سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
به نظرم جوناتان نولان نویسنده ای نیست که بخواد سرسری رد کنه یا پلات هول بذاره. شاید واسه همه چی یه توضیحی داشته باشن. اما اگه قراره تا آخر فصل 2 همینطوری ادامه بدن فکر کنم خیلیا دراپ کنن سریالو :D

• Like
Reactions: James Sunderland

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چرا دلورس ضد گلوله بود ؟! :|
ضد گلوله نبود. فکر کنم بعد اینکه اپیزود قبل یکی از اون دستگاه های مدیریت رباتو پیدا کرد خودشو تغییر داد... مثل اون دختره الیزابت که فصل اول همچین کاری کرد‌. این قسمتم برگشت :D
اون دیالوگ She brought Dragon هم خیلی خفن بود :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
منم خوشم نیومد از قسمت سوم. از صحنه ی نبرد مزحک تا تلاش دلورس برای رفتن روی اعصاب بیننده! تنها خوشحالی من فعلا حضور اد هریس ه.
پ.ن: اگه دقت کرده باشین صحنه ی اول فیلم زمانی که مرده با زنه کنار میز دارن صحبت میکنن پشت زمینه اهنگ seven nation army نواخته میشه البته با تم شرقی و ستار. گشتم و اهنگ رو پیدا کردم:D
Westworld Season 2 - Seven Nation Army - Ramin Djawadi

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
زمانی که قسمت آخر فصل اول رو دیدم با خودم گفتم کاش اصلا ادامه سریال ساخته نشه! به قدری که پایان بندیش خوب بود:D
فعلا هم تصمیم گرفتم سریال رو بذارم کنار چون رفته زیر سایه Handmaide's Tale و اصلا جذابیت نداره برام:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اگه اشتباه نکم به این خاطره که جزو اولین رباتای پارک بود و به صورت فلزی طراحی شده.
ضد گلوله نبود اصلا از صدماتی که به صورت برنامه نویسی شده برا میزبانا نوشته بودن مصون بود حالا یا برنامه خودش رو دستکاری کرده یا ارنولد براش دستکاری کرده بود....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اقا این وستورلد عجب خریه . خداوکیلی پشمام ریخت ، دوستان حتما ببینند . این چند وقته سر قسمت اخر وایکینگ دد اعصابم خورد بود ولی فصل 2 وست ورلد حالمونو جا اورد :D
سلام :D البته حق داری اینقدر اون سریال ابکی رو تحمل کردی که سر پیش ضمیمه های داستانی این یکی کیف بر شدی بهت حق میدم :D

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام :D البته حق داری اینقدر اون سریال ابکی رو تحمل کردی که سر پیش ضمیمه های داستانی این یکی کیف بر شدی بهت حق میدم :D
راستش وایکینگ دد تا فصل 6 خوب بود ولی دیگه قسمت اخر فصل 8 مخم سوت کشید از بس چرت بود . یعنی من موندم این سازنده ی باقالیش چی فکرد کرده که اینطوری ساخته
اما این وست ورلد لامصب خیلی فلسفیه ، یعنی قشنگ هر قسمتش ذهن ادمو درگیر میکنه . واقعا شاهکاره

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
اقا این دلورس که این قدر میگه ادما با ما رباتا فلان کردن، به باباشم انقدر اهمیت میده که یه ربات بیش نیست، پس چرا این قسمت مثل چی رباتارو گذاشت سلاخی بشن ؟ الان فرقش با اداما با چیه که خودشو انقدر دسته بالا گرفته؟ من که تو فلسفه دلورس موندم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اقا این دلورس که این قدر میگه ادما با ما رباتا فلان کردن، به باباشم انقدر اهمیت میده که یه ربات بیش نیست، پس چرا این قسمت مثل چی رباتارو گذاشت سلاخی بشن ؟ الان فرقش با اداما با چیه که خودشو انقدر دسته بالا گرفته؟ من که تو فلسفه دلورس موندم
اسپویل تا اخرین قسمت ازاده (هرچند که نمیدونم قسمت های منتشر نشده رو چطور میشه اسپویل کرد :D)
اره منم مشکل داشتم با این قسمت. دلیلی که میارن اینه که دلورس میگه همه لیاقت ازاد بودن رو ندارن و اون قسمت که نگاه بدی به تدی میندازه دلم برای تدی سوخت که احتمالا عاقبت بدی در انتظارشه. نکته اینه شاید حرف دلورس در کل درست باشه اما وقتی ما درمورد رباطهایی حرف میزنیم که با وصل کردن یه سیم بهشون میشه شخصیتشون رو بالکل تغییر داد کمی تو ذوق میزنه اینه ایدئولوژی

• Like
Reactions: amir72

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کسی در مورد راج ورلد صحبت نکرد همه انتظار معرفی شوگان ورلد رو داشتن که ناگهان زد همه رو قافل گیر کرد سریال احتملا یک خط داستانی هم از سمت اون زنه ایجاد کنه چون سوالای زیادی رو با اون دفترچش و سکانس پایانیش ایجاد کرد در مورد رفتار دلوریس هم بگم که رفتار دلوریس مثل دیکتاتور هایی میمونه که حاضرن همه چیز رو فدا کنن شاید یـ حرفی رو بزنه ولی دلیلی نداره بهش عمل کنه باید دید اون سلاحی که همش در موردش صحبت میکرد چیه که حاضر اینجوری با بیرحمی تمام به جلو حرکت کنه صد درصد یـ دلیلی داره که اینقدر از ازادیش و غلبه به انسان ها مطمعن ـه یـ چیزی میدونه این وسط در کل اگه قرار بود دلوریس هم مثل بقیه رباط های پارک فکر کنه که انقلابشون شکل نمگرفت دلوریس خیلی پیچیده تر از این حرفا به خوداگاهی رسیده که بخواد به این راحتیا کنترل بشه باید منتطر موند و دید .....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
she has a dragon :D

p9ix_ezgif-4-8c61245adb.gif

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اسپویل تا اخرین قسمت ازاده (هرچند که نمیدونم قسمت های منتشر نشده رو چطور میشه اسپویل کرد :D)
اره منم مشکل داشتم با این قسمت. دلیلی که میارن اینه که دلورس میگه همه لیاقت ازاد بودن رو ندارن و اون قسمت که نگاه بدی به تدی میندازه دلم برای تدی سوخت که احتمالا عاقبت بدی در انتظارشه. نکته اینه شاید حرف دلورس در کل درست باشه اما وقتی ما درمورد رباطهایی حرف میزنیم که با وصل کردن یه سیم بهشون میشه شخصیتشون رو بالکل تغییر داد کمی تو ذوق میزنه اینه ایدئولوژی
پارسال یک قسمت GOT از همین HBO زودتر از موعد لیک شد و تاپیکش جرات نمیکردی بری :D

• Like
Reactions: stanley

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
یادمه فصل اول یه قسمتی چند نفر دور آتیش نشسته بودن کلی بهونه بنی‌اسرائیلی میاوردن که تبر رو بر ندارن بخاطر اینکه جز خط داستانی هیچ کدومشون نبود.
ولی این فصل کلا تمام داستان ها بهم ریخته و فقط تعداد کمی از ربات ها قدرت تصمیم گیری دارن ولی رفتاشون طوری که انگار همشون جزی از یه داستان بزرگتر هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر