سن PS3 داران

من 25 سالمه
تو خونه اینقدر دیگه بهم گیر دادن 1 هفته هم بگذره دیگه طرفش نمیرم با 1000 تا امید و آرزو رفتیم با داداشم عید خریدیم
تا الان زهر مارم کردن وقتی هم میشینم پاش مجبورم هدفون قراضه ( املام ضعیفه ) بزنم تو گوشم تازه 1 باندشم قطعی داره بازی کنم اونم تا روشنش میکنم داد و هوار را میندازن که خاموشش کن

رفتم 1 تلویزیون 40" A650 سامسونگ با سینما خانواده با 1 میز خفن گرفتم که با صدای دالبی و تصویر فول اچ دی فقط برا این کنسول ولی کوفتم شده
الانم حدود 7 ماه دارم فقط شده ابزار مولتی مدیا برای دیدن یا گوش دادن فایل ها از طریق پی اس پی
:(

من 25 سالمه
تو خونه اینقدر دیگه بهم گیر دادن 1 هفته هم بگذره دیگه طرفش نمیرم با 1000 تا امید و آرزو رفتیم با داداشم عید خریدیم
تا الان زهر مارم کردن وقتی هم میشینم پاش مجبورم هدفون قراضه ( املام ضعیفه ) بزنم تو گوشم تازه 1 باندشم قطعی داره بازی کنم اونم تا روشنش میکنم داد و هوار را میندازن که خاموشش کن

رفتم 1 تلویزیون 40" A650 سامسونگ با سینما خانواده با 1 میز خفن گرفتم که با صدای دالبی و تصویر فول اچ دی فقط برا این کنسول ولی کوفتم شده
الانم حدود 7 ماه دارم فقط شده ابزار مولتی مدیا برای دیدن یا گوش دادن فایل ها از طریق پی اس پی
:(

من دقیقا بر عکس شمام
24 سالمه و کارم همینه. صبح تا شبم پشت کنسولم:cheesygri

اقا منم 25 سالمه
من از بچگی با نینتندو شروع کردم که بعدش شد سگا بعدش ps1,ps2 حالا هم که ps3 داریم اقایون بنظرتون وقتی ازدواج کردیم دیگه باید گذاشتش کنار؟:(

اقا منم 25 سالمه
من از بچگی با نینتندو شروع کردم که بعدش شد سگا بعدش ps1,ps2 حالا هم که ps3 داریم اقایون بنظرتون وقتی ازدواج کردیم دیگه باید گذاشتش کنار؟:(
کجا بزاریمش کنار :biggrin1:

اصل حالش اون موقعس میشینیم 2 نفری سیمز بازی میکنیم
نه شوخی کردم
اونجور که بوش میاد من این کنسول رو با خودم باید به گور ببرم

متاسفانه این مسله برمیگرده به شعور اجتماعی ما که بعضی ها فکر میکنن بچه شون به یه سنی که رسید دیگه باید بازی رو بذار کنار و فکر آینده های درخشان باشند!!!!!

مطمیین باشید هر شخصی به اندازه کافی به فکر آینده ش هست.

شما برید این خارجی ها رو نگاه کنید اونایی که تو مرز 50 تا 60 سال هستن چه آدم های شادابی هستن!

چون نگذاشتن کودک درونشون از بین بره. اون آدم های 50 60 ساله هم میشینن گیم بازی می کنند.

ولی تو کشور ما و بعضی از خانواده ها اینجوری هستش:confused:

یه بزرگی میگه:

آدم موقعی موفق هستش که اونجوری که دلش میخواد زندگی کنه.

25 سالمه و تمام زندگیم گذاشتم واسه گیم(نصف حقوقی که می گیرم میدم پای بازی و لوزم جانبی) افتخارم می کنم.

موفق باشید

اره واقعا همین جوری که شما میگین هست بعضی ها پیدا میشن میگن اومدی این همه پول دادی واسه این دستگاه این همه پول هم میدی واسه بازیهاش بعدش هم میگن تو دیگه بزرگ شدی فکر ایندت باش ولی نمیدونن واسه کسی که از کوچیکیش با گیم بزرگ شده چقدر سخته که بذارتش کنار:((

.

25 سالمه و تمام زندگیم گذاشتم واسه گیم(نصف حقوقی که می گیرم میدم پای بازی و لوزم جانبی) افتخارم می کنم.

موفق باشید
عین خودمی.فقط من تمام حقوقم رو میدم!
میتونم بپرسم کجا کار میکنی؟ ماهی چند میگیری؟ ساعت کاریت از کی هست؟

منم 26 سالم اقا فقط بچسبید به انلاین:biggrin1::-"
بالاخره یه اصفهانی هم سن من پیدا شد. منم 26 سالمه
این سومین باریه که اینجا سنم رو میگم.وقتی میبینم که هم سن من هم اینجا پیدا میشه ومشکلاتی هم که من دارم مثل ازدواج یا گیردادن اطرافیان و ...رو دارن خیلی کیف میکنم و نمیتونم پست ندم;)

متاسفانه این مسله برمیگرده به شعور اجتماعی ما که بعضی ها فکر میکنن بچه شون به یه سنی که رسید دیگه باید بازی رو بذار کنار و فکر آینده های درخشان باشند!!!!!

شما برید این خارجی ها رو نگاه کنید اونایی که تو مرز 50 تا 60 سال هستن چه آدم های شادابی هستن!

چون نگذاشتن کودک درونشون از بین بره. اون آدم های 50 60 ساله هم میشینن گیم بازی می کنند.

یه بزرگی میگه:

موفق باشید

کار درست رو شما میکنی منم باید بیوفتم دنبالش از 4-5 سالگی وقتی Atari 2600 داشتم با گیم بودم الانم نمیتونم بزارمش کنار
همین 2 روز پیش هم رفتم مودم خریدم و آنلاین رو راه انداختم

یه بزرگی میگه:

موفق باشید

منم همین مشکل را دارم. منم می‌خوام بگیرم که بابام میگه تو بزرگ شودی بازی دیگه چیه بچسب به درسات.:sick::laughing:
بهش میگم ادمهیی هستن که سن ۴۰،۵۰ سالگی هنوز دارن بازی می‌کنن، اصلا بهم گوش نمیده.:((

من هم 17 سالمه.
سال دیگه هم کنکور دارم.توی همین 1 ماه اول انقدر از جانب خانواده های اطرافیان فحش و بد وبیراه و نصیحت شنیدم که خودم دم و دستگاه رو جمعش کردم!!!:(:((:(:sick:

ولی توی تابستون همچین تلافی میکنم هر سال که هیشکدومتون رکوردی مثل من پیدا نمیکنید!
تازه این تابستون یه مانیتور W2261v هم خریده بودم اول تابستون دیگه بحثم جدا شد.به خدا اگر روزی کمتر از 10 ساعت بازی میکردم!!!باور کنید!!!10 ساعت!توی همین تابستون 4 تا پلاتینیوم گرفتم.

امیدوارم مشکل هممون حل بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or