سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

• Thread starter Thread starter Donger
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Donger

کاربر سایت
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:
بله اولده
خیلی ممنون از راهنماییت
من بیشتر برای هاگوارتس لگسی و زلدا ها
سیو هام رو میخواستم
هر چند شد یه تجربه برام که حتما بکاپ داشته باشم
راهی برای آن‌بن کردن نینتندو سوییچ نیست ؟
من یه ماه دستگاه رو خاموش کردم،بعد که روشنش کردم و رفتم ای‌شاپ دیدم بن شدم😂

در مورد بن تا اونجایی که دیدم نمیشه کاری کرد اگه خود کنسول باشه و اکانت نباشه و با کنسول سوییچ هک شده میشه انلاین زد ولی باید مواردی رعایت کرد قبلش و نه اینکه بری بازیهای هکی انلاین بزنی.

• Like
Reactions: mqg1387
در مورد بن تا اونجایی که دیدم نمیشه کاری کرد اگه خود کنسول باشه و اکانت نباشه و با کنسول سوییچ هک شده میشه انلاین زد ولی باید مواردی رعایت کرد قبلش و نه اینکه بری بازیهای هکی انلاین بزنی.
کنسول بن شده متاسفانه

سلام یک سوال داشتم اینکه اگر که بخوام بعد از کپی خور کردن کنسول محدودیت سخت افزاری رو بردارم یا همون اورکلاک کنم اگر کسی تجربه داره در این مورد و اینکه تنظیم کردنش به چه شکل هست و چه میزان ممنون میشم در اختیارم بذاره

سلام یک سوال داشتم اینکه اگر که بخوام بعد از کپی خور کردن کنسول محدودیت سخت افزاری رو بردارم یا همون اورکلاک کنم اگر کسی تجربه داره در این مورد و اینکه تنظیم کردنش به چه شکل هست و چه میزان ممنون میشم در اختیارم بذاره

سلام
از ماژول یا پلاگین Sys Clk استفاده کنید و بعد ریختن فایلهای تو محلهایی که طبق فولدر معلومه کجا باید ریخت یه ریستارت یا خاموش و روشن دستگاه کنید و با برنامش Sys Clk Manager که تو قسمت برنامه ها میاد میتونید یا cpu و رم و gpu رو اورکلاک کنید و cpu و رم برای فریم بیشتر بازیها و روانی و لودینگ کمتر و گرافیک هم ببرید بالا کمی ارتقاع گرافیک بازیها پیدا میکنن و روی حالت داک هم بیشتر میشه اورکلاک کرد و با همون برنامه منیجرش میشه پروفایل تعیین کرد کدوم بازی و چه قدر اورکلاک بشه یا کلا اورکلاک برای همه قسمت که همون اولش هست اجرا بشه و توصیه میشه برای بعضی بازیها که ارزش دارن اینکار انجام بدید و میتونید با تست بفهمید چه بازی با چه کلاکی روان میشه و بیشتر بالا نبرید که هم باتری مصرف کمتر بشه و در طولانی مدت هم اثر بدی روی دستگاه نزاره و حتی میشه مصرف باتری طولانی ترم کرد و بازیهایی که دو بعدی هستن و مصرف کمتری دارن از حالت نرمال پایینتر بیاری و برای شبیه سازهای کنسولهای مختلف هم خیلی کاربرد داره که روانتر بازیها اجرا بشن.

لینک دانلود در گیت هاب

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or