سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
داداشای گل من اصلا با این کنسول xbox خودم یه رفاقتی داریم عجیب
می بینمش اصلا یه حالی میشم وصف ناشدنی.لا مصب یه جوری ه که 2 روز نرم سراغش یه حسی بهم میگی پاشو برو پیشش
مردیه واسه خودش
مثله ps3 نیست که سوسول باشه
25 سالمم هست. تو وصیتم نوشتم یه دونه کنسول ماکرو زمان خودش بزارن تو قبرم

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
من هم 30 سالمه
متاهل هستم. به قول خانومم 4 تا زن دارم (همسرم و xbox360 و ps3 و بازي سنتر)
و يه دختر 2 ماهه دارم . و منتظرم بزرگ بشه باهم گيم بزنيم
كنسولهايي كه داشتم
1- اتاري
2- ميكرو
3- سگا
4 - سوني دو
5- كامپيوتر هم كه جاي خودش

بچه بودم بابام نميذاشت زياد بازي كنم. ولي الان عوض بچه گي ها رو در ميارم.
بعضي وقتا خونه ي اقوام كه ميرم ميبينم كنسول. ندارن پيش خودم ميگم اينا با چه اميدي زندگي ميكنن

آخرین ویرایش:

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
16 ساله
دو ماه پیش xbox گرفتم
شانس ندارم که اودلار رفت بالا قیمت بازی ها هم همراش
از 5 سالگی بازی بالای 16 سال pc میکردم کامبت 3 سگا
سلطان جنگ های صلیبی. سرباز کماندار عرب
سرهنگ راس . گیمر روانی

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان راستش من 13 سال دارم از بانه کنسول های که داشتم

1-سگا

2-پلی استیشن1

3-پلی استیشن2

4-ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگابایت هارد بدون کینکت

5-رایانه ای خوب باسیستم نسبتا خوب

6-پلی استیشن3
از 7 سالگی هم به دنیا بازی امدم

آخرین ویرایش:

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
من 14 سالمه...کونسول xbox دارم!!!4 ماهی میشه!!!بدبختی من اینه که تا میخوام بشینم و بازی کنم داداش بزرگم(24 سالشه) میاد میشینه کنارم و میگه 30 دقیقه بازی کن بعد بده به من...!!!بعد یه 10 دقیقه ای میگذره میاد میگه 30 دقیقه شد...و اگه ندم بهش میره خاموش میکنه !!!:(( ... با اون بازی pes لعنتیش!!! ولی الان 2 ماهه که تهرانه!!!منم راحت بازی میکنم!!! ولی راحت هم بازی نمیکنم ها چون الانم مامانم گیر میده که درس داری..پاشو درستو بخون:|منم مجبور میشم فقط 5 شنبه و جمعه ها بازی کنم...ولی اون 5 شنبه و جمعه ها صبح پا میشم بازی میکنم تا 2 ... بعد ناهار میخورم و بازم بازی میکنم...کلا اون دو روزه بیشتر از15 ساعت بازی میکنم...این کارو میکنم که عوض بقیه روز های هفته که بازی نمیکنم در بیاد!!!:d

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
درود به همه‌ي فرزندانم
من 33 سال دارم و با آتاري 2600 شروع كردم . با چي تموم كنم دست خداست ... ( اگه همه چي نرمال پيش بره فكر كنم حدودا بشه گفت با ايكس باكس 5760 يا پلي استيشن 7 يا نينتندو Wii Uxyz )

old^gamer

کاربر سایت
Nov 25, 2012
21
نام
Hamid
من 35 سالمه از من مسن تر فکر نکنم دیگه تو این سایت باشه ولی خدایش خوشحال شدم ینفر لااقل نزدیک سن من هست بین این بچه ها یواش یواش داشتم احساس پیری میکردم:cheesygri
اون زمان که ما بازی رو شروع کردیم اصلا کسی نمیدونست بازی کامپیوتری چیه ولی الان خیلی همه گیر شده ;)
فقط نگرانی من اینه که یه روزی برسه که دیگه دلودماغ بازی نداشته باشم:(( ولی فعلا که تمام این بچه های تازه کارو حریفم باید دید در اینده کسی پیدا میشه جای مارو بگیره

گیم اسکور من تو لایو 5000 هست که تو ایران کسی رو ندیدم همچین امتیازی داشته باشه البته در مقابل خارجکی ها که اصلا رقمی نیست
موفق باشید یوقت از حرفام نرنجین:love:

من 32 سالمه 1 سالی میشه با xbox بازی می کنم با سن این دوستمون منم به خودم امیدوار شدم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من 32 سالمه 1 سالی میشه با xbox بازی می کنم با سن این دوستمون منم به خودم امیدوار شدم
ایشون تو سال 2007 - سنش 35 بوده ! الان باید 40 رو باشه ...!
این تاپیک رو باید از اول بزنن و همیشه نظرسنجی رو ریست کنند... نمیدونم تا الان انجام دادن یا نه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر