سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

samfire3

کاربر سایت
Mar 22, 2021
10
همه هاست ها رو تست کردم . یا اینکه خاموش میشه یامیزنه مشکل رم

هاست دارک / hakkuraifu امتحان کردم نمیشه ورژن من ۷.۵۵ هست و اینکه اگر اکسپولیت هم جواب بده هم تو هن هم میرا بازی های پکیجی را که نصب میکنم را باز نمیکنه

• Like
Reactions: bayern_vahid

samfire3

کاربر سایت
Mar 22, 2021
10
یه سوال فرقی نمیکنه پکیج را با میرا نصب بشه یا با هن
بعدا اگر با هن ریخته شده باشه با میرا باز میشه ؟

چون برای من با هن گولد جلبریک میشه و دیباگ هم میاد ولی بازی اجرا نمیشه و علامت قفلش روش هست

alirezaresima

کاربر سایت
Aug 10, 2019
51
سلام خدمت همه و تبریک سال جدید
دوستان این gold hen نسبت به hen قبلی تفاوتش چی هست؟.دستگاه من روی 6.72 هست .که دیدم gold hen روی این ورژن هم هست

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان ریجن دیتایی که دانلود میکنیم مهم نیست که درسته ؟ چون توی دانلودها اصلا حرفی ازش نمیزنه من کلی دانلود کردم بدون توجه به ریجن ، مال کنسولم 2 هست

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
دوستان ریجن دیتایی که دانلود میکنیم مهم نیست که درسته ؟ چون توی دانلودها اصلا حرفی ازش نمیزنه من کلی دانلود کردم بدون توجه به ریجن ، مال کنسولم 2 هست
نه عزیز ربطی نداره. فقط باید فیک پکیج باشه.

• Like
Reactions: Darkside Fury

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام سه تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
ایا راهی هست بازی هکی رو روی هارد اکسترنال نصبکنم.؟ اینترنالم ۵۰۰گیگه.
الان برای ۷/۵۵ بهترین هاست ممکن چیه؟
بعد خود این Specter و یا Sleirsgoevy هاست دارن؟
Hamachi port چیه؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من ورژن 5.05 نصب دارم
الان بک پورت بازی مثل vallhala رو نصب میکنم روی بازی علامت ضربدر میاره و میگه اپدیت کن به 7
با فایل بک پورت مگه اسپوف انجام نمیشه ؟
ممکنه بک پورتم خراب باشه ؟
و اگر بخوام اپدیت کنم الان بهترین نسخه پایدار هست که اپدیت کنم
اولا اپدیت نکن چون 5.05 پایدار ترین و کم مشکل ترین هست. اسپوف جریانش از بکپورت جداست اسپوف یعنی بطور مجازی ورژن کنسول رو به یک ورژن دیگه جا بزنی این قابلیت رو بسیاری هاست ها دارن یعنی همون جایی که هک رو انجام میدی و hen رو ارسال میکنی کنارش یک اپشن هم داره بنام system tools روش کلیک کنی زیر مجموعه اون اسپوف علامتش f(x) هست اینو انتخاب کنی ورژن مورد نظرت مثلا 7.55 رو هم وارد میکنی و اوکی میشه. پس شما هربار میخوای هک کنی ابتدا به این روش ورژن رو به 7.55 اسپوف میکنی و بعد hen رو ارسال میکنی. اگر باز متوجه نشدی در یوتیوب به انگلیسی spoof ps4 رو سرچ کن آموزش تصویری هست. البته اینی که گفته شد برای کسانی هست که از ورژن های پایین hen استفاده می‌کنند شما بجای اینکار میتونی خود hen رو ارتقا بدی یعنی اگر از hen leeful 2.1.4 برای هک استفاده کنی خودش اوتومات اسپوف هم میکنه.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PRODOCTORNUKE

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
همه هاست ها رو تست کردم . یا اینکه خاموش میشه یامیزنه مشکل رم

هاست دارک / hakkuraifu امتحان کردم نمیشه ورژن من ۷.۵۵ هست و اینکه اگر اکسپولیت هم جواب بده هم تو هن هم میرا بازی های پکیجی را که نصب میکنم را باز نمیکنه
هنوز مشکلات ٧.۵۵ برطرف نشده احتمالا یکی دو هفته زمان ببره

• Like
Reactions: samfire3

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوستان من با ورژن 7.51 و لینک زیر و گلدن هن کنسولم رو جیلبریک کردم و بعد یه تعداد بازی رو که قبلا برای آپدیتهای پایین‌تر یعنی 7.2 بودند رو ریختم توی کنسول اما بجز یه بازی بقیه بازی‌ها قفل دارن دلیلش چیه دوستان و چطور باید قفل رو خذف کنم البته بگم که من بازی‌ها رو با ترتیب فایل اصلی بازی بعد فایل آپدیت و بعد دی ال سی ها وارد کنسول نکردم و تمام بازی‌ها رو آل اینیستال نصب کردم لطفا راهنمایی کنید

PS4 Exploit Host Karo For 505 & 672 & 702 & 75X

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
مشکل از شما نیس باید صبر کنید یه هن کامل و درست حسابی برای ٧.۵۵ بدن بیرون
فعلا هک ٧.۵۵ پایدار نیست و مشکلات زیادی داره

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
پس اول اسپوف بعد جیلبریک ؟

هاست خوب برای 5.05 که اسپوف هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنید ؟
میشه بصورت افلاین باشه ؟
بله دوست گرامی شما به این دلیل پیغام اپدیت میگیرید که از hen ورژن پایین استفاده میکنید پس یا از hen 2.1.4 و یا 2.1.4b برای هک استفاده کنید که اینها خودشون اتومات تا ورژن 9 رو اسپوف میکنند و کار اضافی نیاز نداره یا اگر می‌خواهید از همون hen قدیمی که دارید استفاده کنید باید به روش دستی که گفته شد ابتدا اسپوف کنید بعد hen رو ارسال کنید من از نرم افزار موبایل xploit server لیفول استفاده میکنم که خیلی راضیم کش آفلاین میکنه چیزی بنام خاموشی ندارم همون 5.05 هستم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر