شایعه سری NFS کنسل شد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
در طول برگذاری VGA2008 به نقل از سایت joystiq.com این سری محبوب کنسل شد واگر این گفته درست باشد یکی از معتبرترین عناوین EA کنسل شده .البته با مدیریت جدید این شرکت عناوین آینده EA کاملا غیر قابل پیش بینی شده است .

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
خدا کنه که شایعه نباشه و تعطیل کنن!
حالم از این بازی دیگه بهم خورد!

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن:)

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
حیفم از نمیاد که کنسل شد چون انصافا دیگه خیلی تکراری و مزخرف شده بود تو چند سری اخر فقط پیشرفت گرافیکی و فیزیکی بوده وگرنه سبک هیچ نو اوری نداشته تو پرو استریت مثل حرفا نو اوری بود ! که همه میدونن چه افتضاحی بالا اومد! معلوم نبود سبک GT یا street racin
ولی از اسمش میتونن استفاده کنن street racin های خوبی بزنن

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
از موست وانتد و کربن به بعد دیگه هر چی اومد افتضاح بود.یادش بخیر underground !! مطمئن باشید عمرا این سری ول بشه.الکیه مگه.:-"

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
از موست وانتد و کربن به بعد دیگه هر چی اومد افتضاح بود.یادش بخیر underground !! مطمئن باشید عمرا این سری ول بشه.الکیه مگه.:-"
مگه Undercover بد بود بازي به اين قشنگي و با اين گرافيك خوب داستان جالب و قشنگ و ماشين هاي باحال ديگه چي ميخواين:confused:به نظر من افتضاح ترين سري NFS اول Pro street بود بعد كربن
بعد از MW اومدن كربن واقعا يه افتضاح در سري NFS بود ولي Undercover به نظر من پله اي بود برا دوباره به اوج رسيدن NFS كه متاسفانه كنسل شد:(

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
مگه Undercover بد بود بازي به اين قشنگي و با اين گرافيك خوب داستان جالب و قشنگ و ماشين هاي باحال ديگه چي ميخواين:confused:به نظر من افتضاح ترين سري NFS اول Pro street بود بعد كربن
بعد از MW اومدن كربن واقعا يه افتضاح در سري NFS بود ولي Undercover به نظر من پله اي بود برا دوباره به اوج رسيدن NFS كه متاسفانه كنسل شد:(
NFS UC خوب بود ولي همچينم گرافيك خوبي نداشت!!!منم خوشم اومد از اين بازي آخر.;)PRO كه اصلا در حد فاجعه بود خداي باگ!!!CARBON هم همچين شاخ نبود ولي پادشاه همشون MOST WANTED هست بازي خيلي قشنگي بود جدا!:((

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
این سری NFS هم شده مثل پراید!
100 مدل میزنن همش یک .... هست
دیگه چیزی تا این حد خز شه بهتر که درشو تخته کنن!
most wanted رو رنگ میزنه جای UC میده ملت:D

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
البته سلیقه ای هم هست همون طور که بالا مهراد ظاهرآ از این بازی خوشش اومده.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
NFS UC خوب بود ولي همچينم گرافيك خوبي نداشت!!!منم خوشم اومد از اين بازي آخر.;)PRO كه اصلا در حد فاجعه بود خداي باگ!!!CARBON هم همچين شاخ نبود ولي پادشاه همشون MOST WANTED هست بازي خيلي قشنگي بود جدا!:((
همه داشتن از Undercover ميگفتن كه فقط خدا كنه شبيه موست وانتد باشه :eek:MW براي چند سال پيش هست و براي 2 سري قبل يعني قبل از Pro Street و ‍Cabon هستش و نبايد با MW مقايسه بشه ولي اگر بخوايم مقايسه كنيم بايد بگيم پيشرفت خوبي داشت نسبت به موست وانتد چون من وقتي UC رو نصب كردم MW رو هارد PC بود وقتي مقايسه كردم تازه فهميدم كه چقدر پيشرفت داشته
گرافيكش هم كه ديگه بيشتر از اين لازم نداره مگه FPS يا RPG هست كه گرافيك بخواد:-"
این سری NFS هم شده مثل پراید!
100 مدل میزنن همش یک .... هست
دیگه چیزی تا این حد خز شه بهتر که درشو تخته کنن!
most wanted رو رنگ میزنه جای UC میده ملت:biggrin1:
بابا شماها ديگه كي هستين
Pro Street بازي بود كه NFS رو از يكنواختي دراورد و بازي رفت تو ميدان مسابقه و ديگه مسابقه قير قانونيه خيابوني نبود كه ديدين چطوري داد ملت درومد و EA هم كه رسما معظرت خواهي كرد
EA بد بخت نميدونه به كدوم ساز گيمر ها برقصه :confused:
من از بازي خوشم اومده درسته ولي دليل طرفداريم از بازي اين نيست كه از بازي خوشم مياد من فقط نميدونم چرا هر بازي مياد اين گيمر ها راضي نميشن حتي اگر معجزه باشه
من يادمه وقتي MW اومد همه گيمر ها ميگفتن اين بدرد نميخوره فقط nfs underground وقتي كربن اومد همه ميگفتن MW وقتي Pro اومد همه ميگفتن كربن و موست وانتد
حالا شما بگين من درست ميگم يا نه ؟توقع گيمر هاي ما بيش از حد بالا نيست؟

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
من از بازي خوشم اومده درسته ولي دليل طرفداريم از بازي اين نيست كه از بازي خوشم مياد من فقط نميدونم چرا هر بازي مياد اين گيمر ها راضي نميشن حتي اگر معجزه باشه

حالا شما بگين من درست ميگم يا نه ؟توقع گيمر هاي ما بيش از حد بالا نيست؟

البته من نمیگم به خاطر این که از بازی خوشت میاد داری طرفداری شو میکنی.

فقط اگه ما یکم قبول کنیم که هر بازی که منتشر میشه(خواه ضعیف خواه قوی باشه)به سلیقه

افراد مربوط میشه که از بازی خوشش بیاد یا نه!

در ضمن مهراد درسته بعضی مواقع توقع گیمرها بالاس ولی بعضی مواقع هم این شرکتهای

بازیسازی توقع گیمر هارو بالا میبرن.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
دوستان این حرفه شمارو قبول دارم که سری بازیه nfs به سمت خراب شدن رفت ولی نه تا این اندازه که بعضیها میگن.
ببینید از نظر من(البته شاید فقط نظر من اینگونه باشه:-")اگه بازی رو به همون صورت مسابقات در خیابونهای شهر تا به حال ادامه میدادن شاید الان خیلی ها میگفتن تکراری شده.
من فکر میکنم خیلی سریع این بازی رو تغییر دادن یعنی بعد از کربن با اومدن پرو همه شکه شدن اما با اودن nfs:uc زیاد شکه نشدیم(من که اینجوری بودم) ولی در کل بازی خوبی بود و آدم رو سرگرم میکرد(کلا بازی فقط برای همین کار ساخته میشه)

البته یه کار دیگه هم میشه کرد:
EA بیاد چنتا از خیابونهای تهران ،اصفهان،جاده چالوس... و چنتا ماشین ایرانی بزاره تو بازیش تا ایرانیها راضی بشن بقیه جهان هم بیخیل:cheesygri اسمش هم مثلا بزاره nfs:zaghart-cover
(این هم فقط واسه خنده گفتم )

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر