سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
از remote package sender استفاده میکنم. بعضی وقت ها اینجوری شده برای منم که ارسال نکنه پکیج رو
ببینین همدیگه رو داخل شبکه میبینن و پینگ میتونین بکنین ای پی کنسول رو
در صورتی که مطمعنین همه چی درست اینترنت کنسول قطع کنین چون تو نصب وقتی اینترنت فعال باشه درست نصب نمیکنه( برای این کار میتونین یه dns مثل 0.0.0.0 بزنین تو قسمت تنظیمات شبکه که کلا چیزی پیدا نکنه :) )
اگر دیدین باز کار نمیکنه یه بار کنسول و کامپیوتر رو یه بار از اول ریست کنین و دوباره تست کنین.
به هر حال هنوز جیلبریک ناپایدار، تا چند روز دیگه بروبچ خارج نشین درستش میکنن :)
هر کاری میکنم نمیشه لطفا از هر دو فایلی که استفاده میکنید رو اینجا منتشر کنید یا بفرمایید از کجا دانلود کردید ؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
با تشکر از راهنمای شما منظورم این که من 83 بازی 5.05دارم اگر دستگاه به ورژن 6.72 منتقل کنم این بازیها بروی این هک جدید اجرا میشه چون دو سه مطلب تو همین انجمن سایت خوندم بیشتر بازیهای 5.05 بروی هک جدید اجرا نمیشه باید برای همین ورژن 6.72 دانلود بشه میخواستم ببینم کسی تست کرده بگه
من خودم از معدود افرادیم اینجا که آپ کردم به 6.72 و تا الان هیچ مشکلی برای اجرای بازی های 5.05 و قبلش نداشتم الان هم رو دستگاهم دارک سولز 2 3 و بلادبورن و گاد 2018 و کرش و ریمن و pes 2018 از ورژن قبلی دارم و هیچ مشکلی بابت اجراشون نداشتم آپ کنید نگران نباشید چون حداقل تا جایی که می دونم بازی های ea مثل فیفا 20 بک پورت نمیشن روی 5.05

• Like
Reactions: hamedchtsz

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
هر کاری میکنم نمیشه لطفا از هر دو فایلی که استفاده میکنید رو اینجا منتشر کنید یا بفرمایید از کجا دانلود کردید ؟
کلا یه ورژن برای RPI داریم ولی من از 1.41 MB file on MEGA برای ارسال پکیچ ها استفاده میکنم.
اگر میخواین ببینین دقیقا کجا پرپر میشه میتونین از این استفاده کنین
و حتما دقت کن ادرس و خود پکیچ به هیچ عنوان space نداشته باشه چون رسما پیدا نمیکنتش :)2.96 MB file on MEGA
یه موضوع دیگه این که شاید اکسپلویتی که استفاده میکنی ساپورتش نمیکنه و از یه اکسپلویت دیگه استفاده کن. داخل سایت دانلود ها چند تا اکسپلویت مختلف قرار داده یکی یکی تست کن چون انقدر اکسپلویت مختلف استفاده کردم یادم نمیاد رو کدومشون بود که پکیچ رو نصب کردم ولی این یه تست کن {{PAYLOAD_NAME}}

آخرین ویرایش:

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
من خودم از معدود افرادیم اینجا که آپ کردم به 6.72 و تا الان هیچ مشکلی برای اجرای بازی های 5.05 و قبلش نداشتم الان هم رو دستگاهم دارک سولز 2 3 و بلادبورن و گاد 2018 و کرش و ریمن و pes 2018 از ورژن قبلی دارم و هیچ مشکلی بابت اجراشون نداشتم آپ کنید نگران نباشید چون حداقل تا جایی که می دونم بازی های ea مثل فیفا 20 بک پورت نمیشن روی 5.05
داخل اجرای بازی نه ولی تو منو اصلی کنسول من بعضی وقت ها به صورت رندوم کرش دارم :)
اگر میتونید همچنان اپدیت نکنین تا پایدار تر شه :)

• Like
Reactions: Pyramid Head

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
با تشکر از راهنمای شما منظورم این که من 83 بازی 5.05دارم اگر دستگاه به ورژن 6.72 منتقل کنم این بازیها بروی این هک جدید اجرا میشه چون دو سه مطلب تو همین انجمن سایت خوندم بیشتر بازیهای 5.05 بروی هک جدید اجرا نمیشه باید برای همین ورژن 6.72 دانلود بشه میخواستم ببینم کسی تست کرده بگه
من با این اکسپلویت تونستم اجراشون کنم ولی همچنان ناپایداره
{{PAYLOAD_NAME}}

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
داخل اجرای بازی نه ولی تو منو اصلی کنسول من بعضی وقت ها به صورت رندوم کرش دارم :)
اگر میتونید همچنان اپدیت نکنین تا پایدار تر شه :)
داخل منو کنسول کرش داره درست می فرمایید ولی به نظر من ارزش داره بریم رو 6.72 چون حداقل من فوتبال برام خیلی مهمه راحت رو این ورژن فیفا 20 بازی می کنم

• Like
Reactions: pucira_mja

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
کلا یه ورژن برای RPI داریم ولی من از 1.41 MB file on MEGA برای ارسال پکیچ ها استفاده میکنم.
اگر میخواین ببینین دقیقا کجا پرپر میشه میتونین از این استفاده کنین
و حتما دقت کن ادرس و خود پکیچ به هیچ عنوان space نداشته باشه چون رسما پیدا نمیکنتش :)2.96 MB file on MEGA
یه موضوع دیگه این که شاید اکسپلویتی که استفاده میکنی ساپورتش نمیکنه و از یه اکسپلویت دیگه استفاده کن. داخل سایت دانلود ها چند تا اکسپلویت مختلف قرار داده یکی یکی تست کن چون انقدر اکسپلویت مختلف استفاده کردم یادم نمیاد رو کدومشون بود که پکیچ رو نصب کردم ولی این یه تست کن {{PAYLOAD_NAME}}
نه دیروز که با همین ترکیب نمیشد نه به امروز که شد
ممنون بابت راهنمایی

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
موقع نصب بکپورت 1.13 پیغام جایگزین شدن با بازی میده کلن جایگزین میکنه hen 2.1.4 هم دارم
شما فک کنم اون فایل بکپورت اولو نصب نمیکنید و مستقیما فایل fix رو نصب میکنید باید کلا از اول نصب کنی , اول خود بازی بعد اپدیتش بعدشم فایل بکپورتو اگه اررور داد فایل fix بکپورتو نصب کن

• Like
Reactions: nihilnigritude

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
شما فک کنم اون فایل بکپورت اولو نصب نمیکنید و مستقیما فایل fix رو نصب میکنید باید کلا از اول نصب کنی , اول خود بازی بعد اپدیتش بعدشم فایل بکپورتو اگه اررور داد فایل fix بکپورتو نصب کن

یبار دیگه به این ترتیب نصب کردم
1 - فایل اصلی
2 - پچ اپدیت 1.13
3 - پچ بکپورت اول
پچ فیکس بکپورت 1.13 چون پیغام جایگزین شدن داد نصبش نکردم

مساله اینه با اینکار پچ اپدیت اعمال نمیشه بیلد نامبر بازی همون 1099.25 هست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
یبار دیگه به این ترتیب نصب کردم
1 - فایل اصلی
2 - پچ اپدیت 1.13
3 - پچ بکپورت اول
پچ فیکس بکپورت 1.13 چون پیغام جایگزین شدن داد نصبش نکردم

مساله اینه با اینکار پچ اپدیت اعمال نمیشه بیلد نامبر بازی همون 1099.25 هست

شما اصلا آپدیت نکن خب!
چیز خاصی رو فیکس نکرده همش مربوط به بخش آنلاین هست و HDR

دوستان یه سوال
یادمه زمان 5.05 میگفتن که اگر می خواید موقع خاموش شدن ناگهانی کنسول، لیست بازی ها نپره، باید با فایل زیلا یه دیتابیس بگیرید، من این کارو اون زمان کردم، الان بخوایم آپدیت کنیم به 6.72 و این اتفاق نیوفته و لیست بازی ها حذف نشه، این روش بکاپ گرفتن از طریق فایل زیلا چجوری بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر