سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام
من هک افلاین و انجام دادم ولی با اییین ک خودم کنسول و خاموش و بعد روشن میکنم برای اینکه هک و اجرا کنم دوباره نیاز ب نت داره و افلاین هک نمیشه واسه شما هم اینجوریه؟؟
باید تمام کوکی ها و تاریخچه مرورگر رو پاک کنید یکبار هاست رو باز کنید بگذارید جیلبریک انجام بشه (حتما باید بگذارید کش هاست بارگذاری بشه) بعد نتتون رو قطع کنید برای دفعات بعد دیگه آفلاین می تونید جیلبریک کنید
مشکلی که DarkModderVC داره در حال حاضر هنگ و کرش زیاده که باعث میشه کش هاست برای بار های بعدی گاهی اوقات بالا نیاد در حال حاضر بهترین هاست Al-Azif هستش که هنگ و کرش به هیچ عنوان نداره و به زودی با قابلیت کش آفلاین هم عرضه میشه فعلا از Al-Azif استفاده کنید

• Like
Reactions: alirezaresima

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
سلام بچه ها کسی لینک مستقیم برای اپدیت ۶.۷۲ که قابل اعتماد باشه داره؟ قضیه کش افلاین چیه؟
کش آفلاین یعنی اینکه کنسول یکبار جیلبریک بشه دیگه لازم نیست برای دفعه بعد آنلاین بشی یا سرور بسازی. پیلود تو قسمت user guide کنسول ذخیره میشه و هر دفعه میتونی بری اونجا و به صورت آفلاین پیلود رو فعال کنی

• Like
Reactions: gamer20

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
خب من هم از آخرین متد Mira + REN از آدرسی که Al Azif داده بود هک رو اجرا کردم و بار اولی جواب داد حدودا 30 ثانیه طول کشید ولی کرش نداشت و راحت هم خاموش شد.

الان میخوام از DNS جدید آل ازیف تست کنم.

majidbehjoo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
5
سلام

کنسولم هکی نسخه 5.05 هست
فیرمور HEN 1.7 هست چطوری باید به نسخه 2.1.4 آپدیت کنم
لینک آموزشی بزارید برای ی مبتدی
لطفا راهنمایی کنید مرسی

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
272
دوستانی که هنوز 5.05 هستن صبر کنن همه ی بازیها برای 5.05 بکپورت میشن.

بازیهای EA هم دارن بکپورت میشن و امشب هم فیفا 20 با پچ 5.05 اومد.

آپدیت بازیها رو هم دارن بیرون میدن و همونطور که میدونید تا الان آپدیت بازیهایی مث RDR2 , Spiderman , Death Stranding و... اومده.

• Like
Reactions: silent ops

fiachehr

عضو جدید
Jul 25, 2020
2
سلام دوستان عزیز
من playstation در بالاترین آپدیت یعنی 7.51 هست اینجور که تحقیق کردم هیچ راهی برای down grade وجود نداره ، پیشنهادتون چیه ؟ کلا بیخیالش بشم؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
کسی تونسته Death Stranding رو بک‌پورت کنه واسه 5.05 ؟

بک پورتی که سایت دانلودها گذاشته بدون مشکل هست

ـــــــــــــ

دوستان اگه بکپورت 1.13 rdr2 بدون مشکل اجرا کردین لطفا بگید از کجا دانلود کردین (ورژن بیلد بازی باید بالاتر از 1099.25بشه)

آخرین ویرایش:

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام دوستان عزیز
من playstation در بالاترین آپدیت یعنی 7.51 هست اینجور که تحقیق کردم هیچ راهی برای down grade وجود نداره ، پیشنهادتون چیه ؟ کلا بیخیالش بشم؟
درود

1. کنسولتون رو بفروشید یه کنسول با فریمور پایین تر بگیرید.
2. روی همین ورژن بمونید تا جیلبریکی براش منتشر بشه.

Roboticm

کاربر سایت
Jul 25, 2020
6
سلام اقا یکی کلا توضیح بده که کدوم هک بهتر کار میکنه؟کدوم انلاینه کدوم افلاینه؟امروز سایت پی اس هکس یک هک جدید گذاشته ببینید چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر