سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
قبل از اینکه فلش رو در بیارم این ارور رو میده . مثل همیشه پیام میده فلش رو بزنید منم میزنم به دستگاه و اوکی میکنم بعد این ارور میاد
درود
احتمالا فایل رایت فلش خراب شده،یه بار دیگه رایتش کن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

• Like
Reactions: mehdi-psp

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
دوستان من یک ماهی هست ورژن ۹ داده بودم بیرون برام ریخته بودن و هکی بازی میکردم . دیروز هم دو سه ساعتی بازی کردم و کنسول رو خاموش کردم . امروز که اومدم کنسول رو روشن کنم و طبق دستور العمل دوباره جیلبریک رو فعال کنم ، ارور fail داد و جیلبریک نشد . چند بار هم امتحان کردم ولی نشد .
کسی میدونه مشکل چیه ؟View attachment 244970
سلام . یک بار فلش رو فرمت کن و دوباره اون فایل رو با اون برنامه ای که خودت میدونی بریز داخلش درست میشه.

• Like
Reactions: mehdi-psp

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام . یک بار فلش رو فرمت کن و دوباره اون فایل رو با اون برنامه ای که خودت میدونی بریز داخلش درست میشه.
من دستگاه رو دادم بیرون واسم بازی ریخت و فلش رو بهم داد . تاپیکی هست آموزش بده از کجا فایل مورد نظر رو بگیرم و چه جوری روی فلش بریزم ؟

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام. آموزش هک پلی استیشن 4 - PS4 Exploit FW 9.00 Tutorial
تو قسمت مراحل نصب از مرحله 2 باید شروع کنی .

ممنونم دوست عزیز ، یه مشکل دیگه ای که پیش اومده اینه که بعد از اینکه نتونستم کپی خور رو فعال کنم گفتن دیسک بزارم و بازی کنم ولی متاسفانه هر دیسکی میزارم ارور کمبود حافظه میده و بازی رو اجزا نمیکنه . در صورتیکه 50 گیگ فضای خالی داره !

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ممنونم دوست عزیز ، یه مشکل دیگه ای که پیش اومده اینه که بعد از اینکه نتونستم کپی خور رو فعال کنم گفتن دیسک بزارم و بازی کنم ولی متاسفانه هر دیسکی میزارم ارور کمبود حافظه میده و بازی رو اجزا نمیکنه . در صورتیکه 50 گیگ فضای خالی داره !
کنسول خودش اجازه پر شدن کامل هاردو نمیده
اون 50 گیگ قابل استفاده نیست
یعنی برای نصب یک بازی مثلا 30 گیگی شما حدوداً نیاز به 80 گیگ فضای خالی دارید (حداقل روی هاردهای 1ترا که اینطوریه)

من پیشنهاد میکنم همیشه 100 گیگی خالی داشته باشید تا از مشکلاتی احتمالی مثل کند شدن دستگاه جلوگیری کنید

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان این easy pkg extractor برای فریمور 9 هم هماهنگ شده؟ چون تو اینترنت که نبودش

من خیلی این برنامه، کارمو راه مینداخت و الان موندم چجوری بازی هامو از کنسول به هارد انتقال بدم. روش fttp هم خوبه ولی مشکلات خودش رو داره.

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام
سلام
یه سئوال داشتم
چون همه چیز هک رو میدونی گفتم ازت بپرسم ;););)

دوستم کلوپ داره و 4 تا دستگاهشو جیلبریک کرده

میشه این 4 تا رو بهم لن کرد
بدون نت و بازی های مولتی رو بازی کرد با سوچر و ...
اموزش یا لینکی هست تا از گام اول تا اخر یاد بدند

ممنون

• Like
Reactions: rezagoli

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام
یه سئوال داشتم
چون همه چیز هک رو میدونی گفتم ازت بپرسم ;););)

دوستم کلوپ داره و 4 تا دستگاهشو جیلبریک کرده

میشه این 4 تا رو بهم لن کرد
بدون نت و بازی های مولتی رو بازی کرد با سوچر و ...
اموزش یا لینکی هست تا از گام اول تا اخر یاد بدند

ممنون
در مورد کلوپ و بازی مولتی یه خورده اصلاع دارم ...
آموزشی که نمیخواد و همون روش پلی ۳ که حتما بلد کلوپ دار ها همون دیگه چیز خاصی نداره مگه اینکه مربوط به بازی خاصی باشه و روش ها و غلق های خاصب بخواد اون بازی برای وصل شدن ...
در مورد لن کردن پلی ۴ بله میشه روشش مثل پلی ۳ هستش که تنظیمات اینترنت میری یه سری کارها باید انجام بده که حتما بلده یا سرچ کنه ... بعد یه سویچر هم به قول خودتون میخواد و کابل لن (بهتره کابل خوبی باشه و ۵ یا ۶ باشه کابل اگه اشتباه نکنم میگن cat 6 ) بعد برای بازی های مولتی هم باید بازی آپدیت و حتی مپ و ... مثل هم باشه کنسول ها .بعد دیگه بستگی به بازی داره و قسمت مولتی افلاین داشته باشه میره اونجا و یکی میشه هاست و میسازه و مپ و بقیه چیزه بعد بقیه میرع قسمت مولتی و هاست انتخاب میکنن و وارد بازی میشن ...

• Like
Reactions: Homan425

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
در مورد کلوپ و بازی مولتی یه خورده اصلاع دارم ...
آموزشی که نمیخواد و همون روش پلی ۳ که حتما بلد کلوپ دار ها همون دیگه چیز خاصی نداره مگه اینکه مربوط به بازی خاصی باشه و روش ها و غلق های خاصب بخواد اون بازی برای وصل شدن ...
در مورد لن کردن پلی ۴ بله میشه روشش مثل پلی ۳ هستش که تنظیمات اینترنت میری یه سری کارها باید انجام بده که حتما بلده یا سرچ کنه ... بعد یه سویچر هم به قول خودتون میخواد و کابل لن (بهتره کابل خوبی باشه و ۵ یا ۶ باشه کابل اگه اشتباه نکنم میگن cat 6 ) بعد برای بازی های مولتی هم باید بازی آپدیت و حتی مپ و ... مثل هم باشه کنسول ها .بعد دیگه بستگی به بازی داره و قسمت مولتی افلاین داشته باشه میره اونجا و یکی میشه هاست و میسازه و مپ و بقیه چیزه بعد بقیه میرع قسمت مولتی و هاست انتخاب میکنن و وارد بازی میشن ...
سلام دوست گرامی من خودم تو کلوپم 4 تا از ps4 کپیخورم را بوسیله مودم روتر را فقط برای بازی op3 بهم سویچ کردم قبلش برای احتیاط از طریق هاستها آپدیت را غیرفعال کنید بعدش تو ستینگ دستگاه قسمت سیستم قسمت اتوماتیک دانلود تیکهای آپدیت خودکار را بردار بعدش برو نتورک دستگاه را ببوسیله wifi به مودو وصل شو بعدش تو بازی یکی از دستگاهها بازی و مپ را انتخاب کنه بقیه دستگاهه هم از قسمت find lan game به بازی متصل میشند . ولی این کار بصرفه تو کلوپ نیست شما با یه ال ای دی 50 یا 55 و یه دستگاه ps4 با 4 تا دسته بصورت آفلاین هزینه اش کمتره (اونجوری باید 4 تا دستگاه و 4 تا تلویزیون روشن باشه) البته این تجربه و نظر شخصی خودمه

• Like
Reactions: aligool21

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
سلام دوستان
ی سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
یکی از آشناها ی فت کپی خور داره که میخواد ردش کنه,قبلا هاردش 500 گیگ رو برداشته و بجاش یدونه یک گیگ انداخته حالا باز میخواد اون 500 رو بندازه روش
با اینکار هک کنسول میپره؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام دوستان
ی سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
یکی از آشناها ی فت کپی خور داره که میخواد ردش کنه,قبلا هاردش 500 گیگ رو برداشته و بجاش یدونه یک گیگ انداخته حالا باز میخواد اون 500 رو بندازه روش
با اینکار هک کنسول میپره؟
سلام. نه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: db07

farbod79

کاربر سایت
Mar 13, 2022
14
بعد از در اوردن فلش و زدن ok دستگاه خاموش میشه (fw 9)(قبلا درست بود)(حدود ۱۰ ۱۵ بار ای اتفاق پشت سر هم تکرار شد)(‌FULL INITIALIZE رو امتحان کردم فرقی نکرد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر