سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام دوستان.
من یه X10 mini گرفتم امروز ولی وقتی میخوام والپیپر بذارم روش یه کادر نارنجی میاد که فقط یه حدودی از عکس رو میشه انتخاب کرد بعد هم که انتخاب میکنی کلی زوم میشه!
پیکار کنم؟
تورو خدا زود جواب بدید
والپیپر باید اندازه صفحه گوشیت باشه کو چیکتر یا بزرگتر باشه زوم میشه.
اره فقط میتونی یه قسمت از والپیپر رو انتخاب کنی اگه والپیپر اندازه گوشیت باشه کامل میشه

• Like
Reactions: Nathan Drake

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام
می خواستم بدونم روی galaxy s می شه فارسی نوشت؟؟؟:-/:-/:-/:-/
اره میشه اما دو راه وجود داره
یکی اینکه گوشیتو باید روت کنی و رام های که فارسی رو ساپرورت میکنن نصب کنی
دوم نرم افزار mirasel رو رو گوشیت نصب کنی

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
چرا Samsung Kies واسه Galaxy S من که 2.2 هستش میگه این نسخه سیستم عامل قابل آپدیت نیست؟
مگه سامسونگ آندروئید 2.3 رو پشتیبانی نمی کنه؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان.
من یه X10 mini گرفتم امروز ولی وقتی میخوام والپیپر بذارم روش یه کادر نارنجی میاد که فقط یه حدودی از عکس رو میشه انتخاب کرد بعد هم که انتخاب میکنی کلی زوم میشه!
پیکار کنم؟
تورو خدا زود جواب بدید

شما لبه ی کادر نارنجیو بگیر بکش اینطوری باز میشه میتونی کله عکسو باهاش انتخاب کنی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
چرا Samsung Kies واسه Galaxy S من که 2.2 هستش میگه این نسخه سیستم عامل قابل آپدیت نیست؟
مگه سامسونگ آندروئید 2.3 رو پشتیبانی نمی کنه؟

به صورت افلاین اپدیت کن گوشیت رو!

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
به صورت افلاین اپدیت کن گوشیت رو!

آخه رامهایی که تو سایتها میذارن معلوم نیست چیه و از کجا میاد :d
بعد این که میگن نسخه JPJP یا همچین چیزی یعنی چی؟
بهتر نیست سامسونگ خودش آپدیت کنه گوشیم رو تا اینکه رامهای ناشناس بزنم؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
والپیپر باید اندازه صفحه گوشیت باشه کو چیکتر یا بزرگتر باشه زوم میشه.
اره فقط میتونی یه قسمت از والپیپر رو انتخاب کنی اگه والپیپر اندازه گوشیت باشه کامل میشه
حالا اندازه صفحه ی X10 mini چقدر هست؟:D
شما لبه ی کادر نارنجیو بگیر بکش اینطوری باز میشه میتونی کله عکسو باهاش انتخاب کنی
نمیشه فقط تا یه جایی پایین میاد و کل صفحه رو نمیگیره:(
اگه میتونی لطفا یه عکس بذار که این کادره کل عکسو گرفته باشه و تو عکس معلوم باشه دقیقا از کجای کادر گرفته شده!
مر30

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
حالا اندازه صفحه ی X10 mini چقدر هست؟:D

نمیشه فقط تا یه جایی پایین میاد و کل صفحه رو نمیگیره:(
اگه میتونی لطفا یه عکس بذار که این کادره کل عکسو گرفته باشه و تو عکس معلوم باشه دقیقا از کجای کادر گرفته شده!
مر30
ببین وقتی لبه های کادرو میکشی متناسب با صفحه نمایش گوشیت میتونی کادرو باز کنی، ممکنه تصویرت طوری باشه که یه قسمتیش انتخاب نشه.
ورژن رامت چنده ؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حوصله صبر برای glaxy sII ندارم. galaxy S بگیرم؟8 گیگ بگیرم بسته یا 16 بگیرم؟ قیمتاش چطوریاست؟با گارانتی و بدون گارانتی؟

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
حوصله صبر برای glaxy sII ندارم. galaxy S بگیرم؟8 گیگ بگیرم بسته یا 16 بگیرم؟ قیمتاش چطوریاست؟با گارانتی و بدون گارانتی؟

8 گیگ بدون گارانتی 480 تومن
http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-I9000-Galaxy-S-8GB
البته زده موجود نیست. من از همینجا 480 خریدم 24 اردیبهشت

16 گیگ با گارانتی مایکروتل 597 تومن
http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-I9000-Galaxy-S-16GB

ساخت کره هستن

• Like
Reactions: Tuco

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
8 گیگ بدون گارانتی 480 تومن
http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-I9000-Galaxy-S-8GB
البته زده موجود نیست. من از همینجا 480 خریدم 24 اردیبهشت

16 گیگ با گارانتی مایکروتل 597 تومن
http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-I9000-Galaxy-S-16GB

ساخت کره هستن
مشکل و معیبی که نداره؟ جدا زورم میاد sII fo 1 میلیون الان باید بدم. اپه تا 700-750 بود میخریدم:D

1000 تا 2000 تا بازی و نرم افزار باحال داره که مشغول باشم؟گارانتی چی؟بدرد بخور هست؟شرکتش که بیغه هست.

----------
رفقا میگن وایا Sii بگیر،نمیدونمم وا...:)

حالا یه مدت دیگه صبر میکنم،بععد یه حرکتی روش میزنم:D

آخرین ویرایش:

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
مشکل و معیبی که نداره؟ جدا زورم میاد sII fo 1 میلیون الان باید بدم. اپه تا 700-750 بود میخریدم:D

1000 تا 2000 تا بازی و نرم افزار باحال داره که مشغول باشم؟گارانتی چی؟بدرد بخور هست؟شزکتش که بیغ هست

Galaxy S بگیری یا گرونترش رو به جیبت بستگی داره ولی اصلا ارزش نداره بالای 500 ، 600 بدی واسه گوشی. 10 روز دیگه نصف قیمت بشه آدم افسرده میشه :d

همین Galaxy S خیلی باحاله.

در مورد گارانتی نمیدونم خوبه یا نه. من بدون گارانتی گرفتم. چون هم دیجی کالا واقعا معتبر هستش و جنس هارو تست می کنن که مشکلی نداشته باشه هم ارزونتر از گارانتی دارش هست.

من 8 گیگ گرفتم که در واقع 5 گیگ حافظه در دسترس هستش و با یک کارت حافظه 8 یا 16 گیگ کلاس 10 همه چی رو به راه میشه ولی 16 گیگ بگیری خب مطمئنا بهتر هستش ولی گرونتر.

برنامه و بازی زیاد داره.

سه راه برای دانلود و نصب بازی و برنامه وجود داره.

اولی Android Market هستش که بهترین راهه ولی یه ایراد داره:

آندروئید مارکت ایران رو تحریم کرده. برای دانلود از اونجا باید گوشی رو بذاری رو حالت پرواز ( Airplane Mod, Flight Mode, Offline ) تا تشخیص نده که شما از ایران هستی یعنی سیم کارتت واسه ایران هستش و بعد از vپیn استفاده کنی (تا با IP ایران نباشی) و با وایرلس از آندروئید مارکت برنامه و بازی دانلود و نصب کنی.
البته برنامه ای هم هستش به نام Market Enabler که باعث میشه لازم نباشه گوشی رو به حالت پرواز ببری ولی در هر حال vپیn لازم هستش.

دومی Samsung Apps هستش که خوبه ولی تعداد بازیها و برنامه هاش خیلی کمه ولی دیگه نیازی به vپیn اینا نداره و حتی برنامه های ایرانی رو برای دانلود گذاشته.

این 2 روش از داخل گوشی هستش.

روش سوم هم اینه که برنامه و بازیها رو از اینترنت پیدا کنی و دانلود کنی بریزی داخل گوشی نصب کنی :d

این گوشی من فارسی نداره ولی فارسی رو نشون میده (مثل HTC بجای حروف فارسی مربع نشون نمیده) ولی جسبیده نمی نویسه: ا ی ن ج و ر ی م ی ن و ی س ه

احتمالا با گارانتیش فارسی هم داره.

البته میشه گوشیهایی که فارسی ندارن سیستم عامل فارسی دار روشون نصب کرد یا برنامه هایی هستن که فارسی رو نشون میدن. برای اینترنت میتونی از opera mini استفاده کنی که فارسی رو کامل نشون میده. برای sms هم یه برنامه هست مشکل رو حل می کنه ولی سیستم sms خود گوشی بهتره واسه همین سیستم عامل فارسی داشته باشه خیلی بهتر از این برنامه هاس.

راستی میگن Galaxy خیلی کثیف میشه اثر انگشت اینا خیلی بد نشونش میده ولی اینجوری نیست.
گوشی من پشتش سیاه هستش همه جاش اثر انگشت میمونه ولی خیلی راحت تمیز میشه. میذاری تو جیبت در میاری میبینی شده مثل آینه :d

سیستم عامل گوشی من 2.2 هستش. برنامه Samsung Kies رو رو کامپیوتر نصب کردم گفت سیستم عامل گوشی من امکان آپدیت نداره.
نمیدونم در آینده آپدیتش میاد یا نه. خلاصه با گارانتی بگیری بد نیست.
میتونم سیستم عاملهای 2.3 که رو سایتها گذاشتن رو نصب کنم ولی نظر خوبی بهش ندارم بهتره سامسونگ خودش گوشیم رو آپدیت کنه یا همین 2.2 رو استفاده کنم.

نمیدونم به دردت میخوره یا نه. تقریبا چیزایی که به نظرم مهم بود رو گفتم.

راستی جای بند هم داره. قبل خرید فکر میکردم نداره :d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستای عزیزم . من میخوام تا هفته ی دیگه HTC Incredible s بخرم اگه ممکنه یه کم راهنماییم کنید. تا حدودی امکاناتشو میدونم. اما میخوام بیشتر باهاش اشنا بشم .
ممنون میشم اگه کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر