سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Vahidsarab

عضو جدید
Sep 15, 2021
1
درود، ی مشکل دارم واسه بار چندمه پیش اومده برام، بعضی بازیها رو تو ps4 کپی خور ک میریزم اجرا میشه ولی همون ابتدا ک میگه دکمه آپشن یا ضربدر رو بزن، دیگه هرچی دکمه ها رو میزنم ادامه نمیده، هرچقدر هم صبر میکنم فایده ای نداره، فقط یک مرتبه روی ی بازی ک اول ها چندباری درست اجرا شد و بازی کردم گاهی همین مشکل پیش میومد ک با صبر، رفع میشد، و اینکه اون موقعی ک ضربدر زدنه کار نمی‌کرد، رنگ لایت کنترلر از سبز ب آبی تغییر می‌کرد.
لطفا اگه میدونین مشکل کجاس کمکم کنین، ممنونم

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
درود، ی مشکل دارم واسه بار چندمه پیش اومده برام، بعضی بازیها رو تو ps4 کپی خور ک میریزم اجرا میشه ولی همون ابتدا ک میگه دکمه آپشن یا ضربدر رو بزن، دیگه هرچی دکمه ها رو میزنم ادامه نمیده، هرچقدر هم صبر میکنم فایده ای نداره، فقط یک مرتبه روی ی بازی ک اول ها چندباری درست اجرا شد و بازی کردم گاهی همین مشکل پیش میومد ک با صبر، رفع میشد، و اینکه اون موقعی ک ضربدر زدنه کار نمی‌کرد، رنگ لایت کنترلر از سبز ب آبی تغییر می‌کرد.
لطفا اگه میدونین مشکل کجاس کمکم کنین، ممنونم

هارد خرابه

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
با عرض سلام.مشکلی داشتم در رابطه با بازی کال او دیوتی مدرن وار فر ریبوت،دوستان بعد یه مرحله ای که میرم بازی ارور کن نات رد میده حل میشه اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم راهنمایم کنه(can not read)

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
با عرض سلام.مشکلی داشتم در رابطه با بازی کال او دیوتی مدرن وار فر ریبوت،دوستان بعد یه مرحله ای که میرم بازی ارور کن نات رد میده حل میشه اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم راهنمایم کنه(can not read)
درود. من در بازی دیگری چنین مشکلی داشتم یکبار پاک و دوباره نصبش کردم درست شد

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Hamed86

کاربر سایت
Apr 13, 2021
2
سلام
بک پورت چیه دوستان ؟
فیفا دانلود کردم یه لینک هم گذاشتن اینو نوشته :
دانلود آپدیت+بک‌پورت بازی Update BACKPORT v1.05 PS4-CyB1K:
برای استفاده از این بک‌پورت حتما باید از Spoof 7.55 به بالا استفاده کنید.

یعنی چی ؟
ورزن من 7.02 هستش
هم بازی رو دانلود کردم و هم آپدیتش رو . بک پورت +آپدیت رو هم دانلود کنم؟

ghtania

کاربر سایت
Nov 13, 2018
28
سلام
بک پورت چیه دوستان ؟
فیفا دانلود کردم یه لینک هم گذاشتن اینو نوشته :
دانلود آپدیت+بک‌پورت بازی Update BACKPORT v1.05 PS4-CyB1K:
برای استفاده از این بک‌پورت حتما باید از Spoof 7.55 به بالا استفاده کنید.

یعنی چی ؟
ورزن من 7.02 هستش
هم بازی رو دانلود کردم و هم آپدیتش رو . بک پورت +آپدیت رو هم دانلود کنم؟
سلام ، این بازی برای اجرا روی ورژن 7.55 ساخته شده است .
فایل بک پورت کمک میکند که اینگونه بازیها روی ورژن های پایینتر هم اجرا به شود . فایل بک پورت باید بعد از فایل اصلی نصب بشود .
ولی چون بازی برای ورژن 7.55 ساخته شده است باید هنگام اجرای هک ، حتما توسط اجرای پیلود Spoof ورژن دستگاه بصورت مجازی به ورژن 7.55 و یا بالاتر Spoof شود .
یا برای هک از پیلود Hen 2.1.3b و یا GoldHen 1.1 که خودشان عمل Spoof را به ورژن 9.00 انجام میدهند این کار انجام شود ( هم هنگام نصب و هم هنگام اجرای بازی )
شما باید فایل بک پورت + آپدیت را دانلود و بعد از فایل اصلی نصب کنید .
بدون بک پورت و Spoof این بازیها روی ورژن های پایین تر از 7.55 قابل اجرا نیستند .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hamed86

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
داشتم با یک تعمیرکار حرف میزدم بهش گفتم روی ورژن 7.02 موقع جیلبریک یکموقع هایی خاموشی دارم بهم گفت تو جیلبریک درست انجام ندادی باید "ناند" دستگاه رو تغییر بدی و یکسری چیزای دیکه تا خاموشی نداشته باشه
گفت میتونم ورژن 7.55 هم بدون خاموشی جیلبریک کنم برات حتی تا ورژن 8.03 هم میتونه
راسته یعنی؟

• Smile
Reactions: bayern_vahid

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
داشتم با یک تعمیرکار حرف میزدم بهش گفتم روی ورژن 7.02 موقع جیلبریک یکموقع هایی خاموشی دارم بهم گفت تو جیلبریک درست انجام ندادی باید "ناند" دستگاه رو تغییر بدی و یکسری چیزای دیکه تا خاموشی نداشته باشه
راسته یعنی؟
نه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: mrhdir

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
نه
emoji3.png

Sent from my HTC 10
راسته یعنی؟

راسته یعنی؟
شما باید بش میگفتی چی زدی 😁

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
راسته یعنی؟
نه آقا اصلا هاااا !!!! این تعمیرکارای کنسول کلا یه nand و nor همه ـشون "بلا استثنا" سر زبونشون هست برای خر کردن مشتری، اینو بنا به تجربه میگم. حالا ممکنه این بنده خدا واقعا یه حرکتی بزنه رو کنسول ولی قطعا سخت افزاریه و احتمال آسیب دیدن بورد هست.
به هیچ عنوان انجام ندید!

• Like

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
نه آقا اصلا هاااا !!!! این تعمیرکارای کنسول کلا یه nand و nor همه ـشون "بلا استثنا" سر زبونشون هست برای خر کردن مشتری، اینو بنا به تجربه میگم. حالا ممکنه این بنده خدا واقعا یه حرکتی بزنه رو کنسول ولی قطعا سخت افزاریه و احتمال آسیب دیدن بورد هست.
به هیچ عنوان انجام ندید!
من با قسمت اول جملتون موافقم واسه گول زدنه مشتریه که پول بگیرن اما اینا ماله این حرفا نیسن که سخت افزاری کاری بکنن بعید میدونم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
من با قسمت اول جملتون موافقم واسه گول زدنه مشتریه که پول بگیرن اما اینا ماله این حرفا نیسن که سخت افزاری کاری بکنن بعید میدونم
نه من تعمیرکار میشناسم واقعا یه همچین حرکتایی میزد، یعنی ایکس باکس سوپراسلیم رو با دستکاری بورد نرم افزاری کپی خور میکرد یا یه دفعه کلا چیپ رو عوض میکرد. تعمیرکارای حرفه ای این جوری هم داریم واقعا مثل علی آقا کوهی، توپخونه پشت شهرداری :D
ولی نفر هم میشناسم کنسول سالم رو دادم بهش بعد دو روز دیگه روشن نشد، خیلی هم سمت جمهوری معروف بود مثلا. کار نشد نداره ولی این مورد رو به شخصه برای پلی 4 پیشنهاد نمیکنم.

• Like

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
نه من تعمیرکار میشناسم واقعا یه همچین حرکتایی میزد، یعنی ایکس باکس سوپراسلیم رو با دستکاری بورد نرم افزاری کپی خور میکرد یا یه دفعه کلا چیپ رو عوض میکرد. تعمیرکارای حرفه ای این جوری هم داریم واقعا مثل علی آقا کوهی، توپخونه پشت شهرداری :D
ولی نفر هم میشناسم کنسول سالم رو دادم بهش بعد دو روز دیگه روشن نشد، خیلی هم سمت جمهوری معروف بود مثلا. کار نشد نداره ولی این مورد رو به شخصه برای پلی 4 پیشنهاد نمیکنم.
نمیدونم والا من تعریف این توپ خونه را خیلی وقته شنیدم ولی متاسفانه محل سکونتم خیلی دوره وگرنه حتمان یه سر میزدم،ببینم چه جور جایی

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
من تو انجمن اگه اشتباه نکنم یک پست دیده بودم که اموزش بود که چطور یکسری فایل های اضافی بعد هربار هک تو کنسول ذخیره میشه رو حذف کنیم

الان من مشکلی که دارم روی ورژن 7.02 هک شدن بگیر نگیر داره برا من به اینصورت که وقتی میرم توی هاست(بیشتر هاستهارو هم تست کردم) و گزینه هن رو انتخاب میکنم و اون صفحه ای میاد که چندین بار خطای مرورگر قراره ازش بگیرم اما این صفحه پشت سرهم به من ارور رو نمیده و گاهی فریز میشه و هیچ جیزی لود نمیکنه و هیچ خطایی نمیگیرم باید صفحه مرورگر رو رفرش کنم تا بتونم دوباره خطای مرورگر رو بگیرم و شاید گاهی ده بار رفرش میکنم تا 10 تا ارور برام بیاد تا اخر هک اوکی بشه

یکموضوعی که متوجه شدم وقتی موقع هک خاموشی برام پیش بیاد، برای روشن کردن ریبیلد دیتابیس میاد بعد از اون هک خیلی راحت انجام میشه همون روز هیچ نیازی به رفرش صفحه ندارم و ارور های مرورگر پشت سرهم و مرتبط خودشون میاد تا هک بشه اما روزهای بعدش موقع هک تو مرورگر ارور نمیگیرم و باید چندین بار صفحه رو رفرش کنم تا ارور بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر