سری جدید عنوان Sleeping Dogs: Triad Wars در حال ساخت است

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
United Front Games اعلام کرد که نسخه جدید فرنچایز Sleeping Dogs در حال است و Triad Wars نام دارد .

به تازگی نام Triad Wars به عنوان یک عنوان تجاری ثبت شده بود و هم اکنون استدیوی United Front Games تایید کرد که این بازی در دست ساخت است.

هنوز اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر شده است.فعلا فقط میدانیم که بار دیگر این بازی با همکاری UFG و Square Enix ساخته و در سال 2014 جزییات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.طرفداران Sleeping Dogs منتظر یک دنباله واقعی برای آن هستند.

Sleeping Dogs در سال 2012 پس از ماجراها و نقل و انتقال های زیادی توسط Square Enix منتشر شد و توانست تا حد زیادی گیمرها و منتقدان را راضی نگه دارد.
20131008_sleeping_dogs.jpg

تصویر از بازی در حال ساخت

با تشکر از PXG

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
نسخه قبلیش خوب بود نسبتا ولی اصلا نتونستم با رانندگی بازی کنار بیام ... نصف بیشتر بازی پیاده میرفتم مسیر هام رو :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نسخه قبلی به طرز فجیعی به دل من نشست ! کلاً تا قبل از عرضه بازی شاید در مجموع 10 دقیقه هم گیم پلی ازش ندیده بودم و اصلاً انتظاری برای بازی کردنش نداشتم. امتیازهاش هم خیلی خفن و خاص نبود ، ولی چند دقیقه بازی کردن همانا و عاشق شدن همانا ! :D
با اینکه آدم کم حوصله ای هستم ، نشستم کلی از بخش های فرعی بازی رو هم انجام دادم و کلاً خیلی برام لذت بخش بود. یه حال و هوای دوست داشتنی برام داشت.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
اینقدر من و برخی دوستان دیگه برای نصب بازی زجر کشیدیم و به هزارتا مشکل برخوردیم که هیچ علاقه ای به اومدن نسخه ی جدیدش ندارم:|

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
فکر کنم فقط من از بازی خوشم نیومد :d . از هر حهت نتونستم با بازی ارتباط بر قرار کنم . نمیگم بازی بدی بود ولی خب .... mehhh

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
از معدود OWهایی که ازش لذت بردم و کاملش کردم همین بود,کاش فقط رو قسمتهای شخصی داستان بیشتر کار کنن!!!!!
مثلا استفاده از Emma Stone فقط واسه یه شخصیت که کلا یه ربع حضور داره؟؟؟؟:|

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
نسخه قبلی باحال بود و داستان نسبتا خوبی داشت. درسته یه حالت کاریکاتوری از مبارزات Batman و استایل خاص GTA بود ولی خیلی باهاش حال کردم. امیدوارم خرابش نکنن! o:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر