی حصیری که بیاد میترکونه چون برنامه ها واسش دارن نگران نباش:D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
دوستان برای آخرین بار جهت آسودگی خیال این Sensation رو بگیرم یا نه ؟ باعث پشیمونی نشه ؟ :( EVO 3D چنده ؟ اومده ؟ وایمکس داره .;)

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
دوستان برای آخرین بار جهت آسودگی خیال این Sensation رو بگیرم یا نه ؟ باعث پشیمونی نشه ؟ :( EVO 3D چنده ؟ اومده ؟ وایمکس داره .;)
دوست عزیز . بزرگترین مشکل sensation دریافت امواج شبکه wifi است . وگرنه دیگه هیچ مشکلی نداره . فقط بازم میگم تعصب رو بزار کنار و یه galaxy s II بگیر ;;) چون sensation به کلی یک بازنده محسوب میشه . البته در مقابل >:)galaxy s II
evo 3d هنوز نیومده . ولی به نظر من نگیری بهتره . چون داری پول گزافی بابت 3d بودنش می پردازی . در ضمن این فناوری هنوز ناقص است و با کار کردن در محیط سه بعدی باعث ایجاد سردرد میشه :|

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
منظورت چند تومنه؟؟؟830 تومن نمی ارزه؟

من میخوام بگیرم. یک سوال دیگه.روی صفحه اینا خش میفته ؟یعنی برچسب باید بگیریم؟:(
این cpu 2 هسته ای هم با این اندروید زپرتی به مشکل خورده ها. این google باید به فکر باشه
نه 930 تومنو گفتم :d صفحش که من برچسب نزدم فقط قاب گرفتم قابو حتما بگیر گوشی و دستت که میگیری انگار کاغذ گرفتی دستت نازکه بیفته از دست رو اسفالتی جایی ....

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
آفتاب و مه و خورشید و بازی سنتر در کارند تا ما یه Galaxy s2 بخریم...:d
هم الان رفیقم زنگید گفت یه بنده خدایی گلاکسی اس 2 داره همون اول که اومده دادن دوبی براش گرفتن و اینا . 16 گیگ هست خداییش هم تمیزه میگه 700 میارزه بگیرم ؟ فک کنم یه 900 تومنی پول داره پاش . دارم ~x( میشم . میترسم بگیرم پس فردا بخوره تو گوشش...! شانس که نداریم :((

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام گلکسی داران عزیز .
من تا چند روز پیش 2.2.1 روی گوشیم بود . الان تغییر دادم به 2.3.4 XXJVP . (به همراه dark core 2.7.3 )
حالا که میرم تو گالری همراه با لگ باز می شه و عکس ها دیرتر باز می شن شما هم چنین مشکلی دارید ؟؟

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
آفتاب و مه و خورشید و بازی سنتر در کارند تا ما یه Galaxy s2 بخریم...:d
هم الان رفیقم زنگید گفت یه بنده خدایی گلاکسی اس 2 داره همون اول که اومده دادن دوبی براش گرفتن و اینا . 16 گیگ هست خداییش هم تمیزه میگه 700 میارزه بگیرم ؟ فک کنم یه 900 تومنی پول داره پاش . دارم ~x( میشم . میترسم بگیرم پس فردا بخوره تو گوشش...! شانس که نداریم :((
تو که 700 تومن میخوای بدی یه 100 تومن هم بزار روش !!
یا اینکه 2 ماه صبر کن !!:p
اگر هم وسواسی نیستی برای همون رفیقت که زنگیده رو بگیر ;)

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام گلکسی داران عزیز .
من تا چند روز پیش 2.2.1 روی گوشیم بود . الان تغییر دادم به 2.3.4 XXJVP . (به همراه dark core 2.7.3 )
حالا که میرم تو گالری همراه با لگ باز می شه و عکس ها دیرتر باز می شن شما هم چنین مشکلی دارید ؟؟

این مشکل گالری این رام هست ، بهتر از یه گالری دیگه استفاده کنی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر