سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
مثل همون حالت افلاین توی گوشیه ی نوکیا هست دیگه:D اینطوری به GPRS هم پس دسترسی نداره!
میتونی از MARKET ENABLER استفاده کنی.ولی باز هم نمیتونی با gprs بری چون نمیتونی چیز شکن وصل شی نه با ایرانسل و نه همراه اول ولی یه راه دیگه هست.

MarketEnabler v3.0.8.apk

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام دوستان . می خوام galaxy s بگیرم ولی بین این و desire s شک دارم . تمام ویژگی ها شون رو می دونم.
میخواستم بدونم رم چقدر تاثیر داره چون desire s رم اش بیشتره ولی در عوض cpu اش از hummingbird گلکسی ضعیفتره . لطفا راهنمایی نمایید :d

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام دوستان . می خوام galaxy s بگیرم ولی بین این و desire s شک دارم . تمام ویژگی ها شون رو می دونم.
میخواستم بدونم رم چقدر تاثیر داره چون desire s رم اش بیشتره ولی در عوض cpu اش از hummingbird گلکسی ضعیفتره . لطفا راهنمایی نمایید :d
بدون شک برو گالاکسی بگیر.
چون گالاکسی Super AMOLED اما دیزایر اس Super Clear LC.
چون گالاکسی cpu قویتری داره.
بعد از گالاکسی اس2 قویترین گوشی اندرویدی گالاکسی اس هست.
رم تاثیر داره ولی زیاد نه.بیشتر سی پی یو

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میتونی از MARKET ENABLER استفاده کنی.ولی باز هم نمیتونی با gprs بری چون نمیتونی چیز شکن وصل شی نه با ایرانسل و نه همراه اول ولی یه راه دیگه هست.

MarketEnabler v3.0.8.apk
چزوری کار میکنه؟بااا همه این کارا به خاطر دانلود برنامه ای مربوط به vampire diaries هست.یکی لینکش رو بده،یه دنیا رو راحت کنه:D

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
بدون شک برو گالاکسی بگیر.
چون گالاکسی Super AMOLED اما دیزایر اس Super Clear LC.
چون گالاکسی cpu قویتری داره.
رم تاثیر داره ولی زیاد نه.بیشتر سی پی یو

این رو هم اضافه کنید که Desire S کمی مشکل WiFi داره. دستت رو بذاری پشتش ضعیف میشه. اگه سیگنال ضعیف باشه قطع میشه.

این رو GSM نوشته بود (از یک سایت خارجی ترجمه کرده بودن) که باعث شد من کلا Desire S رو بیخیال شم.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,994
نام
احمد
سلام دوستان من طرفهای مرداد میخوام galaxy ace بگیرم (350 بیشتر ندارم)،تا اون موقع گرونتر نمیشه؟
اصلا به نظرتون گوشی خوبیه میتونه بازیها و برنامه های مختلف رو اجرا کنه؟ (پسر خالم htc aria داره ندیدم بگه مشکل بازی دارم ولی واسه اطمینان پرسیدم)

اونوقت optimus 2x خیاره این وسط

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
سلام دوستان من طرفهای مرداد میخوام galaxy ace بگیرم (350 بیشتر ندارم)،تا اون موقع گرونتر نمیشه؟
اصلا به نظرتون گوشی خوبیه میتونه بازیها و برنامه های مختلف رو اجرا کنه؟ (پسر خالم htc aria داره ندیدم بگه مشکل بازی دارم ولی واسه اطمینان پرسیدم)

البته htc sensation هم هست:d ولی هیچکدوم به پای gs2 نمیرسن لامصب غولیه >:d<

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

خمیار که نیست ولی شما مقایسه ها رو نگاه کنی و کلیت رو در نظر بگیری تنها نقطه ی برتری اوپتیموس تگرا هست که اونم تا حدودی برای گیم مناسبه.

ولی در بقیه نقاط S ii بهتره(بر تری هاشون حد و حدودی هست). در کل اوپتیموس هم انتخاب عالی هست اگه کسی بخره ،راضی خواهد بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر