سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Navid milan

کاربر سایت
Apr 24, 2013
13
یعنی توی آپدیت جدید این باگ رفع شده یا کلا دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد؟
یه مغازه تو محل ما با این روش داشت بازی میفروخت که از دیروز اعلام کرد دیگه این روش قابل استفاده نیست. قاعدتا اگه تو فقط تو آپدیت جدید این باگ رفع شده بود ، هنوز تو همون ورژن های قدیمی ازش استفاده میکردن. نه کلا سونی قضیه رو رفع کرده.

• Like
Reactions: mr26

mr26

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
یه مغازه تو محل ما با این روش داشت بازی میفروخت که از دیروز اعلام کرد دیگه این روش قابل استفاده نیست. قاعدتا اگه تو فقط تو آپدیت جدید این باگ رفع شده بود ، هنوز تو همون ورژن های قدیمی ازش استفاده میکردن. نه کلا سونی قضیه رو رفع کرده.
اره باید همینطور باشه
ما که همچنان منتظر هک ۵.۵۵ نشستیم

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام دوستان .یه نفر یه راهنمایی کلی به ما بکنه .
من حدود یکساله کنسول رو بخاطر هک شدنش آپدیت نکردم .الان یکسال شده خبری نشده و هنوز رو نسخه قبلی گیر کردن .بالاخره تکلیف ما چیه؟بازم صبر کنیم یا نه؟اصلا امیدی هست؟
دیگه واقعا خسته شدیم .
ممنون میشم یه راهنمایی کنید مرسی
حداقل بگید نهایت و نهایت تاریخش کی میشه ادم تکلیفش رو بدونه .
مرسی

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
سلام دوستان
یه سوال داشتم اگه لطف کنین جواب بدین
کنسول دست دو کپی خور شده بخوام بگیرم. چطور میتونم چک کنم که بن نشده باشه (به هر دلیلی)؟
اصلا مشکلی داره با کنسول کپی خور وصل شد و psn لاگین کرد؟
ممنون

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام دوستان
کنسول دست دو کپی خور شده بخوام بگیرم. چطور میتونم چک کنم که بن نشده باشه (به هر دلیلی)؟
ممنون
نمیتونید چک کنید
کنسول کپی خور شده روی فریمور پایین تره که ممکنه اپدیت بلاکر هم بهش اضافه شده باشه و به کل این روش هک ارتباط رو با psn قطع میکنه
تنها راه اعتماد به طرف‌ مقابل هست
یا اپدیت کنید و هک رو از بین ببرید و مطمین شید

• Like
Reactions: ramin_m125

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام دوستان
ممنون
شما واسه لاگین کردن به حسابتون و استفاده از امکانات آنلاین باید به آخرین ورژن کنسولتون آپدیت شده باشه پس با کنسول کپی خور 5.05 نمیتونین از امکانات آنلاین استفاده کنین و به حسابتون لاگین بشید ...

• Like
Reactions: ramin_m125

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
Last edited by a moderator:

king862

کاربر سایت
Jul 10, 2014
78
سلام به همه رفقا، من قصد دارم ی ps4 دست دوم از طریق دیوار بگیرم که کپی خور باشه. طرف میگه که کپی خور نشده ولی ورژن ۵.۰.۰ هست که میتونه کپی خور بشه. آیا صرفا با علم به اینکه ورژن دستگاه همین ۵ باشه، میشه از هک کردنش مطمئن بود یا فاکتور های دیگه ای هم هست که ممکنه باعث بشه کنسول جیلبریک نشه؟ در واقع ترسم از اینه که بگیرم و موفق به هک کردنش نشم. کلا چه چیزایی رو پیشنهاد میدین که چک کنم قبل خرید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر