سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
متولد 68 هستم
سال 1374 میکرو خریدم =عاشق ماریو و تانکی بودم
1376 سگا خریدم = عاشق کمبت شورش در شهر بودم
1378 ps1 گرفتم = با رزیدنت اویل پارازیت ایو زندگی کردم تو امضام مشخصه
1380 رفتم تو کار پی سی
1385 ps2 گرفتم البته خیلی دور چون فقط پی سی بازی میکردم = گاد آف وار میزدم و بلک کلی بهم حال داد
1388 ps3 گرفتم = البته سرباز هم بودم عاشق انحصاریاش بودم و هستم uncharted = the last of us = kill zone = heavy rain = beyond
1389 xbpx 360 گرفتم = gears of war = halo بهم حال داد
و یک هفته پیش ps4 گرفتم = فعلا فقط کیلزون و فیفا 15 باهاش بازی کردم
کلا تو تمام این سالها با گیم حال کردم و حالا حالا ها هم بازی میکنم کار حرف کسی هم ندارم من با این کنسولها زندگی کردم با همشون هم خاطره دارم

فقط خواستم بگم ایول داداش کارِت درسته=d>

Urch

کاربر سایت
Apr 11, 2014
50
نام
M A H D I
بیست سال.
دوم ابتدایی بودم (1381) که PS 1 گرفتم . جایزه معدلم بود ! پنج سال بعد (1386) PS 1 رو دادم با یکم پولی ک جم کرده بودم یه PS 2 گرفتم .
متاسفانه دستم ب نسل بعدش نرسید خیلی دوس داشتم داشته باشم ولی خب تقدیر نذاش.
و حالا 4 ماهه که PS 4 دارم. کل هزینه هارو از پس انداز و حقوقم دادم ( واسش عرق جبین ریختم!!)
پ.ن : هیچوقت سمت XBOX نرفتم ، از همون اول از ظاهرش و شکل کنترلش بدم میومد !

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
من سي سالمه
متولد ٦٣
يه بار تو ده سالگي ميكرو داشتم
الانم ديگه متاهل شدم
زن و بچه دارم
و تازه گيا ps4 خريدم
البته من ده ساله هم فيفا هم pes بازي ميكنم منتها روي كامپيوتر و لبتاب
مخلصيم
:)

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
من دقیقا 3 ماهه دیگ میشم 20 سال :D
یادمه اولین کنسول که داشتم نینیتندو بود و باهاش این شکار مرغابیا رو بازی میکردم .
بعدش سگا خریدم و بهترین بازی هایی که باهاش کردم سونیک بود و شورش در شهر و اون خرگوشه :D
بعدش زدم توی کار PC و کانتر و WOW و اینا . با PC هم بازی های قدیمی مثل IGI و FARCRY 1 و NFS MOST WANTED و GTA اینا بازی کردم
بعدش زدم توی کار PS2 : گاد او وار و بازی های انحصاری بازی میکردم . ماشینی و فوتبال و اینام میزدم .
بعدش رفتم توی کار PS3 : تمام طول مدتی که این کنسول رو داشتم انحصاری فقط بازی میکردم مثل UNCHARTED . HEAVY RAID . GOD OF WAR . RESISTANCE و .....
بعدش زدیم توی کار 360 : بازی های زیادی بازی کردم از انحصاری تا تمام بازی های 1 سال پیش
الانم که PS4 داریم و تا اینجای کار 70% بازی های 2014 و 1-2 تا 2013 رو بازی کردیم بعله :D

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
متولد 68 هستم
سال 1374 میکرو خریدم =عاشق ماریو و تانکی بودم
1376 سگا خریدم = عاشق کمبت شورش در شهر بودم
1378 ps1 گرفتم = با رزیدنت اویل پارازیت ایو زندگی کردم تو امضام مشخصه
1380 رفتم تو کار پی سی
1385 ps2 گرفتم البته خیلی دور چون فقط پی سی بازی میکردم = گاد آف وار میزدم و بلک کلی بهم حال داد
1388 ps3 گرفتم = البته سرباز هم بودم عاشق انحصاریاش بودم و هستم uncharted = the last of us = kill zone = heavy rain = beyond
1389 xbpx 360 گرفتم = gears of war = halo بهم حال داد
و یک هفته پیش ps4 گرفتم = فعلا فقط کیلزون و فیفا 15 باهاش بازی کردم
کلا تو تمام این سالها با گیم حال کردم و حالا حالا ها هم بازی میکنم کار حرف کسی هم ندارم من با این کنسولها زندگی کردم با همشون هم خاطره دارم

بیست سال.
دوم ابتدایی بودم (1381) که PS 1 گرفتم . جایزه معدلم بود ! پنج سال بعد (1386) PS 1 رو دادم با یکم پولی ک جم کرده بودم یه PS 2 گرفتم .
متاسفانه دستم ب نسل بعدش نرسید خیلی دوس داشتم داشته باشم ولی خب تقدیر نذاش.
و حالا 4 ماهه که PS 4 دارم. کل هزینه هارو از پس انداز و حقوقم دادم ( واسش عرق جبین ریختم!!)
پ.ن : هیچوقت سمت XBOX نرفتم ، از همون اول از ظاهرش و شکل کنترلش بدم میومد !

من دقیقا 3 ماهه دیگ میشم 20 سال :D
یادمه اولین کنسول که داشتم نینیتندو بود و باهاش این شکار مرغابیا رو بازی میکردم .
بعدش سگا خریدم و بهترین بازی هایی که باهاش کردم سونیک بود و شورش در شهر و اون خرگوشه :D
بعدش زدم توی کار PC و کانتر و WOW و اینا . با PC هم بازی های قدیمی مثل IGI و FARCRY 1 و NFS MOST WANTED و GTA اینا بازی کردم
بعدش زدم توی کار PS2 : گاد او وار و بازی های انحصاری بازی میکردم . ماشینی و فوتبال و اینام میزدم .
بعدش رفتم توی کار PS3 : تمام طول مدتی که این کنسول رو داشتم انحصاری فقط بازی میکردم مثل UNCHARTED . HEAVY RAID . GOD OF WAR . RESISTANCE و .....
بعدش زدیم توی کار 360 : بازی های زیادی بازی کردم از انحصاری تا تمام بازی های 1 سال پیش
الانم که PS4 داریم و تا اینجای کار 70% بازی های 2014 و 1-2 تا 2013 رو بازی کردیم بعله :D
همگی خسته نباشین:d
منم از میکرو شروع کردم تا ps3 و xbox360 و هنوز قسمت نشده ps4 بگیرم:wallbash:

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
سلام دوستان
25 سالمه. می تونم بگم از قدیمی های بازیسنتر هستم. از 7 سالگی کامپیوتر داشتم . ولی خوب در دوران کودکی به دلیل قدرت پایینش همیشه تو گیم نت ها ولو بودم. اولین کارت گرافیکی که داشتم (دومین کامپیوترم) 4 مگ بود که هنوزم دارمش. هیچوقت کنسول نداشتم و حدود 4 سالی بود که کلا از بازی دور بودم (به دلیل قدرت پایین سیستمم و جیب خالیم) حدود 1 ماه هست که ps4 خریدم و کم کم دارم به دوران بازی خوریم برمیگردم. با بازی کانتر هم به دنیای بازی های آنلاین وارد شدم. حدود 8 سال پیش زیاد کانتر آنلاین بازی می کردم (با آی دی YAZID) البته بعید می دونم الان کسی یادش بیاد.

آخرین ویرایش:

majid.almasi

کاربر سایت
Sep 17, 2014
11
من 31 سالمه یادش بخیر از آتاری 2600 شروع کردم هفته ای یه بار دسته هاش میشکست با اون بازی هواپیما که فکر میکردیم هر چی بیشتر فشار بدیم بیشتر میپیچه :d بعدش هم میکرو و سگا از زمانی که فیفا 94 رو سگا اومد دارم فیفا میزنم. بعد از سگا رفتم سراغ pc این وسطا 2 - 3 سالی pes میزدم و حالا چند ماهی میشه ps4 گرفتم و دوباره fifa عجب دورانی بود

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
من یکی از طرفداران کنسول پلی استیشن هستم الان هم 27 سالمه از 7 سالگی بازی میکردم تا الان که یه گیم خور حرفه ای هستم فکر کنم بشه 20 ساله ک دارم بازی میکنم.من الان 6ماهه ps4 خریدم تقریبا میشه زمانی ک اومد.همه ی کنسول های سونی رو داشتم اصلا هم سمت کنسول ماکروسافت نرفتم و نخریدم.فقط سونی

m2r164

کاربر سایت
Nov 22, 2012
29
37 سال متولد 56
با توجه به سنم اولین کنسولم اتاری بود یادش بخیر با خرابی های دسته هاش
تو کلوب با سگا و سونیک خاطره ها داشتم
بعد کنسول بشخصه نداشتم اما با میکرو و پلی استیشن 2 و ایکس باکس 360 پسر خاله هام بازی کردم
در این مدت PC باز بودم به بازی tomb raider حس نوستالژی دارم همه نسخه هاش رو بازی کردم
الان دو ماهه PS4 دارم با کلیه متعلقات و بازی tomb raider , و tlus رو بازی کردم
علاقه ام به بازی هیچ موقع کم نشده
همه خبر ها رو هم دنبال می کنم
فکر کنم همیشه اینظور خواهد بود

vakers

کاربر سایت
Jun 18, 2012
116
نام
امین
سلام دوستان
25 سالمه. می تونم بگم از قدیمی های بازیسنتر هستم. از 7 سالگی کامپیوتر داشتم . ولی خوب در دوران کودکی به دلیل قدرت پایینش همیشه تو گیم نت ها ولو بودم. اولین کارت گرافیکی که داشتم (دومین کامپیوترم) 4 مگ بود که هنوزم دارمش. هیچوقت کنسول نداشتم و حدود 4 سالی بود که کلا از بازی دور بودم (به دلیل قدرت پایین سیستمم و جیب خالیم) حدود 1 ماه هست که ps4 خریدم و کم کم دارم به دوران بازی خوریم برمیگردم. با بازی کانتر هم به دنیای بازی های آنلاین وارد شدم. حدود 8 سال پیش زیاد کانتر آنلاین بازی می کردم (با آی دی YAZID) البته بعید می دونم الان کسی یادش بیاد.
YAZID :D یه جواری نیکت اشناس برام :D نمیدونم تو سرورای RG یا asiatech یا gamezone شاید دیده باشمت .... اسم بقیه سرورا یادم نیست

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
سلام رفقا منم 28 سالمه همه کنسول ها رو هم تقریبا داشتم .کلا عشق کنسولم متاهل هم هستم و این که چند تا رفیق متاهل دیگه هم دارم که فیفا 15 میزنیم باهم انلاین حالشو میبریم زندگی یعنی لذت بردن از تمام لحظات حالا چه 15 ساله چه 40 ساله حالشو ببرید رفقا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر