سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

MEHDI2M

کاربر سایت
Apr 19, 2009
16
ساعاتی قبل الازیف نسخه پایدار شده جیلبریک 6.72 را منتشر کرد.

{{PAYLOAD_NAME}}

لینک github اش رو دارید که بتونیم آفلاین با برنامه simplehttpserver آپدیت کنم ؟؟

در ضمن اینکه جیلبریک به روش آفلاین میگن پایداری بهتری داره درسته ؟؟

با سپاس

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
از این لینک استفاده کن هن 2.1.4 رو داره که خیلی خوبه و به راحتی بک پورتا رو ران میکنه
توضیحات چجوری انجامش رو هم داخل صفحه ی 57 همین تاپیک توضیح دادم
انجام بدین اگه سوالی بود جواب میدم

PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads

الان هر دفه که دستگاه رو خاموش میکنی.و بعد روش میکنی این هن 2.1.4 رو مجددا باید نصب کنی؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
قابلیت کش آفلاین به روش DarkModderVC اضافه شد.
کسی تست کرده؟
بله اضافه شده ولی تو حالت آفلاین حداقل برای من بیشتر از قبل خاموشی و کرش داشت
بهترین هاست فعلا Al-Azif هستش پایداره شاید در حین عملیات جیلبریک خاموشی داشته باشید ولی بعد از عملیات جیلبریک دیگه کرش و هنگ ندارید عالی ران میشه

• Like
Reactions: alirezaresima

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30
دوستانی که از جیلبریک پایدار Al Azif که امروز منتشر شده استفاده کردید لطفا تجربه‌تون از میانگین دفعات خاموشی و هنگ رو بفرمایید٬
ببینیم آیا وقتش شده جیلبریک کنیم یا نه...

alirezaresima

کاربر سایت
Aug 10, 2019
51
سلام
دوستان برای کش افلاین بعد از اتمام جیلبریک .چقدر باید صبر کنیم کش تموم بشه تا کابل lan رو دربیاریم .چون بعد از تموم شدن جیلبریک من کابل و قطع کردم همه چی درست بود ولی خاموش روشن کردم دستگاه و صفحه اکسپلوت تو مرورگر بدون نت باز نمیشد

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستانی که از جیلبریک پایدار Al Azif که امروز منتشر شده استفاده کردید لطفا تجربه‌تون از میانگین دفعات خاموشی و هنگ رو بفرمایید٬
ببینیم آیا وقتش شده جیلبریک کنیم یا نه...
حداکثر یک تا دو بار خاموشی داره هنگ و کرش هم نمی کنه حداقل تا جایی که من امتحان کردم

• Like
Reactions: alirezaresima

shampain

کاربر سایت
Dec 29, 2007
66
بله اضافه شده ولی تو حالت آفلاین حداقل برای من بیشتر از قبل خاموشی و کرش داشت
بهترین هاست فعلا Al-Azif هستش پایداره شاید در حین عملیات جیلبریک خاموشی داشته باشید ولی بعد از عملیات جیلبریک دیگه کرش و هنگ ندارید عالی ران میشه
جالبه که من وقتی استفاده میکنم،سریع جیلبریک میشه و بعد کش هم میشه.اما ۲تا مشکل پیش میاد:
یکی اینکه وقتی میزنم از منو کنسول خاموش بشه،میره تا مرز خاموشی،تصویرم قطع میکنه،ولی همچنان فن روشنه و چراغشم چشمک زنه به رنگ سفید.مجبورم برقشو بکشم
یکی دیگه هم اینکه بعد روشن کردن مجدد،با اینکه کش شده بود قبلا،اما از مرورگر بالا نمیاد و پیام میده نت لازم داره.که البته فکر کنم مربوط به خاموش کردن زوری من باشه این ایراد

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
جالبه که من وقتی استفاده میکنم،سریع جیلبریک میشه و بعد کش هم میشه.اما ۲تا مشکل پیش میاد:
یکی اینکه وقتی میزنم از منو کنسول خاموش بشه،میره تا مرز خاموشی،تصویرم قطع میکنه،ولی همچنان فن روشنه و چراغشم چشمک زنه به رنگ سفید.مجبورم برقشو بکشم
یکی دیگه هم اینکه بعد روشن کردن مجدد،با اینکه کش شده بود قبلا،اما از مرورگر بالا نمیاد و پیام میده نت لازم داره.که البته فکر کنم مربوط به خاموش کردن زوری من باشه این ایراد
این مشکل به دلیل پایدار نبودنش هستش منم این مشکل رو داشتم که کنسول خاموش نمیشد و مجبور می شدم از برق بکشم وقتی از برق می کشید کش مرورگر از بین میره و مجبورید دوباره بیاریدش بالا ولی اگه کنسولتون درست خاموش بشه کش راحت حالت آفلاین جیلبریک می کنه در حال حاضر فقط از Al-Azif استفاده کنید کاملا پایداره و دیگه مشکلاتی مثل کرش و هنگ و همین خاموش نشدن دستگاه رو نداره

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
124
سلام
دوستان میشه منو راهنمایی و کمک کنید
(مدیران شرمنده هیچ تاپیکی پیدا نکردم مشکلمو اونجا مطرح کن )

بازی دارک سولز 2 رو دیروز نصب کردم و یه چند ساعتی هم بازی کردم امروز که خواستم برم ارور داد که عکسشو گرفتم

156517

قبل شروع هم بکاپ گرفته بود که متاسفانه همین سیو خراب رو دارم
بازی رو هم پاک کردم و مجدد نصب کردم ولی باز هم این ارور لعنتی میادش
چیکار باید بکنم ؟
پیشاپیش از ارائه راهنمایی های سودمندتون سپاسگزارم ~X(:D

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
درود دوستان دوسالی میشه که کنسول هکی ندارم امروز برای یکی از آشناها کنسول 5.05 خریدیم و از روش feri-sali1 منو هک رو توی www آوردم و پیام هم داد به 2.1.4 hen خوش آمدید و بازی Call of duty WWII هم نصب اجرا شد اما وقتی مثلا unravel 2 یا AC odyssey رو میخوام نصب کنم وسط نصب ارور میده و نصب نمیشه آیکون بازی تو داشبورد میاد و روش یه ضربدر سیاه کوچیک میخوره.با Flash usb بازی رو از منو دیباگ میزنم نصب بشه.
چه کنم؟

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام
دوستان میشه منو راهنمایی و کمک کنید
(مدیران شرمنده هیچ تاپیکی پیدا نکردم مشکلمو اونجا مطرح کن )

بازی دارک سولز 2 رو دیروز نصب کردم و یه چند ساعتی هم بازی کردم امروز که خواستم برم ارور داد که عکسشو گرفتم

View attachment 156517

قبل شروع هم بکاپ گرفته بود که متاسفانه همین سیو خراب رو دارم
بازی رو هم پاک کردم و مجدد نصب کردم ولی باز هم این ارور لعنتی میادش
چیکار باید بکنم ؟
پیشاپیش از ارائه راهنمایی های سودمندتون سپاسگزارم ~X(:D
داخل تنظیمات کنسول قسمت storage روی هارد دیسکتون بزنین و تو قسمت سیو بازی ها سیو بازی مورد نظر رو پاک کنین.

درود دوستان دوسالی میشه که کنسول هکی ندارم امروز برای یکی از آشناها کنسول 5.05 خریدیم و از روش feri-sali1 منو هک رو توی www آوردم و پیام هم داد به 2.1.4 hen خوش آمدید و بازی Call of duty WWII هم نصب اجرا شد اما وقتی مثلا unravel 2 یا AC odyssey رو میخوام نصب کنم وسط نصب ارور میده و نصب نمیشه آیکون بازی تو داشبورد میاد و روش یه ضربدر سیاه کوچیک میخوره.با Flash usb بازی رو از منو دیباگ میزنم نصب بشه.
چه کنم؟
موقع نصب بازی اتصالتون به اینترنت رو قطع کنین، نصب میشه :)

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
سلام
من هک افلاین و انجام دادم ولی با اییین ک خودم کنسول و خاموش و بعد روشن میکنم برای اینکه هک و اجرا کنم دوباره نیاز ب نت داره و افلاین هک نمیشه واسه شما هم اینجوریه؟؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
داخل تنظیمات کنسول قسمت storage روی هارد دیسکتون بزنین و تو قسمت سیو بازی ها سیو بازی مورد نظر رو پاک کنین.

موقع نصب بازی اتصالتون به اینترنت رو قطع کنین، نصب میشه :)
اینترنت قطع بود کلا از روش آفلاین هن اجرا کردم.
الان دم دستم نیست تست کنم حالا فردا میرم تست میکنم باز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر