سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام به همه رفقا، من قصد دارم ی ps4 دست دوم از طریق دیوار بگیرم که کپی خور باشه. طرف میگه که کپی خور نشده ولی ورژن ۵.۰.۰ هست که میتونه کپی خور بشه. آیا صرفا با علم به اینکه ورژن دستگاه همین ۵ باشه، میشه از هک کردنش مطمئن بود یا فاکتور های دیگه ای هم هست که ممکنه باعث بشه کنسول جیلبریک نشه؟ در واقع ترسم از اینه که بگیرم و موفق به هک کردنش نشم. کلا چه چیزایی رو پیشنهاد میدین که چک کنم قبل خرید؟
اگه ۵ باشه کپی خور میشه .کلا کپی خور تا ورژن ۵.۰۵ اومده

king862

کاربر سایت
Jul 10, 2014
78
ی سوال دیگه. کنسولی که بازی های اکانتی داره رو اگه کپی خورش کنیم بازی های اکانتیش میپره یا همزمان میشه از بازی های کپی خور و اکانتی استفاده کرد؟

Peymanre

کاربر سایت
Feb 9, 2019
8
نام
پیمان
سلام.دوستان برای ورژن 5.50 خبری نشده نه؟تو پرایوت کامل هک شده ولی نمیدن بیرون.خسته شدم از بس موندم رو این فریمور.الان اگه بخوام اکانت هکی بریزم حتما باید اپدیت بشه؟هیچ راه دیگه ای نداره بدون اپدیت توش بازی ریخت؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام.دوستان برای ورژن 5.50 خبری نشده نه؟تو پرایوت کامل هک شده ولی نمیدن بیرون.خسته شدم از بس موندم رو این فریمور.الان اگه بخوام اکانت هکی بریزم حتما باید اپدیت بشه؟هیچ راه دیگه ای نداره بدون اپدیت توش بازی ریخت؟
نه معبوم نیست کی میاد .شایدم هیچ موقع نیاد چون همه دست کشیدن
برای اکانت هکی هم باید حتما به اخرین ورژن اپدیت کنی هیچ راه دیگری نیست

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
میخاستم یه بکاپ از پروفایلم داشته باشم از طریق al-azif 1.7 بکاپ زدم یکبار رو هاردم ۲ گیگ فضای خالی داشت همش پر شد! 2بار دیگه هم اینکارو کردم 8 گیگ و 12 گیگ هم فضای خالی داشت که بازم کامل پر شد! هر چند بار هم پیغام بکاپ کامپلیت داد! بلخره بکاپ گرفت؟! چرا اینقدر حجمش بالاس؟!
و سوال اخر چطور میشه ری استورش کرد؟ تو منو al-azif ری استور نداره!

Mahan123

کاربر سایت
Feb 7, 2019
6
ببخشید من تازگی ها یه ps4 دست دوم خریدم مرده دوست پسرداییمه.پسر دایمیم هم میگه کپی خور نیست من هم میترسم وارد اینترنت بشم و کنسول بن بشه چیکار کنم

ورژن من هم 6.2هستش

Last edited by a moderator:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ببخشید من تازگی ها یه ps4 دست دوم خریدم مرده دوست پسرداییمه.پسر دایمیم هم میگه کپی خور نیست من هم میترسم وارد اینترنت بشم و کنسول بن بشه چیکار کنم
سلام. ورژن 6.2 کپیخور نیست . اگر بازی دیجیتال روش هست برا اون گفته ، به اینترنت وصل شید احتمال داره بازیا قفل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر