سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
من 35 سالمه از من مسن تر فکر نکنم دیگه تو این سایت باشه ولی خدایش خوشحال شدم ینفر لااقل نزدیک سن من هست بین این بچه ها یواش یواش داشتم احساس پیری میکردم:cheesygri
اون زمان که ما بازی رو شروع کردیم اصلا کسی نمیدونست بازی کامپیوتری چیه ولی الان خیلی همه گیر شده ;)
فقط نگرانی من اینه که یه روزی برسه که دیگه دلودماغ بازی نداشته باشم:(( ولی فعلا که تمام این بچه های تازه کارو حریفم باید دید در اینده کسی پیدا میشه جای مارو بگیره

گیم اسکور من تو لایو 5000 هست که تو ایران کسی رو ندیدم همچین امتیازی داشته باشه البته در مقابل خارجکی ها که اصلا رقمی نیست
موفق باشید یوقت از حرفام نرنجین:love:

ما هستيم رفيق
38 سال
حيف كه 4سال از عمرم رو بدون بازي گذروندم ولي از هفته قبل مجددا وارد اين گود شدم

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
من 15 سالمه قبلاً تا 10سال پیش اتاری داشتم بعدش کلاس دوم بودم(هشت سالم بود)کامپیوتر گرفتم و بعد کلاس پنجم بودم(11سالم بود)psp2004گرفتم و دوهفته پیش هم xbox360 slim 4gb with kinect گرفتم از رو هفته پیش هم کسی نتونسته تلوزیون ببینه چون من بازی میکردم.
پسرخالم هم هفت سالش هست ps2,psp,xbox360 slim 4gb with kinect,pcداره و گیمر هست
داییم هم 22سالش هست pc,ps3,360elit داره
باهم که کل بندازیم نگو و نپرس

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دروود
بنده 25 سالم هست 13/6 هم تولدم هست که فکر کنم 10یا15 روز دیگه باشه
فعلا هم قصد خداحافظی با میادین رو ندارم
اصولا فکر نکنم گیم زیاد به سن و سال ربط داشته باشه
این روزها همه گیم دوست دارند شما چطور
در حال حاضر هم دوستدار xbox

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
منم ١٧ سالمه و از ٤-٥ سالگي كه پي سي خريديم بازي ميكردم(درايور ميزدم:دي)
چند ماه بود ديدم روحيه ي گيمري در خودم افول كرده بعد تصميم گرفتم از كنسول دست بكشم برم تو كار پي سي كه مجبور شدم يه 560 ti بگيرم بعد كه بازيهارو اجرا كردم فهميدم كه گيمري در من افول نكرده :دي
مشكل از ٣٠ فريم بودن و كيفيت پايين بازي رو كنسول بود!
خير سرم الان بايد بشينم درس بخونم:دي

farhadxbt

کاربر سایت
Aug 11, 2012
70
من 29 سالمه کلا با گیم حال میکنم /کنسول ایکس360/کنسول دستی psp+psp ویتا/رو دارم ////// اولین بازی که شروع کردم در زندگیم
[h=3]بازی فوق العاده زیبا و جذاب و خاطره انگیز Ataroid که در گذشته دور برای آتاری عرضه شده بود رو بازی کردم و خودمو برای نسل بعدی کنسولها هم اماده کردم[/h]

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
من 19 سالمه از زمان سگا با دنیای گیم آشنا شدم و تا حالا هم تقریبا همه ی کنسولارو داشتم و بازی کردم اما آرزوم اینه که تا آخر عمرم بازی کنم ولی همین الانم تا میخوام بازی کنم همه میگن تو دیگه بزرگ شدی بازی برا بچه هاست . نمیدونم چیکارکنم کمککک:((:((

Achivement

کاربر سایت
Sep 2, 2012
65
نام
رامتين
خوب اين مشخصه که بيشتريا که 360 دارن سنشون بالای 18 هست....
چون بيشتريا که سنشون کمه گرافيکو ، فيريمو اينا چيزی نميدوننن..فقط ميخوان بازی کنن
ولی سن بالاها بيشتر با گرافيک و فيريم بالا حال میکنن........360 بچه بازی که نيست هر کسی داشته باشه !!!..:cheesygri .....jk..من کسی رو ديدم که سن 43 و موقعه آی که xbox360
1.200 بود خريده بود و اون موقع 70 80 تومان پول بازی میداد !!!!
من 21 دانشجويه رشته نرم افزار...تاپيک خوبی به نظر میرسه...

Man mokhalefam chon 13 salame Va etelaatam at shoma ham bishtare
baziye gheire18sal be bala nemigiram,ye achievement guider amrikai khodam ja zadam va 100000 ta ham game point daram
harf Alaki ham hadi dare

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
32 سال
به قول جیمز هدفیلد(حتی اگه روی ویلچر هم بشینم بازم آهنگ میزنم"یه همچین چیزایی" )حتی اگه روی ویلچر بشینم بازم بازی می کنم :d و از زنم کتک می خورم و دری وری و لیچار میشنوم :-s
ولی از من به شما نصحیت:
یا گیم یا زن و بچه l-)
من که تا دسته کنسولو میگیرم دستم این بچه ما(دختره ده ماهشه)از ده متری با کله شیرجه میزنه تو شیکم ما که دسته رو بگیره.سعی می کنم یه عکس بگیرم ازش که عین وحشی ها و گرسنه ها دسته کنسول رو کرده تو دهنش زنه هم هی سرکوفت میزنه که بدبخت پیر شدی بسته این بچه بازیا
من بدبختم از 11 شب به بعد میشینم پای بازی :-s

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
32 سال
به قول جیمز هدفیلد(حتی اگه روی ویلچر هم بشینم بازم آهنگ میزنم"یه همچین چیزایی" )حتی اگه روی ویلچر بشینم بازم بازی می کنم :d و از زنم کتک می خورم و دری وری و لیچار میشنوم :-s
ولی از من به شما نصحیت:
یا گیم یا زن و بچه l-)
من که تا دسته کنسولو میگیرم دستم این بچه ما(دختره ده ماهشه)از ده متری با کله شیرجه میزنه تو شیکم ما که دسته رو بگیره.سعی می کنم یه عکس بگیرم ازش که عین وحشی ها و گرسنه ها دسته کنسول رو کرده تو دهنش زنه هم هی سرکوفت میزنه که بدبخت پیر شدی بسته این بچه بازیا
من بدبختم از 11 شب به بعد میشینم پای بازی :-s

آبجی ما هم اینطوریه.تا میشینم میاد دسته رو مورد هدف قرار میده و منم نمیدمو گریه میکنه.:| بعد از او ور دسته ی PS3 رو بر میداره باید برم دنبال اون.بعدشم از اون ور میزنه بازی هامو خراب میکنه.:| الان زیاد کاری نداره حالا.اولا تو بحر بازی که بودم،میومد کنسولو خاموش میکرد.:| 16 17 ماهشه.:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر