سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
Call of Duty Modern Warfare Remastered
سلام از سایت دانلودها
۱۸ پارت دانلود کردم …. تا اینکه فایل pkg داخل هارد ریختم نصب تا آخر انجام میشه ولی پیام install نمیزنه و آیکون بازی اضافه نمیشه
لطفا راهنمایی کنید کلی دانلود کردم
اینم لینک
دانلود نسخه هک شده بازی Call of Duty Modern Warfare Remastered برای PS4
دوست عزیز شما اپدیت بازیو دانلود کردی اول باید خود بازیو دانلود کنی

• Like
Reactions: alirezaresima

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
مرسی. موقع نصب از هن ۲.۱.۳ استفاده تا مشکل سیو پیش نیاد اگه از هن بالاتر موقعه نصب بازی اجرا کنی احتمالا مشکل سیو پیش بیاد
سلام دوست عزیزم
همونطور که گفته بودی بازی جدیدی با هن ۲.۱.۳ نصب کردم و بدون مشکل اجرا شد حق با شما بود

در آپدیت ۶.۷۲ ایرادی که برای بعضی ناخوشاینده همین عملیات جیلبریک هست که شکست میخوره و باعث خاموشی میشه البته برای بنده این مورد تو ۵.۰۵ هم به ندرت رخ میداد ولی اینجا کمی بیشتره
بنده هاست های دیگه رو تست نکردم شاید از مترو ۶۷۲ بهتر جواب بدن
ولی با همه ی این مشکلات که اونم بعضی مواقع پیش میاد از آپدیت به ۶.۷۲ خوشحالم چرا که ارزش بازیای جدید رو داره
ممنونم

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
سلام خدمت همه
من یه راهکار بگم ممکنه ب فکره بقیه هم برسه منتها من ب ذهنم رسید و انجام میدم دیگه خاموشیه ناگهانی ندارم در روش لیفول.
وقتی جیلبریک فیلد میشه دستگاه مثل هک 5.05 درجا خاموش نمیشه و این نکته مثبتیه. وقتی جیلبریکتون فیلد شد دستگاه و همون لحظه با کنترلر سونی خاموش یا turn off کنید اینجوری دیگه دستگاه ناگهانی خاموش نمیشه و ب دستگاه اسیب نمیرسه . بعدش کنسول و روشن کنید و هک لیفول و اجرا کنید هک ب درستی انجام میشه . خدارو شک هک ب جایی رسیده ک خاموشی وسط بازی ندارییم ولی اینکار باعث میشه دیگه خاموشی ناگهانی نداشته باشید. من یه هفتس دستگام خودش خاموش نشده و فک کنم دیگه راحت شدم از خاموشی .
لطفا انجام بدین نتیجرو بگیین ممنون

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
دوستان رو 6.72 امکان کش آفلاین از بین رفته؟
فقط باید آنلاین انجام بشه؟
اون نرم افزار موبایلیش مثل همون ps4serve3 هست؟
نه. من امروز leeful V8 رو از طریق همین کش آفلاین چند بار امتحان کردم و خوب هم جواب میداد. کلا همه ورژنهای لیفول که کش آفلاین دارن.

parsalion

عضو جدید
Aug 29, 2020
1
سلام خدمت همه دوستان. ایا میشه سیو بازی هایی که با روش اکانت؛ در دستگاه هست رو به نسخه هک شده که بعد از هک شدن 6.72 نصب کردیم منتقل کنیم؟؟. به این صورت که سیو بازی رو در فلش ذخیره کنیم و بازی اکانتی رو حذف کنیم، بعدش نسخه هک شده رو نصب کنیم و سیو رو منتقل کنیم... اگر روشی داره ممنون میشم بگید.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
نه. من امروز leeful V8 رو از طریق همین کش آفلاین چند بار امتحان کردم و خوب هم جواب میداد. کلا همه ورژنهای لیفول که کش آفلاین دارن.

شنیدم سونی قابلیت کش رو از قسمت یوزر گاید برداشته
پس برای 6.72 هم از داخل مرورگر مثل 5.05 میشه کش کرد و آفلاین اجرا کرد؟

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام خدمت همه
من یه راهکار بگم ممکنه ب فکره بقیه هم برسه منتها من ب ذهنم رسید و انجام میدم دیگه خاموشیه ناگهانی ندارم در روش لیفول.
وقتی جیلبریک فیلد میشه دستگاه مثل هک 5.05 درجا خاموش نمیشه و این نکته مثبتیه. وقتی جیلبریکتون فیلد شد دستگاه و همون لحظه با کنترلر سونی خاموش یا turn off کنید اینجوری دیگه دستگاه ناگهانی خاموش نمیشه و ب دستگاه اسیب نمیرسه . بعدش کنسول و روشن کنید و هک لیفول و اجرا کنید هک ب درستی انجام میشه . خدارو شک هک ب جایی رسیده ک خاموشی وسط بازی ندارییم ولی اینکار باعث میشه دیگه خاموشی ناگهانی نداشته باشید. من یه هفتس دستگام خودش خاموش نشده و فک کنم دیگه راحت شدم از خاموشی .
لطفا انجام بدین نتیجرو بگیین ممنون
سلام با هاست مترو ۶۷۲ چند باری تست کردم
بعضی مواقع در حین ری استارت کردن خودش یهو خاموش میشه بعضی موقع هم درست انجام میشه بگیر نگیر داره

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
شنیدم سونی قابلیت کش رو از قسمت یوزر گاید برداشته
پس برای 6.72 هم از داخل مرورگر مثل 5.05 میشه کش کرد و آفلاین اجرا کرد؟
بله. از داخل مرورگر. البته قبلا جایی دیده بودم که از یوزرگاید هم می‌شد هاست آل آزیف رو استفاده کرد.

• Like
Reactions: hustler

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام خدمت همه دوستان. ایا میشه سیو بازی هایی که با روش اکانت؛ در دستگاه هست رو به نسخه هک شده که بعد از هک شدن 6.72 نصب کردیم منتقل کنیم؟؟. به این صورت که سیو بازی رو در فلش ذخیره کنیم و بازی اکانتی رو حذف کنیم، بعدش نسخه هک شده رو نصب کنیم و سیو رو منتقل کنیم... اگر روشی داره ممنون میشم بگید.
سیو گیم ارجینال روی گیم هکی کار نمیکنه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان سلام
اگه میشه راهنماییم کنید برای جیل بریک کردن دستگاهم باید چیکار کنم و به چه ورژنی و چطور باید دانگرید کنم فریمور رو ؟ بعد اونوقت دستگاهی که جیلبریک میشه رو دوباره میشه به حالت نرمال برگردوند ؟
نحوه بازی ریختن و اینکه نیاز به اکانت و لایسنس دیگه داریم برای جیل بریک بازی کردن یا خیر ؟

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
دوستان سلام
اگه میشه راهنماییم کنید برای جیل بریک کردن دستگاهم باید چیکار کنم و به چه ورژنی و چطور باید دانگرید کنم فریمور رو ؟ بعد اونوقت دستگاهی که جیلبریک میشه رو دوباره میشه به حالت نرمال برگردوند ؟
نحوه بازی ریختن و اینکه نیاز به اکانت و لایسنس دیگه داریم برای جیل بریک بازی کردن یا خیر ؟
اگر فریمور دستگاه زیر 6.72 باشه امکان جیلبریک هست، بالاتر فعلا نیست و باید منتظر باشید، دانگرید هم که به هیچ عنوان امکانش نیست فعلا.
بعد هم شما بعد از اینکه دستگاه رو خاموش کردی جیلبریک از بین رفته و باید باز اکسپلویت رو اجرا کنید.
بازی ریختن هم بسیار ساده هست، دانلود میکنید و فایل پکیج رو از طریفق تنظیمات دیباگ نصب میکنید.

• Like
Reactions: king of north

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
آقا این بازی nfs heat برای 5.05 چی شد در آخر کسی تونست مشکل سیو رو حل کنه یا نه دلمون لک زده برای یه rece ناب؟؟؟
خیر
این بازی و چندتا دیگه مثل و Control و Monster Hunter Iceborne اصلا امکان بک پورت شدن ندارن
باید آپدیت کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر