سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
پس وقتی با منو شات داون خاموشش میکنیم چجور روشنش کنیم؟شما میگی دکمه پاورو فشار ندیم.

وقتی روشنه با گرفتن دکمه پاور عین بیشتر کنسولهای دستی یا حتی گوشی منوی شات داون میاد و میزنی روش و خاموش میشه و اگه بخوای باتری مصرف نشه دیگه دکمه پاور بعد خاموشی فشار نمیدی و برای روشن کردنش هم باید پیلود بزنی به کنسول با کامپیوتر یا گوشی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali naseri

Ali naseri

کاربر سایت
Aug 13, 2021
66
وقتی روشنه با گرفتن دکمه پاور عین بیشتر کنسولهای دستی یا حتی گوشی منوی شات داون میاد و میزنی روش و خاموش میشه و اگه بخوای باتری مصرف نشه دیگه دکمه پاور بعد خاموشی فشار نمیدی و برای روشن کردنش هم باید پیلود بزنی به کنسول با کامپیوتر یا گوشی.
Thanks bro

• Like
Reactions: Sega_genesis

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوستان یک سوالی استور نینتندو هم مثل استیم یا استور های دیگه قیمتش متفاوت هست یا فرقی نداره ؟ بهترین کشور برای ساخت اکانت کدوم هست الان ؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
دوستان یک سوالی استور نینتندو هم مثل استیم یا استور های دیگه قیمتش متفاوت هست یا فرقی نداره ؟ بهترین کشور برای ساخت اکانت کدوم هست الان ؟
سلام ریجن نداره قیمتا ثابته، گیفت کارت دلار می خریم و دلاری بازی می خریم :|

• Like
Reactions: RoCoCo

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
سلام ریجن نداره قیمتا ثابته، گیفت کارت دلار می خریم و دلاری بازی می خریم :|
اینجوری پارم که اخه دیدم هکی هم خیای داستان داره:D من عادت کردم با روبل و لیر بازی بخرم :))پیش به سوی پارگی

• Like

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوستان بالاخره من امروز یک سوییچ گرفتم فقط یک سولی این که نمیتونم اپدیت کنم دستگاه رو ارور کانکشن میده ایا نیاز به وی پی ان هست یا باید دی ان اس زد ؟ افلاین نمیشه اپدیتش کرد ؟

• Like

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
دوستان بالاخره من امروز یک سوییچ گرفتم فقط یک سولی این که نمیتونم اپدیت کنم دستگاه رو ارور کانکشن میده ایا نیاز به وی پی ان هست یا باید دی ان اس زد ؟ افلاین نمیشه اپدیتش کرد ؟
با دی ان اس مشکل آپدیت و باز نشدن استور حل میشه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
مبارکت باشه 💐
به خوبی و خوشی استفاده کنی 🌹
عناوین خوبی داره
بلاخره تو ام رفتی طرف نینتندو 😁
تا اینجا که خیلی باهاش حال کردم حیف که زودتر نخریدم فعلا یه زلدا دارم میزنم خیلی خوبه

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
تا اینجا که خیلی باهاش حال کردم حیف که زودتر نخریدم فعلا یه زلدا دارم میزنم خیلی خوبه
تا قبل از ریلیز Tears of the Kingdom سوییچ یه Holy Trinity داره که باید حتما بازی کنی
Zelda BotW
SM Odyssey
SSB Ultimate
این سه تا واقعا روی هیچ پلتفرمی مشابه کیفیتشون نیست، جوهره‌ی وجودی نینتندوئن :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
تا قبل از ریلیز Tears of the Kingdom سوییچ یه Holy Trinity داره که باید حتما بازی کنی
Zelda BotW
SM Odyssey
SSB Ultimate
این سه تا واقعا روی هیچ پلتفرمی مشابه کیفیتشون نیست، جوهره‌ی وجودی نینتندوئن :D
اتفاقا الان خوابیدم رو همین زلدا و چقدر خفنه این بازی.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تجربه بازی های که نوشته cloud stream چجوره؟
تو ایران قابل بازیه؟
ارزششو داره؟ سروراش خوبن؟ کسی تجربه ای داشته؟

من که تجربه نداشتم
ولی عموما یه ورژن دمو دارن. میتونی امتحان کنی خودت ببینی
به نظرم که بعیده کار کنن

• Like
Reactions: beshush

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر