شایعه سری NFS کنسل شد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
در طول برگذاری VGA2008 به نقل از سایت joystiq.com این سری محبوب کنسل شد واگر این گفته درست باشد یکی از معتبرترین عناوین EA کنسل شده .البته با مدیریت جدید این شرکت عناوین آینده EA کاملا غیر قابل پیش بینی شده است .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سری NFS به یه انقلاب اساسی نیاز داره!
اگه بخوان همینطوری که هر نسخه بدتر از قبلی میزنن باشن همون بهتر که اصلا کنسل شه!

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
تا اونجایی که من یادمه (دیروز بود !!) شایعه بود و هنوز تأیید یا تکذیب نشده بود

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
در طول برگذاری VGA2008 به نقل از سایت joystiq.com این سری محبوب کنسل شد واگر این گفته درست باشد یکی از معتبرترین عناوین EA کنسل شده .البته با مدیریت جدید این شرکت عناوین آینده EA کاملا غیر قابل پیش بینی شده است .

فقط اسم تاپيک رو خوندم از شدت خنده نزديک بود از صندلی بيوفتم!!!!!!

بهتره يک حرکتی انجام بدن و الی اسم اين بازی خيلی بزرگ هست بايد حفظ بشه...

بايد روش درست کار بشه... واقعاً دلم تنگ شده برای سری های اوليه که ميترکونديم پليس تو جاده دنبال ما ميکرد ..... وااای!

اگه قراره اينطوری ادامه بدن... بهتره کنسل بشه!!!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
EA که هنوز چیزی در این رابطه نگفته و تآییدش نکرده ولی طبق آخرین اخبار , یه نفر ناشناس (!) از EA با سایت Joystiq تماس گرفته و گفته قرار هست استودیوی Black Box (سازنده نسخه های اخیر NFS) تعطیل بشه و ساخت سری بازیهای NFS , SKATE به استودیوهای دیگه ای واگذار بشه.
همچنین اون منبع ناشناس گفته که در آینده (شاید نسخه بعدی نه) شرکت Criterion روی بازی کار میکنه !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
EA که هنوز چیزی در این رابطه نگفته و تآییدش نکرده ولی طبق آخرین اخبار , یه نفر ناشناس (!) از EA با سایت Joystiq تماس گرفته و گفته قرار هست استودیوی Black Box (سازنده نسخه های اخیر NFS) تعطیل بشه و ساخت سری بازیهای NFS , SKATE به استودیوهای دیگه ای واگذار بشه.
همچنین اون منبع ناشناس گفته که در آینده (شاید نسخه بعدی نه) شرکت Criterion روی بازی کار میکنه !
خدا كنه بدن همون Criterion بسازه. EA كه داره خودش گند ميزنه به اين سري. (البته زده:biggrin1:)
Criterion خوراكش همين ساخت NFS هه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خدا كنه بدن همون Criterion بسازه. EA كه داره خودش گند ميزنه به اين سري. (البته زده:biggrin1:)

اونوقت باید با افسانه ای به نام Burnout خداحافظی کرد بهتره EA بده یه استدیو دیگه تا Criterion همون Burnout رو بسازه:love:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام

nfs سوسول بازیه فک نمیکنمCriterion خودش رو با nfs ساختن خز و ضایه کنه
اونوقت باید با افسانه ای به نام Burnout خداحافظی کرد بهتره EA بده یه استدیو دیگه تا Criterion همون Burnout رو بسازه:love:

دقیقا امیدوارم یه نسخه از بازی خوفناک برن ات بده بیرون واقعا یکی از بهترین بازیهایه که من کردم یادش بخیر وقتی paradise و fifa street 3 وdmc 4 با هم اومدن و برا هر گیمری یه تجربه ی ناب بود .... اونموقع من از نوامبر امسال هم بشتر حال کردم....

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
اوج NFS بر مي گرده به دور UG UG2 MW و Hot Stake , HOT P 2.1

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اگه بخوان هر نسخه بدتر از قبلی باش همون بهتر که اصلا کنسل شه!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
به نظر من که بعد از CARBON کار موفقی نداشتن ولی باز دلم میسوزه چرا کنسل شده:(

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
ولی با این روندی که پیش گرفته کنسل بشه بهتره:mad:
واقعآ یه روزی NFS واس خودش اسمو رسمی داشت:(

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
من این آندر کاور رو که بازی میکردم 50 درصدشو که رفتم کلا بازی شده بود شبیه شبیه Burnout مخصوصا آخرش که حقیقتا با فلاکت تمام تمومش کردم
بالافاصله هم عمل بسیار دلچسب آنیستال رو اجرا نمودیم:biggrin1:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
همون بهتر که تعطیل بشن برن پی کارشون تا بیش از این شاهد سقوط NFS نباشیم .

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
EA نید فور اسپید رو کنسل کنه دیگه چی داره؟؟؟:cheesygri
همین یکم محبوبیتی که این شرکت داشت به خاطر Fifa...sims...nfs هستش...
حتما میخاد یه بازیه دیگه جایگزینش کنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر