سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
البته تقصیره خوده بی جنبمون هم هست:) خداییش وقتی میشینیم پایه بازی دیگه هیچی حالیمون نیست و گذر زمان رو حس نمیکنیم!:) مثلا مامانه من 5 بار صدام میکنه تا من بشنوم:biggrin1: و اینکه این طوری دیگه درس نمیخونیم و از این چرت و پرت ها در نتیجه مخالفت میکنن باش!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم از اون دسته بروبچ 15 سالم که تا 5 ماه دیگه میشم 16 سالم که این افراد کم هم نیستن تو سایت خیلی هم با حالن ! :biggrin1:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
البته تقصیره خوده بی جنبمون هم هست:) خداییش وقتی میشینیم پایه بازی دیگه هیچی حالیمون نیست و گذر زمان رو حس نمیکنیم!:) مثلا مامانه من 5 بار صدام میکنه تا من بشنوم:biggrin1: و اینکه این طوری دیگه درس نمیخونیم و از این چرت و پرت ها در نتیجه مخالفت میکنن باش!
درسته ;)
يه دليل ديگه هم هست ... زمان مامان باباي ماها وقتي 10-12 سالشون بوده كنسول هاي بازي اومدن ... براي همين فكر مي كنن چون خودشون ديگه سنگ بتركه 13 سالگي بازي رو گزاشتن كنار (خب به هر حال نسل اونا كه نمي شده 5 ساعت نشست بازي كرد) فكر مي كنن ما هنوز بچه مونديم ...
امروز من با دادن پست قبلي داغ دلم تازه شد :p و نشتم براي خانواده گفتم كه بابا اين بازي ها اصلا بچه گونه نيست ... Stranglehold رو گزاشتم و بعد با يدونه از اين نشونه گيري باحالا زدم تو حلق يارو :laughing: خون كه پاچيد گفتم : اين بازي واسه بچه هاست ؟ :love::love::love:
به اين ميگن سياست و استراتژي ;):love: !!
راستي امين ... كنكور قبول شدي ؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اخه بچه چه میفهمه بازی چیه فقط میکشه میره جلو :biggrin1: نه داستان میفهمه نه ........
واقعا منم همين رو مي گم ... براي همينه كه بازي هاي تو ريت EC (زير 5 سال) ديگه خيلي خيلي كم توليد ميشه ... اصلا يه آدم 10 ساله از داستان يه RPG يا گرافيك و Gameplay يه شاهكار چي مي فهمه ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
یه چیزی بگم بخندین ، شما هنوز مجردین این همه گرفتاری با پدر مادراتون دارین من چی بگم که ازدواج کردم ولی همین مشکلات شما رو با خانوم بچه ها دارم:biggrin1:
pc بازی میکردم یه خورده بهتر بود ولی از موقعی که کنسول خریدم خودمم احساس میکنم یه نمه ضایس :blushing:
چه میشه کرد عشق گیمیم دیگه:love:

jack_360

کاربر سایت
Oct 2, 2007
26
نام
مسلم
منم 23 سالمه 1363/7/1 راستي بامن كسي زياد كاري نداره يعني ازرده ما ديگه خارجه منظورم اين گير دادنه تا حالاش كه اين طور بوده :p:p:laughing::cheesygri:-"

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خوب شد من گفتمااااا:) معلومه که خیلی دل پری دارین :laughing::laughing::laughing::laughing:
البته تقصیر خودتونه یکی از دوستان هم گفت نشینین یه هو 5 ساعت بازی کنین خب من که فوقش خیلی بازی کنم یک ساعت و نیم :blushing::blushing::blushing:
در مورد عمو و دایی و اینا هم بیخیال اگه پسر عمو یا دایی دارین خب به اونا بگین یا مثل من که ندارم اصلا نگین .
خب اشکال نداره بالاخره میگذره فقط یادتون باشه بچه هاتون زیاد سخت نگیرین اگه گفت PS4 میخوام حتما براش بگیرین :cheesygri:laughing: البته به شرطی که خودتون بیشتر ازش بازی کنید :laughing::laughing::laughing::laughing::cool:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
Niki Renbo 24 Sale

تصحیح می کنم :biggrin1: : Niki Rainbow - 24
ترجمه می کنم :biggrin1: : نیکنام - 24 ساله!

نیکنام جون شخوی کردم!:biggrin1: ناراحت نشی یوقت!:biggrin1:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA

در اين كه ما ايرانيها يك كم بي جنبه هستيم شكي نيست و شورشو تو خيلي چيزا در مياريم/:) ولي اگه 30 درصد تقصيره ما باشه 70درصد تقصيره جامع و دولت هستش كه ما گيمرها هيچ انجمن گروه چه ميدونم هيچي نداريم همشن ميزنن تو سرمون كه چرا بازي مي كني:mad::mad:
هنوز اين بازي كردن تو جامعه مثله خيلي چيزا جا نيوفتاده و حالا حالا هم جا نخواهد افتاد چون هيچكي هيچ كاري نمي كنه:((:((:confused::confused:
همش بازي رو ماله بچه ها ميدونن حالا بيا فسم و ايه بيار كه اين بازي روش زده +18 سال يعني افراد بالاي 18 بايد بازي كنن مگه كسي گوش ميكنه اگر يك مسئولي بود اين طوري نميشد امين جان
واقعا من خودم براي طرزه فكره افرا اين جامعه متاستفم كه ادعاي تمدن 2500 سالشون ميشه ولي براي يك همچين مساله كوچكي بايد همش كل كل باشه تو خانواده ها:mad::mad::(

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من 2 دی 15 تموم میشه.
این قافله عمر عجب میگذرد:wow:
فقط بكس دي :love::love:
من 27 ام دي ميرم تو 19 :love:
كامل مي كنم : اين قافله ي عمر عجب مي گذرد ... خوش باد دمي كه با طرب مي گذرد ( مصراع دوم زماني رو مي گه كه جلوي 360 نشستي :love:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر