سن PS3 داران

منم 24 سالمه تازه ps3 ( دو ماهه )گرفتم ولی از بچگی کارم گیم بوده الانم چند وقتی هست تو جنوب کار میکنم و فقط ماهی 5 روز رو که میام تهران اگه وقت بشه یه حالی با کنسولام میکنم:((

منم قرار پلی3 بگیرم فقط به خاطره متال گیر4 البته یک بار تو کلوپ تا اخر بردمشم البته خیلی بهم خوش نگذشت
میخوام بخرم که اروم بازی کنم و حال وکنیم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

منم که بابام اصلا پول نمیده و میگه خجالت بکش ps3 چیه!!!!!!! خودمم که فعلا کفکیرم خورده ته دیگ ! حالا میخوام برم رو مخش شاید 1% گرفت خوشم به همون 1% بعدشم بهش گفتم بابا آدم 60 سالم ps3 بازی میکنه! خندید آخه بچهه ها من میکرو داشتم سگا ps1 الانم تو کف ps3 هستم دعا کنید بخره برام راستی من 21 سالمه سر کارم میرفتم اما دیگه باید برم آش خوری تا 1 ماه دیگه ! امید وارم مشکل هممون حل بشه و سطح فکر خانوادمون هم بره بالا آمییییییییییییییییین !

بچهه ها الان پستمو دارم ویرایش میکنم همین الان مخ بابامو زدم وای خیلی خوشحالم اما اولش دوامون شد حسابی اما بعدش رفتم منطقی باهاش حرف زدم گفتم بابا به خدا این ترز فکر درست نیست یارو 50 سالشه داره بازی میکنه بعدش گفتم فکر آیندمم هستم به خدا فقط هر وقت اضافه داشتم میشینم پاش. خلاصه من بگو اون بگو راضی شد گفت هفته دیگه میریم نمایندگی سونی وای وقتی اینو گفت من رو زمین نبودم کلی ازش تشکر کردم. همتون با زبون بگید دوا فایده ای نداره یا علی...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or