سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
شوگان ورلد رو خیلی خوب درست کردن.
فقط سریال اون حس فصل اول رو نداره.
کاشکی فورد رو نگه میداشتن از حضور آنتونی هاپکینز لذت میبردیم.
بیشتر جذابیت سریال به نظرم برای حضور آنتونی هاپکینز بود تا این صحنه های اکشن و ....

• Like
Reactions: Natural Killer

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
به نظر من که کیفیت سریال و یا بهتر بگم داستان نصف شده این فصل.تقریبا با هیچ اپیزودی حال نکردم!مثلا همین اپیزود تقریبا کلش تو دیوار بود.دلورس که به جز بلایی که سر تدی آوورد تقریبا هیچ چیزی نداشت داستانش.شوگان ورلد هم که قشنگ اضافه شده که تایم سریال بره بالا.کلا فصل اول هم با میو و خط داستانش مشکل داشتم ولی همیشه میگفتم شاید فورد برنامه ای براش داره ولی دیگه رسما این فصل داره حالمو بهم بزنه.انگیزه هیچ کدوم رو تو این خط داستانی درک نمیکنم.
خط داستانی ویلیام رو نستا دوست دارم ولی اونم یکم هندی شده!:D سریال میخواد بگه همه اینها جز بازی فورده و خود فورد هم گاهی وارد میشه و یک چیزی میگه!آخه مرد حسابی مگه میشه این همه اتفاق رو پیش بینی کنی و براش کد بزنی که یهویی کدت تو اون نقطه خاص اجرا بشه!دو میلیون سال دیگه هم یک نفر نمیتونه اینهمه چیزی رو با هم پیش بینی کنه و پیش ببره.کل اتفاقات اپیزود آخر به خاطر این بود که تدی اجازه داد اونا زنده بمونن.یعنی فورد حمله نیروهای دلوس و تمام حرکات دلورس و تدی و آدمها و میزبانها رو پیش بینی کرده بود؟کلا تاثیر فورد رو دوست ندارم تا این حد.

یک سری چیزها هم اصلا برام منطقی نیست و داره یکم شبیه لاست میشه واسم چون میدونم احتمالا هیچوقت جواب منطقی براشون پیدا نمیشه و باید مثلا با تکلنولوژی اینها کنار بیایم دیگه.مثلا اینکه چطور میشه این دنیاها قبلا بی خطر بوده؟چطوری گلوله رو میشه کنترل کرد؟گلوله هیچی.شمشیر و کمون و نمیدونم انواع بمب و تی ان تی و ... چجوری کنترل میکردن؟یا هنوز تو کف راج ورلدم که چطور انقدر کوچیک بود که دختر ویلیام بدو بدو ازش خارج شد بعد وستورلد انقدر عظیمه؟یا چرا بعضی از میزبانها این اپیزود عین روبات تو لوپ گیر کرده بودن ولی بعضیای دیگه هر کاری دلشون میخواد میکنن؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به طرز وحشتناکی با این اپیزود حال کردم... شاید بیشتر از قسمت 4!
مهمترین قسمت بی شک موسیقی فرای باورِ رامین جوادی بود... تصور اینکه با فصل 8 گات چیکار قراره بکنه خودش برام هایپ بر انگیز تر از پایان گاته :D

شوگان ورد عالی بود. رابطه اون زنه گیشا و ساکورا واقعا زیبا بود. هدف میو خیلی بهتر جلوه کرد. خفن ترین صحنه این قسمت گوش های بریده سربازا بود... اصن کرک و پرام ریخت :D

خط داستانی دو هفته بعد هم هیچی نداشت بجز اینکه تدی رو هم جزو جسدا دیدیم :(( تدی قابل لمس ترین کاراکتر سریال بود...

از اون طرف خط داستانی دلورس و تدی خیلی خیلی زیبا بود بجز اخرش... واقعا اعصابمو داغون کرد... خیلی...
اون صحنه ای که به محل زندگیشون رفتن هی خدا خدا میکردم الان دلورس بجای خوندن کد هاش بیاد به قلبش عمل کنه و همینجا بمونن:(( چی میشد؟:(( (مثل کاری که میو اخر فصل 1 کرد)

درکل شدیدا حال کردم. از نمایش دنیا های جدید هم خیلی خیلی استقبال میشه!

• Like
Reactions: bayern_vahid

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
فووووق العاده بود این قسمت،فوق العاده.
البته حقیقتا قسمت 4 برام بهتر بود،منتها این قسمت هم بی نظیر بود.اصلا نمیدونم از کجاش بگم از بس خوب بود،با تک تک لحظاتش حال کردم اولین قسمت تو این سیزن بود که واقعا لذت بردم از خط داستانی میو و دلورس.بین قسمتا قسمت 1 و 3 اصلا در حد وست ورلد نبودن،کارگردان جفت قسمتا هم یکیه :D حالا بگذریم ازین قضیه چقد شوگان ورد خوب بود
شخصیت پردازی هاش هم عالی بود
از موسیقی که دیگه نگم :D
از Main Theme سریال هم نباید گذشت که انصافا هر دفعه گوش میکنم مو به تنم سیخ میشه.
نمیدونم چرا دفعه اول که این قسمتو دیدم متوجه جنازه تدی نشدم!:D از معدود قسمتایی بود که تو مدت زمان کم دوبار نگاهشون کردم.
الان داشتم تو لیست ساندترکای فصل 1 میگشتم که اینو پیدا کردم: Ramin Djawadi - Back to Black
آهنگ اصلیش مال Amy Winehouse هست به همین اسم.
جالبه اون موقع که فصل 1 رو میدیدم اصلا متوجه نشدم!:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
44x2_ddpl3t6vqae-8ou.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
هنوزم بهترین خط داستانی ، ویلیام و برناردن بقیه ... هیچ ، بقیه meh! تو خط داستانی میو، هر موقع توی صحنه های حساسی که حالا قراره یه بلایی سر شخصیت ها بیاد ناگهان میو به درجه ای از خداوندگاری میرسید و همه رو نجات میداد! و باز اون درجه از خداوندیش ناپدید میشد تا صحنه ی بعدی نزدیک به مرگ بعدی و دوباره میو! خب این چه وضعشه! ازونور دلورس هم معلوم نیست داره چیکار میکنه با اون دیالوگ هاش! یعنی همین که لب به سخن باز میکنه ، دماغشو باد میکنه با اون حالت حق به جانبش و ارامش روی اعصابش یک چرتوپرت هایی میگه که ادم فقط میخواد بگذره بره ... تدی پشه ها اومدن مریضی اوردن ما سوزوندیم همه چیو ... تدی همه نمیتونن دووم بیارن تو دنیا ... باشه بابا تو راست میگی! بدبخت تدی بیچاره تدی! اه! دلورسی که یه زمانی خاطرخواهش بودیم. از این قسمت اصلا خوشم نیومد.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این قسمت 5 داشت همه چیز خوب پیش میرفت ( با اینکه ایرادات کوچکی داشت که میزاریم بابت فیلم بودنش )که میو با قدرت ریموت کنترلش گند زد به کل قسمتش :|

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
این قسمت 5 داشت همه چیز خوب پیش میرفت ( با اینکه ایرادات کوچکی داشت که میزاریم بابت فیلم بودنش )که میو با قدرت ریموت کنترلش گند زد به کل قسمتش :|
منم همین حس رو داشتم ولی امکان نداره که یه چیزی پشت این کاراکتر نباشه. مطمعن باش که یه دلیل قانع کننده ای هست که این کاراکتر تونسته به همین قابلیتی دست پیدا کنه. ولی در کل از این قسمت خیلی خوشم اومد. یه gif هم توی فضای مجازی دیدم که شباهت شوگان و وست ورلد رو نشون میده. خیلی بهم شبیه هستند. کلا سریال کیفیت بسیار بالاای داره و ما هم داریم لذت میبریم. دمشون گرم.

• Like
Reactions: MO021

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
منم همین حس رو داشتم ولی امکان نداره که یه چیزی پشت این کاراکتر نباشه. مطمعن باش که یه دلیل قانع کننده ای هست که این کاراکتر تونسته به همین قابلیتی دست پیدا کنه. ولی در کل از این قسمت خیلی خوشم اومد. یه gif هم توی فضای مجازی دیدم که شباهت شوگان و وست ورلد رو نشون میده. خیلی بهم شبیه هستند. کلا سریال کیفیت بسیار بالاای داره و ما هم داریم لذت میبریم. دمشون گرم.
رفتارهای میو از طرف دکتر فورد براش برنامه ریزی شده
توی فصل ۱ برنارد خودش به میو میگه این موضوع رو

• Like
Reactions: MO021 and -Poormaz-

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
شوگان ورلد رو میشه گفت تقریبا شبیه وستورلد حتی مرزبندیش و نقشه کلیش هم شبیه به اونه فقط پستی و بلندیاش فرق داره

این ویدئو هم جالبه و دقیقا میخواد بگه که این دوتا مثل همن و یـ جورایی هم داره حالت استعاره وار دنیای کابوی های غرب وحشی رو با سامورایی ها مقایسه میکنه در کل بر خلاف نظر یک سری دوستان سریال دقیقا میدونه داره به کجا میره بعضی انتظار یـ روندی مثل فصل قبل رو داشتن ولی به نظر من این روندی روبه جلویی که در پیش گرفته دقیقا همون کاری بود که باید میکردن این دنیا سازی ها خیلی کمک میکنن به وسعت پیدا کردن داستان و صد درصد مطمعنم که اخر سریال چیز های خفنی رو رو میکنه سریال چون که میدونم دست ادم های کاربلدی افتاده ....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz-

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
شاید این سریال تو فصل دومش خیلی خوش ساخت باشه.شاید کارگردانی و تدوین و فیلم برداری و میزانسن عالی باشه..ولی چیزایی که من دارم میبینم چیزی نبود که منو فصل اول جذب خوذش کرد..اون فضای مرموز .. اصلا او طرز قصه گوییش ..پیچیدگی تایم لابنش ..با اون خط داستانی جذاب و مبهم جیمز و برنارد و ویلیام... همه اش دود شدن رفتن هوا ..به غیر از قسمت 4 که خدا رو شکر دلورس(بخونید ترمیناتور) نبود، تو این فصل هرچی میبینم میگم: که چی.؟ خوب که چی؟ الان شما از اون پتانسیل نهفته وست ورلد استفاده کردین که اینقدر بی سرو ته وارد دنیای شوگان میشی؟ اصلا من نمیدونم چه نیازی هست فعلا وارد دنیای دیگه بشن با این عجله و به این آشفتگی..اسم سریال وست ورلد هست نه دلوس.. اصلا من اگر میخواستم سریال اکشن ببینم انتخابای بهتری داشتم .. با این وضعیت اگر ادامه بده(که خیلی با قدرت داره اینکارو انجام میده) مطمینا با وضعیت بدی دراپ میشه

• Like
Reactions: Natural Killer

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
میو دقیقا مثل دنریس تایگرین سریال got شده و همونقدر هم ازش بدم میاد.
فقط منتظرم ببینم اخر داستان برنارد و ویلیام چی میشن حالا میخواد شوگان ورلد باشه - عرب ورلد باشه - راج ورلد باشه ماجراهای دیگه اصلا برام جذاب نیستن

• Like
Reactions: James Sunderland

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر