سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام علی خان وقتت بخیر، دکمه L جوی کانم درست کار نمیکنه، خراب شده یا مثل آنالوگ خاک رفته زیرش؟ پیشاپیش ممنون

سلام داداش.
من تو مسائل سخت افزاری چندان وارد نیستم ولی اینجور دکمه های کلیکی اگه خراب بشن باید کامل عوض بشن و یه برد کوچیک داره تو ویدیوهای زیر از youtube ببین و حالا جوی کانو اگه واردی باز کنی به اون قطعه دسترسی داشته باشی و حالا اسپره کانتکت کلیر بزنی اگه جاییش باز باشه بره زیرش احتمالا موقتا درست میشه تا مدتی و حتی الکل هم بزنی روش همین نتیجه بده البته میگم اگه جاییش باز باشه که بره زیرش اسپره یا الکل و یه موس داشتم همینجوری بود میزدم تا مدتها درست میشد و اگرم دکمه لقی داره و لحیمش جدا شده باشه باید لحیم بشه و بلد هم نیستی ببر بده تعمیرش کنن دیگه یهو میزنی خرابش میکنی کلی خرجت میشه.

لینک ویدیو 1

لینک ویدیو 2

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
سلام داداش.
من تو مسائل سخت افزاری چندان وارد نیستم ولی اینجور دکمه های کلیکی اگه خراب بشن باید کامل عوض بشن و یه برد کوچیک داره تو ویدیوهای زیر از youtube ببین و حالا جوی کانو اگه واردی باز کنی به اون قطعه دسترسی داشته باشی و حالا اسپره کانتکت کلیر بزنی اگه جاییش باز باشه بره زیرش احتمالا موقتا درست میشه تا مدتی و حتی الکل هم بزنی روش همین نتیجه بده البته میگم اگه جاییش باز باشه که بره زیرش اسپره یا الکل و یه موس داشتم همینجوری بود میزدم تا مدتها درست میشد و اگرم دکمه لقی داره و لحیمش جدا شده باشه باید لحیم بشه و بلد هم نیستی ببر بده تعمیرش کنن دیگه یهو میزنی خرابش میکنی کلی خرجت میشه.

لینک ویدیو 1

لینک ویدیو 2
دمت گرم داداش عالی بود 👌 والا شهر ما هیچ جایی برای نینتندو بازا نیست و کسی نه کنسولش رو میاره نه لوازم جانبی و ... طبق ویدیو میرم حتما جواب میده، بازم ممنونم

• Like
Reactions: Sega_genesis

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
سلام دوستان متاسفانه من آداپتور برق سوییچم خراب شده، خواستم ببینم کسی تونسته سوییچ رو با شارژر تبلت یا موبایل به تلویزیون وصل کنه؟ (داک سالمه)

• Like
Reactions: Z-fan

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سلام دوستان متاسفانه من آداپتور برق سوییچم خراب شده، خواستم ببینم کسی تونسته سوییچ رو با شارژر تبلت یا موبایل به تلویزیون وصل کنه؟ (داک سالمه)
آداپتور USB-C ای باید بگیری که توانایی خروجی 15V/2.6A به بالا رو داشته باشه.
در کل هم توصیه نمی شه از آداپتوری غیر از آداپتور خودش استفاده کنی.
اگر فرم ویر کنسولت زیر 5.0.0 هست به هیچ عنوان از آداپتور غیر اوریجینال استفاده نکن.

• Like
Reactions: A92Ta and Z-fan

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
آداپتور USB-C ای باید بگیری که توانایی خروجی 15V/2.6A به بالا رو داشته باشه.
در کل هم توصیه نمی شه از آداپتوری غیر از آداپتور خودش استفاده کنی.
اگر فرم ویر کنسولت زیر 5.0.0 هست به هیچ عنوان از آداپتور غیر اوریجینال استفاده نکن.
ممنون نه فرم ویر که بالاست، ولی بیشتر که بررسی کردم دیدم مشکل قطعی آخرای سیم شارژره و خود آداپتور سالمه. فقط باید یه کابل تایپ سی پیدا کنم و از وسطاش جایگزین کابل خراب کنم. باز هم ممنونم

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
سلام
وقت به خیر

من برای نصبِ بعضی بازی‌ها خطاهایِ can not open cnmt یا magic یا length is not valid می‌گرفتم، توی tinfoil و dbi. سیگپچ رو آپدیت کردم بعد دستگاه رو ریبوت کردم و وقتی بالا اومد فایلِ نصبیِ tinfoil با یکی از بازی‌ها که فایلِ نصبیش فرمتِ xci بود دیگه اجرا نشدن. بقیۀ بازی‌ها مشکلی نداشتن. سرچ کردم، گفته بودن که یه بار اگه خاموش کنی و پیلود رو اینجکت کنی درست می‌شه، که انجام دادم و درست شد.
و نوشته بودن که علتِ اون خطاها اگه با آپدیتِ سیگپچ رفع نشد و فایلِ بازی هم مطمئن هستین که سالمه، مربوط به مموری کارت می‌شه. خصوصاً اگه فرمتش exfat باشه. و نوشته بود که مموری رو با fat32 تعویض کنین دیگه خطا نمی‌گیرین.
این مموری که الان داخلشه exfat هست. موقعِ نصبِ بعضی بازی‌ها هم بعضی وقتا نزدیکِ ده درصد نصب خطا می‌ده بعضی وقتا هم نزدیکایِ آخرِ نصب، هر دو برای یه بازی. به همین خاطر فکر کنم خودِ مموری و فرمتش کلاً مشکل داره.
اگه بخوام این مموری رو با یه مموریِ دیگه که فرمتش fat32 هست تعویض کنم، به جز پوشۀ نینتندو همه چیزو کپی پیست کنم و پیلود بزنم؟ یا چون فرمتِ دوتا مموری فرق می‌کنه کارِ دیگه‌ای هم نیازه؟ و با تعویضِ مموری بازی‌ها هم حذف می‌شن یا همه‌چیز مثلِ 3ds عینِ قبل اجرا می‌شه؟ و می‌شه هر دو تا مموری رو نگه داشت و هر زمان نیاز بود داخلِ دستگاه گذاشت؟
و برای آپدیتِ خودِ اتمسفر، بعد از تعویضِ مموری فایلایِ نسخۀ جدیدشو با قبلی‌ها تعویض کنم، سیگپچ رو بریزم و برای hekate هم همین‌طور و با fusee همون نسخه از اتمسفر، پیلود بزنم؟ فقط می‌خوام اتمسفر رو آپدیت کنم و ورژن سیستم همون 14.1.2 بمونه.
،
متأسفانه استفاده از کانتکت کلییر برای رفعِ دریفت، کلاً آنالوگ رو از کار انداخت. برایِ تعویضِ آنالوگ مراجعه کنم پشتِ شهرداری یا احیاناً جایی رو می‌شناسین؟

• Like
Reactions: Z-fan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام
وقت به خیر

من برای نصبِ بعضی بازی‌ها خطاهایِ can not open cnmt یا magic یا length is not valid می‌گرفتم، توی tinfoil و dbi. سیگپچ رو آپدیت کردم بعد دستگاه رو ریبوت کردم و وقتی بالا اومد فایلِ نصبیِ tinfoil با یکی از بازی‌ها که فایلِ نصبیش فرمتِ xci بود دیگه اجرا نشدن. بقیۀ بازی‌ها مشکلی نداشتن. سرچ کردم، گفته بودن که یه بار اگه خاموش کنی و پیلود رو اینجکت کنی درست می‌شه، که انجام دادم و درست شد.
و نوشته بودن که علتِ اون خطاها اگه با آپدیتِ سیگپچ رفع نشد و فایلِ بازی هم مطمئن هستین که سالمه، مربوط به مموری کارت می‌شه. خصوصاً اگه فرمتش exfat باشه. و نوشته بود که مموری رو با fat32 تعویض کنین دیگه خطا نمی‌گیرین.
این مموری که الان داخلشه exfat هست. موقعِ نصبِ بعضی بازی‌ها هم بعضی وقتا نزدیکِ ده درصد نصب خطا می‌ده بعضی وقتا هم نزدیکایِ آخرِ نصب، هر دو برای یه بازی. به همین خاطر فکر کنم خودِ مموری و فرمتش کلاً مشکل داره.
اگه بخوام این مموری رو با یه مموریِ دیگه که فرمتش fat32 هست تعویض کنم، به جز پوشۀ نینتندو همه چیزو کپی پیست کنم و پیلود بزنم؟ یا چون فرمتِ دوتا مموری فرق می‌کنه کارِ دیگه‌ای هم نیازه؟ و با تعویضِ مموری بازی‌ها هم حذف می‌شن یا همه‌چیز مثلِ 3ds عینِ قبل اجرا می‌شه؟ و می‌شه هر دو تا مموری رو نگه داشت و هر زمان نیاز بود داخلِ دستگاه گذاشت؟
و برای آپدیتِ خودِ اتمسفر، بعد از تعویضِ مموری فایلایِ نسخۀ جدیدشو با قبلی‌ها تعویض کنم، سیگپچ رو بریزم و برای hekate هم همین‌طور و با fusee همون نسخه از اتمسفر، پیلود بزنم؟ فقط می‌خوام اتمسفر رو آپدیت کنم و ورژن سیستم همون 14.1.2 بمونه.
،
متأسفانه استفاده از کانتکت کلییر برای رفعِ دریفت، کلاً آنالوگ رو از کار انداخت. برایِ تعویضِ آنالوگ مراجعه کنم پشتِ شهرداری یا احیاناً جایی رو می‌شناسین؟

سلام داداش

اول سعی کن موارد هک مثل اتمسفر و سیگ پچ و غیره همه با هم به روز و هماهنگ باشن و مثلا اتمسفر اپدیت میکنی حتما از همون پیلود فیوز همون ورژن استفاده کن و همراهش بقیه موارد مثل hekate و سیگ پچ هم مال همون ورژن اتمسفر بگیر و اینجوری معمولا خطایی از این سمت نمیگیری و پک اماده هم من همیشه میزارم داخل اموزش دیبریک اگه خودت نتونستی.

در مورد مموری اولا راحت میتونی مموری تعویض کنی کافیه پوشه نینتندو فقط کپی کنی تو مموری جدید چون فولدر اصلی که بازیها و غیره توشن همینه و یا اصلا بکل فایلهای مموری قبلی رو کپی کنی تو جدیده و در مورد موردی که گفتی میشه مموری نگه داشت و اره هر چندتا مموری میتونی بازی نصب کنی و تعویض کنی هنگام نیاز به اون بازی که تو مموری دیگست فقط مواردی رعایت کن اولا هنگام تعویض مموری دستگاه بکل خاموش باشه و بعد بازیهایی که تو مموری دیگه هست اون رو دویاره اشتباهی نصب نکنی روی مموری دیگه اینجوری قاطی میکنه ولی درکل تست شده هست این موارد و مشکلی نیست.

مورد بعدی فرمت مموری هست چون درایور سوییچ برای فرمت exfat بهینه نیست خصوصا در اجرای برنامه های هکی و امولاتورها فایلها به مرور خراب میشن و بازیها و همه چی یا اجرا نمیشن یا وسط بازی کرش میکنه و خلاصه فرمت مموری fat 32 باشه حتما و کافیه هم برای ساپورت هر دو فرمت توسط دستگاه اموزش دیبریک بخونی و تیک هر دو گزینه رو بزنی تا هر دو فرمت ساپورت بشه بعد اقدام به فرمت مموری کن و بهتره برای این مورد برای اینکه کار تمیز در بیاد دستگاه بکل فرمت بشه و بازیها از نو نصب بشه چون فایلهای که با فرمت exfat بوده بریزی و خراب باشه باز اجرا نمیشه و خطا میده و قبل از ریست دستگاه هم از سیوهات بکاب بگیر با چک پوینت یا برنامه دیگه اگه برات مهمه.

اول کارهای بالا بکن اگه باز خطا گرفتی از مموری هم میتونه باشه یه مارک معتبر مثل سن دیسک بگیر یا هر مارکی که در و پیکر داره و فله ای نفروشن و حتما هم پک اتمسفر من تو اموزش دیبریک یه تستی بزن و این پک من سعی میکنم همه چی به روز باشه و برنامه های ضروری هم داخلشه و از برنامه dbi هم برای نصب بازی استفاده کن و از روش جدید هم استفاده توی نصب بازی با dbi کن و روش جدید تو این اموزش که مال tinfiol هست برای dbi هم همینه و همون اول اموزش با قرمز گفتم چیکار کنید و عکسهای اخر اموزش dbi هم ببین مربوط به همینه و برای این میگم از dbi استفاده کن چون برای نصب بازی پایدارتر هست نسبت به tinfiol و خطا موقع نصب کمتره و امکانات زیادی هم داره برنامش.

در مورد دریفت هم موقعی که اسپره میزنی کم باید بزنی در حد دو پاف چند میلی ثانیه و بعد نباید جوی کان روشن باشه موقع اسپره و چند ساعتی بزاری کنار وگرنه امکان خرابی زیاده و انالوگ سوییچ میفروش سرچ کنی مثل سایت انبار بازی و خودت اگه حرفه ای هستی میتونی تعویض کنی وگرنه باید ببری هر جایی که برات تعمیر میکنن و جای خاصی من نمیدونم اگه تهران هستی و ویدیو باز کردن جوی کان هم زیاده سرچ کنی قبل از اقدام به باز کردنش ولی بلد نیستی بده همون تعمیر کار دیگه یهو میزنی خرابترش میکنی بدتر.

• Like
Reactions: Z-fan and firo

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
سلام داداش

اول سعی کن موارد هک مثل اتمسفر و سیگ پچ و غیره همه با هم به روز و هماهنگ باشن و مثلا اتمسفر اپدیت میکنی حتما از همون پیلود فیوز همون ورژن استفاده کن و همراهش بقیه موارد مثل hekate و سیگ پچ هم مال همون ورژن اتمسفر بگیر و اینجوری معمولا خطایی از این سمت نمیگیری و پک اماده هم من همیشه میزارم داخل اموزش دیبریک اگه خودت نتونستی.

در مورد مموری اولا راحت میتونی مموری تعویض کنی کافیه پوشه نینتندو فقط کپی کنی تو مموری جدید چون فولدر اصلی که بازیها و غیره توشن همینه و یا اصلا بکل فایلهای مموری قبلی رو کپی کنی تو جدیده و در مورد موردی که گفتی میشه مموری نگه داشت و اره هر چندتا مموری میتونی بازی نصب کنی و تعویض کنی هنگام نیاز به اون بازی که تو مموری دیگست فقط مواردی رعایت کن اولا هنگام تعویض مموری دستگاه بکل خاموش باشه و بعد بازیهایی که تو مموری دیگه هست اون رو دویاره اشتباهی نصب نکنی روی مموری دیگه اینجوری قاطی میکنه ولی درکل تست شده هست این موارد و مشکلی نیست.

مورد بعدی فرمت مموری هست چون درایور سوییچ برای فرمت exfat بهینه نیست خصوصا در اجرای برنامه های هکی و امولاتورها فایلها به مرور خراب میشن و بازیها و همه چی یا اجرا نمیشن یا وسط بازی کرش میکنه و خلاصه فرمت مموری fat 32 باشه حتما و کافیه هم برای ساپورت هر دو فرمت توسط دستگاه اموزش دیبریک بخونی و تیک هر دو گزینه رو بزنی تا هر دو فرمت ساپورت بشه بعد اقدام به فرمت مموری کن و بهتره برای این مورد برای اینکه کار تمیز در بیاد دستگاه بکل فرمت بشه و بازیها از نو نصب بشه چون فایلهای که با فرمت exfat بوده بریزی و خراب باشه باز اجرا نمیشه و خطا میده و قبل از ریست دستگاه هم از سیوهات بکاب بگیر با چک پوینت یا برنامه دیگه اگه برات مهمه.

اول کارهای بالا بکن اگه باز خطا گرفتی از مموری هم میتونه باشه یه مارک معتبر مثل سن دیسک بگیر یا هر مارکی که در و پیکر داره و فله ای نفروشن و حتما هم پک اتمسفر من تو اموزش دیبریک یه تستی بزن و این پک من سعی میکنم همه چی به روز باشه و برنامه های ضروری هم داخلشه و از برنامه dbi هم برای نصب بازی استفاده کن و از روش جدید هم استفاده توی نصب بازی با dbi کن و روش جدید تو این اموزش که مال tinfiol هست برای dbi هم همینه و همون اول اموزش با قرمز گفتم چیکار کنید و عکسهای اخر اموزش dbi هم ببین مربوط به همینه و برای این میگم از dbi استفاده کن چون برای نصب بازی پایدارتر هست نسبت به tinfiol و خطا موقع نصب کمتره و امکانات زیادی هم داره برنامش.

در مورد دریفت هم موقعی که اسپره میزنی کم باید بزنی در حد دو پاف چند میلی ثانیه و بعد نباید جوی کان روشن باشه موقع اسپره و چند ساعتی بزاری کنار وگرنه امکان خرابی زیاده و انالوگ سوییچ میفروش سرچ کنی مثل سایت انبار بازی و خودت اگه حرفه ای هستی میتونی تعویض کنی وگرنه باید ببری هر جایی که برات تعمیر میکنن و جای خاصی من نمیدونم اگه تهران هستی و ویدیو باز کردن جوی کان هم زیاده سرچ کنی قبل از اقدام به باز کردنش ولی بلد نیستی بده همون تعمیر کار دیگه یهو میزنی خرابترش میکنی بدتر.
خیلی ممنونم
متوجه شدم
از نینتندو که برای قدرتِ سخت‌افزار هزینه و زمان نمی‌زاره انتظار هست که حداقل دستگاه و کنترلر رو باکیفیت تولید کنه. جویکان‌ها رو خیلی ظریف درست کردن در حالی که کنترلر آخرین چیزی که نیاز داره ظرافته. کنترلر wii هم ظریف بود ولی از جویکان خیلی باکیفیت‌تر بود (البته تو اون هم باطری قلمی اذیت می‌کرد).
مایکروسافت واقعاً همیشه تا جایی که تونسته دستگاهاشو با کیفیت درست کرده. کنترلرای نسلِ جدید رو که مقایسه می‌کنی، هیچ کدوم به اندازه xbox با کیفیت نیستن. از این نظر قابلِ احترامه

• Like
Reactions: Z-fan and alitriple

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

چجوری آخه :|
یخورده بزنی زیر جوی استیک بچرخونی کافیه آخه...

• Like
Reactions: alitriple

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
چجوری آخه :|
یخورده بزنی زیر جوی استیک بچرخونی کافیه آخه...
نمی‌دونم راستش، شاید زیادی اسپری کردم شایدم از کار افتادنش همزمان شد با استفاده از اسپری و خیلی به هم ربط ندارن. کامل از کار نیفتاده ولی به شدت به سمت راست انحراف داره و همون جا مونده و حرکت نمی‌کنه.

amirh.r

کاربر سایت
Nov 16, 2022
6
سلام ، خسته نباشید میگم به شنا که انقدر با حوصله جواب بقیه رو میدید
خب من تا ۴ یا ۵ روز دیگه قصد خرید نینتندو سوییچ کپی خور رو دارم و میخواستم با اجازه ی چن تا سوال بپرسم
1.خب اول اینکه چه نکته ای به ذهنتون میرسه که من موقع خرید باید بهش توجه کنم؟ مثلا اینکه عمر باطریش چقدر باشه خوبه؟ چون تماس که گرفتم باهاشون گفتن همه اینا که کپی خور شدن باطریشون ضعیفه چون چن سال از عمرشون میگذره و خاموش هم نشدن ، این حرف واقعیت داره ؟
2. اینکه هر بازی جدیدی میاد رو میشه nsp دانلود کرد و نصب کرد دیگه ؟ چون فک کنم این کپی خور های بدون چیپ فقط میتونن nsp اجرا کنن درسته؟ مثلا من بازی sifu رو خواستم دانلود کنم ولی لینک nsp پیدا نکردم و xcl بود
خب برای این بازی ها باید چ کرد ؟ یعنی نمیشه مثلا xcl و nxz نصب کرد؟
3. به نظرتون پرو کنترلر ارزش خرید داره؟( قیمت ۱۴۰۰)

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
سلام ، خسته نباشید میگم به شنا که انقدر با حوصله جواب بقیه رو میدید
خب من تا ۴ یا ۵ روز دیگه قصد خرید نینتندو سوییچ کپی خور رو دارم و میخواستم با اجازه ی چن تا سوال بپرسم
1.خب اول اینکه چه نکته ای به ذهنتون میرسه که من موقع خرید باید بهش توجه کنم؟ مثلا اینکه عمر باطریش چقدر باشه خوبه؟ چون تماس که گرفتم باهاشون گفتن همه اینا که کپی خور شدن باطریشون ضعیفه چون چن سال از عمرشون میگذره و خاموش هم نشدن ، این حرف واقعیت داره ؟
2. اینکه هر بازی جدیدی میاد رو میشه nsp دانلود کرد و نصب کرد دیگه ؟ چون فک کنم این کپی خور های بدون چیپ فقط میتونن nsp اجرا کنن درسته؟ مثلا من بازی sifu رو خواستم دانلود کنم ولی لینک nsp پیدا نکردم و xcl بود
خب برای این بازی ها باید چ کرد ؟ یعنی نمیشه مثلا xcl و nxz نصب کرد؟
نصب xci هیچ مشکلی نداره.
من سه ساله سوییچ خریدم، کارکرده هم خریدم و همچنان باتری هیچ مشکلی نداره.
فقط عشق است جویکان های جدا، فکر کن دسته رو از وسط نصف کردی هر نصفش تو یه دستته.

• Like
Reactions: amirh.r

amirh.r

کاربر سایت
Nov 16, 2022
6
نصب xci هیچ مشکلی نداره.
من سه ساله سوییچ خریدم، کارکرده هم خریدم و همچنان باتری هیچ مشکلی نداره.
فقط عشق است جویکان های جدا، فکر کن دسته رو از وسط نصف کردی هر نصفش تو یه دستته.
کنسول شما کپی خوره؟
یعنی با همین اتمسفر و اینا مشکلی با نصب xcl ندارید؟
اگه کنسولتون سری اوله چقد شارژ نگه میداره؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

بله واقعیت داره
باتری دستگاه های هکی به وضوح ضعیف تر از دستگاه های اورجیناله
تو موقع بازی همون دو ساعت و نیم نگه میداره ولی تو حالت استندبای عین چی شارژ خالی می کنه
و این که خاموش نشدن هیچ کدوم هم تقریبا درسته
اصولا اگه خاموش شن با یه سری دنگ و فنگ میشه روشن شون کرد

اگه میخوای رو تلویزیون بازی کنی بیشتر، قطعا!!

• Like
Reactions: amirh.r and SMM9

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
کنسول شما کپی خوره؟
یعنی با همین اتمسفر و اینا مشکلی با نصب xcl ندارید؟
اگه کنسولتون سری اوله چقد شارژ نگه میداره؟
بله کپی خوره و با همین اتمسفر همه فرمتها نصب میشه.
دو ساعت نگه میداره در حال بازی.

• Like
Reactions: amirh.r

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر