سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
سلام دوستان دستگاه من 6.72هست .از leefulv8 استفاده میکنم ،دستگاه خیلی خاموشی داره .روزی هفت هشت بار خاموش میشه .یه روشی پیشنهاد بدید کمتر خاموش بشه ممنون
از ورژن هفت لیفول استفاده کن رو کنسول من خیلی خوب جواب داده اگه اینم جواب نداد ازهاست دارک مودر استفاده کن .فقط قبل عوض کردن هایت دیلت هیستوری و کوکی یادت نره .موقعه اجرا هک ۲۰ ثانیه صبر کن بعد اجرا کن

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام دوستان دستگاه من 6.72هست .از leefulv8 استفاده میکنم ،دستگاه خیلی خاموشی داره .روزی هفت هشت بار خاموش میشه .یه روشی پیشنهاد بدید کمتر خاموش بشه ممنون

شنیدم پایداری هاست نایت کینگ 100% هستش
البته من خودم رو 5.05 هستم ولی چند نفر تو گروه گفتن اصلا خاموشی نداشتن

• Like
Reactions: four24

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
دوستان از آخرین نسخه هاست نایت کینگ و هن 3.0.0 استفاده کنین پایداریش فوق العاده هست حتی یکی از دوستان عکس داد 112 بار pass شده بدون حتی یک دونه fail

simore

کاربر سایت
Apr 8, 2014
42
[ Photo ]
? تست سلف هاست NIGHT KING LITE نسخه ی 3.9 با 112 بار جیلبریک متوالی بدون حتی یکبار خاموشی ، تست شده با هن 3.0.0 ?

✅ حاصل ماهها تلاش و زحمت تیم NIGHT KING با همکاری دولوپرها Mugiwara و Sistro

? لینک آنلاین این سلف هاست ?

night-king.ir/lite

? لازم بذکر است این سلف هاست ترکیبی است از بدنه ی سبک هاست leeful + ترفند هاست پایدار دولوپر میگوارا با همکاری دولوپر سیسترو و تیم نایت کینگ

نتیجه = ایجاد سلف هاستی حتی به مراتب پایدارتر و سبک تر از هاست leeful ( غیر قابل رقابت ) !

دوستان عزیز میتوانند در صورت تمایل از تعداد موفقیت بالاتر PASS و جیلبریک موفق بدون خاموشی خود شات بگیرن و به آیدی @Salt753194 ارسال کنند تا در کانال قرار گرفته و برای همه ی دوستان اطلاع رسانی بشه.

? با تشکر از آقای دانیال بابت تست و فرستادن شات

#selfhost
#pass
#salt

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
[ Photo ]
? تست سلف هاست NIGHT KING LITE نسخه ی 3.9 با 112 بار جیلبریک متوالی بدون حتی یکبار خاموشی ، تست شده با هن 3.0.0 ?

night-king.ir/lite

? لازم بذکر است این سلف هاست ترکیبی است از بدنه ی سبک هاست leeful + ترفند هاست پایدار دولوپر میگوارا با همکاری دولوپر سیسترو و تیم نایت کینگ

نتیجه = ایجاد سلف هاستی حتی به مراتب پایدارتر و سبک تر از هاست leeful ( غیر قابل رقابت ) !

دوستان عزیز میتوانند در صورت تمایل از تعداد موفقیت بالاتر PASS و جیلبریک موفق بدون خاموشی خود شات بگیرن و به آیدی @Salt753194 ارسال کنند تا در کانال قرار گرفته و برای همه ی دوستان اطلاع رسانی بشه.

#selfhost
#pass
#salt
افلاینم داره ؟؟ چون من رو ۵.۰۵ هستم اون مدلی عادت دارم

farshad20

کاربر سایت
May 1, 2013
3
[ Photo ]

night-king.ir/lite

#selfhost
#pass
#salt
عکسی که به اشتراک گذاشتید دیده نمیشه لطفا دوباره آپلود کنید
اگه امکانش هست شات هایی که دوستان براتون ارسال کردن هم با ما به اشتراک بزارید تا از پایداری این روش کاملا مطمئن بشیم
ممنون

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
عکسی که به اشتراک گذاشتید دیده نمیشه لطفا دوباره آپلود کنید
اگه امکانش هست شات هایی که دوستان براتون ارسال کردن هم با ما به اشتراک بزارید تا از پایداری این روش کاملا مطمئن بشیم
ممنون
اینجا پایداری این هاست رو تو هردو روش user guide و web browser تست کرده

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
دوستان یه سوال داشتم خیلی ها میگن نگه دارید فرمور رو و آپ نکنید تا نسخه کپی خور برای اون ورژن بیاد من میخوام صبر کنم ولی تا اوموقع نمیتونم با ps4 بازی نکنم اکانت هم چه هکی و چه قانونی بخوام وارد کنم باید آپدیت باشه چیکار کنم پس؟؟؟؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان یه سوال داشتم خیلی ها میگن نگه دارید فرمور رو و آپ نکنید تا نسخه کپی خور برای اون ورژن بیاد من میخوام صبر کنم ولی تا اوموقع نمیتونم با ps4 بازی نکنم اکانت هم چه هکی و چه قانونی بخوام وارد کنم باید آپدیت باشه چیکار کنم پس؟؟؟؟
کاری نمیتونی بکنی
یا باید آپدیت کنی یا صبر
مگر اینکه کنسولتو با یه کنسول 6.72 تعویض کنی یا یکی دیگه بخری

• Like
Reactions: Bizhanl

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود

دیسک هایی که به فریمور دستگاه میخوره رو میتونید فعلا استفاده کنید.

• Like
Reactions: Bizhanl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر