سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

sepehr13

کاربر سایت
Mar 14, 2013
4
نام
sepehr
خوب اين مشخصه که بيشتريا که 360 دارن سنشون بالای 18 هست....
چون بيشتريا که سنشون کمه گرافيکو ، فيريمو اينا چيزی نميدوننن..فقط ميخوان بازی کنن
ولی سن بالاها بيشتر با گرافيک و فيريم بالا حال میکنن........360 بچه بازی که نيست هر کسی داشته باشه !!!..:cheesygri .....jk..من کسی رو ديدم که سن 43 و موقعه آی که xbox360
1.200 بود خريده بود و اون موقع 70 80 تومان پول بازی میداد !!!!
من 21 دانشجويه رشته نرم افزار...تاپيک خوبی به نظر میرسه...
نه نن 13 سالمه خوراکم گیمه روزی 5 الی 6 ساعتم گیم بازی میکنم با گرافیک های سنگین

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من 15 سالمه دو ساله یه ایکس باکس الایت دارم.(قبلشم با پی سی کم بازی میکردم)

من 15 سالمه دو ساله یه ایکس باکس الایت دارم.(قبلشم با پی سی کم بازی میکردم)
راستی یادم رفت بگم من کنکت هم دارم.

Last edited by a moderator:

bahalpesareh

کاربر سایت
Apr 25, 2013
3
نام
MoHaMmAd
سلام
منم 28 سالمه تازه میخوام xbox با کینکت بگیرم که یه خورده سرگرم بشم
زندگیمون کسل کننده شده صبح برو اداره ظهر بیا خونه همین شده کاره هر روزم.;)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام
فکر نمیکنی یه کم دیر شده باشه :d
ولی اگر گرفتی حتماً کینکت هم بگیر که تو ایام پیری خوبه :d

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
من 18 سالمه 4ساله xbox دارم بازور بابام رو رازی کردم برام xbox بگیره ولی الان خودش برای معرفی کنسول جدید لحظه شماری میکنه.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
۲۵ سالمه و بیشتر از یه سال و نیمه که به جمع ایکس‌باکسی‌ها پیوستم.
خیلی راضی‌ام از کنسول‌ام، فقط این قضیه ۹۷ درصد و ۱۰۰ درصد و قیمت بالای برنرمکس و ... رو اعصابه!
سلام
سلام. خوب کاری می‌کنید. کینکت برای ما پیش‌کسوت‌ها (اِهِم!) جدا وسیله جالبیه!
البته بازی‌های به‌دردبخورش کمه، ولی همون چند تا عنوان خوب‌اش رو می‌شه بارها و بارها بازی کرد.
من یکی که شیفته Kinect Sports و Fitness Evolved شدم. این جور بازی‌ها (یا بهتره بگم نرم‌افزارهای ورزشی) جدا به سلامتی کمک می‌کنن.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
چرا اکثرا کسایی که ایکس باکس دارن بالای 20 سالن؟مگه اونایی که بالا 20 سالن کار رو درس و دانشگاه ندارن؟
(من که خودم اول دبیرستانم درسام زیاده نمیدونم بقیه که دانشجو هستن چطوری بازی میکنن)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
سلام
دوست عزیز توروخدا کینکت نگیر هرکس میگه خوبه بدون میخواد پولتو حروم کنی(البته به جز فالین انجل):d گول تبلیغاتشو نخوری ها اگر هم خواسنی بگیری بیا من تا 150 باهات راه میام الان قیمتش خیلی بالا رفته من دارم با تمام وجدانم باهات حساب میکنم تا یه ماه هم اگه چیزیش شد پس میگیرم فقط از من بخر تا از شرش خلاص بشم:d

---------- نوشته در 01:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 AM ارسال شده بود ----------

چرا اکثرا کسایی که ایکس باکس دارن بالای 20 سالن؟مگه اونایی که بالا 20 سالن کار رو درس و دانشگاه ندارن؟
(من که خودم اول دبیرستانم درسام زیاده نمیدونم بقیه که دانشجو هستن چطوری بازی میکنن)
ساده س فقط بایدبازی کنی:d هر درسی رو هم که کم شدی این بیت رو برای خودت بخون (برخیزو مخور غم جهان گذرا / بنشینو دمی به شادمانی گذران):d بابا شوخی بود یه دفعه شعار زندگیت نکنی این حرفو:d

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
دوست عزیز توروخدا کینکت نگیر هرکس میگه خوبه بدون میخواد پئلتو حروم کنی گول تبلیغاتشو نخوری ها
خب، روی سخن با منه ظاهرا! :| :d
البته اون موقع که من کینکت گرفتم کمتر از ۲۰۰ بود قیمتش. اصلا حواسم به این نبود که همراه کنسول، این هم حسابی گرون شده.
پ.ن: آفا از همین دوست‌مون بگیر (اسمایلی واسطه!) اگه اهل تحرک و ورزش باشی بسیار چیز خوبیه. ولی نوش، اون هم در ازای ۴۰۰ تومن... یه مقدار زیادی گرونه

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بنده 28 سالمه،4 ساله ایکس باکس دارم و از6 سالگی با کمودور 64و آتاری وارد دنیای گیم شدم وهمه ی کنسول ها رو داشتم ، البته اونایی که تو ایران مطرح بودن در زمان خودشون:)

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر