سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
یه سوال داشتم از شما
من دیتای shadow of the tombraider رو گرفتم و دیتای داپلکسش رو دانلود کردم و نصب کردم و بعد فایل بک پورتشو همینطور
ولی متاسفانه میگه شما باید به ورژن 5.50 آپگرید کنین
احتمالا فایل بک پورتش خرابه یا مشکل داره?
دانلود نسخه هک شده بازی Shadow of the Tomb Raider برای PS4
از پیج بالا دانلود کردم
ممنون میشم راهنمایی کنین
شما باید هن دستگاهتون اپدیت کنید قاعدتا زیر 2 هست.
یکی از دوستان
سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4
توضیح داده.
مشکل از بک پورت نیست.

• Like
Reactions: TWO-FACE2

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یکسوال الان من برای بار اول رو 6.72 جیلبریک بکنم چند تا بازی بریزم بعد دوباره باید به اینتترنت وصل شم برای رفتن به هاست ، بخاطر بازیهایی که ریختم مشکلی پیش نمیاد؟ بعد بنظرتون کدوم هاست رو استفاده کنم؟
ببین جیلبریک ps4 به طور کلی پایدار نیست و با هر بار خاموش کردن کنسول باید دوباره به نت وصل بشید و کنسول رو جیلبریک کنید
بین هاست ها هم Al-Azif خوبه خاموشی کمتری نسبت به بقیه داره
هاست DarkModderVC هم به نظرم پایدار ترین هاسته و بعد یکی دو بار حداکثر خاموشی جیلبریک انجام میشه و خوبیش اینه هنگش کمتره

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام من از این استفاده میکنم
Mira
هر کاری میکنم نمیتونم از remote pkg installerاستفاده کنم
کسی تست کرده ؟
من امروز یه بازی با RPI ریختم مشکلی نداشت.
از {{PAYLOAD_NAME}} استفاده کن. دیروز درست نبود ولی امروز با اولین تلاش جیلبریک میکنه و میتونی همه کارارو انجام بدی (al azif داخل دیسکورد کرش های مردم رو به صورت لاگ میگیره و پچ اش میکنه و تا الان تا حد بالایی درست شده. ولی مثلا rest mode اینا هنوز کرش میکنه ( اگه یادتون باشه تو اوایل 5.05 هم کرش میکرد تو rest mode :) )

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
من امروز یه بازی با RPI ریختم مشکلی نداشت.
از {{PAYLOAD_NAME}} استفاده کن. دیروز درست نبود ولی امروز با اولین تلاش جیلبریک میکنه و میتونی همه کارارو انجام بدی (al azif داخل دیسکورد کرش های مردم رو به صورت لاگ میگیره و پچ اش میکنه و تا الان تا حد بالایی درست شده. ولی مثلا rest mode اینا هنوز کرش میکنه ( اگه یادتون باشه تو اوایل 5.05 هم کرش میکرد تو rest mode :) )
پی لود خیلی خوب بود دفعه اول اوکی کرد اما rpi بازم کار نمیکنه
میشه فایل هایی که دارید رو برام بفرستید
و یه توضیح مختصر که چکار میکنید

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
پی لود خیلی خوب بود دفعه اول اوکی کرد اما rpi بازم کار نمیکنه
میشه فایل هایی که دارید رو برام بفرستید
و یه توضیح مختصر که چکار میکنید
از remote package sender استفاده میکنم. بعضی وقت ها اینجوری شده برای منم که ارسال نکنه پکیج رو
ببینین همدیگه رو داخل شبکه میبینن و پینگ میتونین بکنین ای پی کنسول رو
در صورتی که مطمعنین همه چی درست اینترنت کنسول قطع کنین چون تو نصب وقتی اینترنت فعال باشه درست نصب نمیکنه( برای این کار میتونین یه dns مثل 0.0.0.0 بزنین تو قسمت تنظیمات شبکه که کلا چیزی پیدا نکنه :) )
اگر دیدین باز کار نمیکنه یه بار کنسول و کامپیوتر رو یه بار از اول ریست کنین و دوباره تست کنین.
به هر حال هنوز جیلبریک ناپایدار، تا چند روز دیگه بروبچ خارج نشین درستش میکنن :)

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
از دوستانی که روی فریمور 6.72 بازی دامپ گرفتن با چه ابزاری تونستن fpkg سالم نصب کنن دلیل این ارور چیه هر بازی دامپ میگیریم تبدیل بهfpkg میکنم بعد نصب موقع اجرا این ارور میده

Attachments

• IMG_20200722_183133_054.jpg
    IMG_20200722_183133_054.jpg
    82.9 KB · مشاهده: 17

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
از remote package sender استفاده میکنم. بعضی وقت ها اینجوری شده برای منم که ارسال نکنه پکیج رو
ببینین همدیگه رو داخل شبکه میبینن و پینگ میتونین بکنین ای پی کنسول رو
در صورتی که مطمعنین همه چی درست اینترنت کنسول قطع کنین چون تو نصب وقتی اینترنت فعال باشه درست نصب نمیکنه( برای این کار میتونین یه dns مثل 0.0.0.0 بزنین تو قسمت تنظیمات شبکه که کلا چیزی پیدا نکنه :) )
اگر دیدین باز کار نمیکنه یه بار کنسول و کامپیوتر رو یه بار از اول ریست کنین و دوباره تست کنین.
به هر حال هنوز جیلبریک ناپایدار، تا چند روز دیگه بروبچ خارج نشین درستش میکنن :)

الان سرعت ریموت پکیج بیشتره یا انتقال از هارد؟

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
الان سرعت ریموت پکیج بیشتره یا انتقال از هارد؟
تو انتقال از هارد اول باید کپی کنی رو هارد و بعد نصب کنی
تو نصب ریموتی اگه دو تا ارتباط گیگابیت باشه حدودا با نهایت سرعت دیسک دستگاهت کپی میکنه و سقف کپی اشت صد مگابایت بر ثانیه است( البته هارد های معمولی به این سرعت شاید نرسن :) ولی اگه دو طرف ssd داری نهایت سرعت کپی از طریق شبکه برات 100 مگابایت بر ثانیه است)
ولی اکثر مودم ها پورت شبکشون فست یعنی 100 مگابیتی و تو این حالت ته سرعتی که میتونی کپی کنی ده مگابایت بر ثانیه است
بسته به تجهیزاتی که داری این عددا فرق میکنه :)

• Like
Reactions: SiminSecret

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام خدمت دوستان من 2 تاps4 5.05 دارم تو کلوپم میخواستم بدونم gta - pes 5.05 روی این هک جدید اجرا میشه؟ چون نمیخوام الکی سیستمهام به 6.72 اپدیت کنم ؟کسی اگر تست کرده بگه ممنون میشم

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام خدمت دوستان من 2 تاps4 5.05 دارم تو کلوپم میخواستم بدونم gta - pes 5.05 روی این هک جدید اجرا میشه؟ چون نمیخوام الکی سیستمهام به 6.72 اپدیت کنم ؟کسی اگر تست کرده بگه ممنون میشم
gta که اصلا زیر 5.05 میخاد pes 2020 هم هنوز دامپش نیومده ولی احتمال بسیار زیاد بک پورت خواهد شد روی ورژن 5.05

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
gta که اصلا زیر 5.05 میخاد pes 2020 هم هنوز دامپش نیومده ولی احتمال بسیار زیاد بک پورت خواهد شد روی ورژن 5.05
با تشکر از راهنمای شما منظورم این که من 83 بازی 5.05دارم اگر دستگاه به ورژن 6.72 منتقل کنم این بازیها بروی این هک جدید اجرا میشه چون دو سه مطلب تو همین انجمن سایت خوندم بیشتر بازیهای 5.05 بروی هک جدید اجرا نمیشه باید برای همین ورژن 6.72 دانلود بشه میخواستم ببینم کسی تست کرده بگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر