سریال The Last of Us

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
خوبی که کرونا داشت اینه که دیگه چنین داستانایی رو آدم تا حدی میتونه درک کنه و با توجه به این که یروزی کسی فکرشو نمیکرد که چیزی مثل کرونا بیاد و چنین بلایی سر بشریت بیاره، دیگه میشه انتظار هر چیزی رو داشت!
برخلاف باقی آثار آخرالزمانی که زامبی‌هاش با فلان ویروس دست‌ساز و اینا خلق شدن، Tlou به نظرم متفاوت‌ترین شیوه ابتلا و نابودی رو ارائه کرده که حالا هرچقدرم بگیم تو دنیای واقعی این قارچ خطری برای انسان نداره ولی بازم وحشتش به سراغمون میاد که نکنه فلان شه. این قضیه شیوه ارتباطی قارچ که عین شبکه میتونه به هر جایی وصل بشه هم بنظرم وحشتناکترین اتفاقیه که میتونه سر بازمانده‌های چنین آخرالزمانی بیاد که بازم شبیهش رو تو هیچ اثر دیگه‌ای تا حالا فکر نکنم به این شیوه دیده باشیم. تو همه فیلم و سریالا یا حتی بازیا (که خود بازی Tlou رو هم شامل میشه و نبوغ سازنده های سریال رو ثابت میکنه) همیشه باید جلوی ایجاد صدا رو گرفت و تو سکوت حرکت کرد. ایده خیلی خلاقانه و منحصر به فردیه که حتی اگه پاتو روی یه شبکه قارچی خیلی کوچیکم بزاری میتونی n تا مبتلا رو تو n تا لوکیشن دیگه خبردار کنی که بیان بالا سرت!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
دو قسمت اول فراتر از انتظاراتم بود و سریال تا الان بنظرم کاملا درخشان ظاهر شده.
به شدت منتظر فصل زمستون و اون اتفاقات جذابش هستم😍
ولی از دو تا چیز میترسم یکی اینکه روزی بشنویم که نیل دراکمن از گیم بکشه کنار و بره توی دنیای فیلم‌ و سریال فعالیت کنه یکی هم اینکه(البته احتمالش کمتره) کلا پارت سه و دنباله این داستان در غالب همین سریال ادامه پیدا کنه و بازیش بعد سریال و متفاوت تر بیاد!

Delux666

کاربر سایت
Dec 15, 2022
16
وقتی فن بازی با بت پرستی "ایرانی" ترکیب میشه نتیجش میشه این سه چهار صفحه اخیر... کسی که سریال رو ندیده باشه این نظرات رو بخونه فک میکنه با بهترین سریال تاریخ روبروهه ولی واقعیت اینه که همون طور که اون دوستمون تو تاپیک بغل (از ترس فرقه دراکمن) گفت این فقط یک سریال در حد fan made هست که نهایت نمرش 6 باشه که تاکید میکنم جز اینکه برای منی که بازی رو کردم ببینم این شخصیت های گیم اومدن تو مدیوم سریال ، هیچ جذابیتی نداره

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,839
نام
مهراد
وقتی کاربر 2022 که مطمئنا اکانت دسته هزارم یکی از فن های ایکس باکس هم هست، میاد و نظر میده و قصد داره سریال رو بکوبه، نتیجه ش میشه کامنت بالایی.
خوشبختانه نقد ها و آمار های فروش و نمرات و تمجید ها به صورت کامل از خجالت معرکه بودن بازی در اومدن و واضح گفتن که بهترین اقتباس دنیای گیم در مدیوم تلویزیون هست.

عزیزان می تونن اینجا هیت بورزن + صفحه IMDB بازی. کسی هم جلوشونو نگرفته ولی وقتی دو دو تا میشه 4 تا، لطفا نیاید به زور ثابت کنید که نخیرم! دو دو تا میشه 3 تا!

از تماشای قسمت دوم لذت بردم و اگر قسمت اول برام 9/10 بود، قسمت دوم 10/10 بود. بلا رمزی عالیه و خیلی خوب به نقش الی نشسته، اون کسایی هم که معرفی میکردن برای نقش الی به گفته سازنده یا بزرگ تر از سن مورد نیاز اینا بودن، یا وقت بازی در نقش رو نداشتن وگرنه نقش الی به خیلی ها پیشنهاد شده و چه خوب که بلا رمزی تو دو قسمت نشون داد بازیگر فیت این نقشه. درام قصه عالیه، مرگ تس دیوانه وار قشنگ بود و سورپرایز بود. امیدوارم تو فکشن یک مد با حضور بلا رمزی و پدرو پاسکال هم وجود داشته باشه.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
به شکل عجیبی دیگه رغبت نمیکنم مابقی سریال هامو پیش ببرم، دیگه انگار نمیچسبن:D
چند سری همین دو اپیزود رو مجدد پلی کردم و نشستم به تماشا، و فقط در انتظار ادامه ی سریالم

حیف که اون عنصر غافل گیری اتفاقات پیش رو واسه ماهایی که چند ده بار بازی رو پلی دادیم کمتره، ولی حقیقتا من گاها بازم غافلگیر میشم!!
از ایفای نقش ها
از خوب در اوردن کار و کارگردانی
از شباهت وحشتناک محیط ها با خود بازی و..
و از ایده های جدید
نشون میده که هنوزم میشه غافل گیر شد!!

______
IMG_20230124_210321.jpg
IMG_20230124_210346.jpg

Delux666

کاربر سایت
Dec 15, 2022
16
وقتی کاربر 2022 که مطمئنا اکانت دسته هزارم یکی از فن های ایکس باکس هم هست، میاد و نظر میده و قصد داره سریال رو بکوبه، نتیجه ش میشه کامنت بالایی.
خوشبختانه نقد ها و آمار های فروش و نمرات و تمجید ها به صورت کامل از خجالت معرکه بودن بازی در اومدن و واضح گفتن که بهترین اقتباس دنیای گیم در مدیوم تلویزیون هست.

عزیزان می تونن اینجا هیت بورزن + صفحه IMDB بازی. کسی هم جلوشونو نگرفته ولی وقتی دو دو تا میشه 4 تا، لطفا نیاید به زور ثابت کنید که نخیرم! دو دو تا میشه 3 تا!

از تماشای قسمت دوم لذت بردم و اگر قسمت اول برام 9/10 بود، قسمت دوم 10/10 بود. بلا رمزی عالیه و خیلی خوب به نقش الی نشسته، اون کسایی هم که معرفی میکردن برای نقش الی به گفته سازنده یا بزرگ تر از سن مورد نیاز اینا بودن، یا وقت بازی در نقش رو نداشتن وگرنه نقش الی به خیلی ها پیشنهاد شده و چه خوب که بلا رمزی تو دو قسمت نشون داد بازیگر فیت این نقشه. درام قصه عالیه، مرگ تس دیوانه وار قشنگ بود و سورپرایز بود. امیدوارم تو فکشن یک مد با حضور بلا رمزی و پدرو پاسکال هم وجود داشته باشه.
عزیز نقاب دار! من بر خلاف شما بازی رو ps3 4 5 شاید بالای سی بار تجربه کردم!!! توجه کردم شما و دوستانتون وقتی جواب منطقی ندارید به طرف بدید سریع بهش "لیبل" میچسبونید که تو فلانی و فلان که اشکال نداره اینم خصلت "ایرانی" جماعته
اگه شما فکر میکنی با یک "سریال کلاس جهانی" طرفی به خودت مربوطه ولی چرا انتظار ما هم خودمون رو "تحمیق" کنیم؟ قضیه لباس پادشاه لخته؟
این بازیگرا این پلان ها این فیلمبرداری حتی دیالوگ های آبکی که مستقیم از گیم دراپ شدن تو سریال چیزی جز یک اثر fan made نیست.
پ.ن: البته که مریض نیستم از اثری که خوشم نمیاد بشینم نگاش کنم و بیام بقیه رو دیس کنم. به عنوان یک فن سری هر آشغالی هم که بسازن نگاه میکنم مثل قضیه سریال ارباب حلقه ها ولی الکی ذوق مرگ نمیشم

• Cool
Reactions: vaan 2

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,839
نام
مهراد
عزیز نقاب دار! من بر خلاف شما بازی رو ps3 4 5 شاید بالای سی بار تجربه کردم!!! توجه کردم شما و دوستانتون وقتی جواب منطقی ندارید به طرف بدید سریع بهش "لیبل" میچسبونید که تو فلانی و فلان که اشکال نداره اینم خصلت "ایرانی" جماعته
اگه شما فکر میکنی با یک "سریال کلاس جهانی" طرفی به خودت مربوطه ولی چرا انتظار ما هم خودمون رو "تحمیق" کنیم؟ قضیه لباس پادشاه لخته؟
این بازیگرا این پلان ها این فیلمبرداری حتی دیالوگ های آبکی که مستقیم از گیم دراپ شدن تو سریال چیزی جز یک اثر fan made نیست.
باشه!
حرف من اینه، اصلا ما جو زده، این نمرات راتن تومیتوز و متاکریتیک چی؟ همه اینا دیوانه ن؟ هیچکدوم نفهمیدن پلان ها و دیالوگ ها آبکیه و فن میده؟ فقط شما و دو سه نفر دیگه متوجه میشید؟

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
464
نام
علی
یسری از دوستان جوری دارن مخالفا رو میکوبن که انگار 20درصد سهام HBO مال اوناس :D
سریال فوق العاده ایه شکی توش نیست ولی به Leftovers نمیرسه :-"

• Like
Reactions: Delux666

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
قسمت دوم عالی بود.

نحوه ورود و معرفی دنیای بیرون عالی

نحوه مواجهه اولیه با کلیکر ها عالی ( صحنه عوض کردن خشاب اسلحه توسط جول و صدای نزدیک شدن کلیکر مو به تن سیخ کرد)

نحوه نشون دادن مرگ تِس عالی.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
حالا منتظر باشید که سریال رو با کتاب‌های داستایوفسکی و فیلمای استنلی کوبریک هم مقایسه کنن! بالاخره با TLOU طرف هستیم و باید یه جوری کوبیده بشه! از اپیزود بیل به بعد هم مسائل گرایش شخصیت‌ها میاد وسط و اونجا هم دوباره میشه جولان داد!
اساتید گرامی، همه میدونن با بهترین سریال تاریخ طرف نیستیم...ولی بدون شک تا اینجا که دیدیم، اقتباس لایو اکشن بهتری رو از بازیها نداشتیم، واسه همین هم هست خیلی دیدن همچین سریال باکیفیتی، برامون تحسین‌برانگیزه. این کار دست کمی از شاهکار نداره و توی سالها اخیر بارها تلاش شده بود با IPهای مختلف همچین اتفاقی بیوفته.
شما هم ایرادی نداره اگه دوست دارید ادای خفن بودن دربیارید و برید با بهترین چیزی که توی عمرتون دیدید مقایسه‌اش کنید، ولی دیگه در مورد نظر مثبت بقیه مضخرف نگید.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
، ولی دیگه در مورد نظر مثبت بقیه مضخرف نگید.
یاد هفته اولی که پارت دو منتشر شده بود افتادم 😂😂😂 هر کی که بازی کرده بود (نه اینکه چهار تا لیک خونده باشه) و از بازی خوشش اومده بود میریختن سرش حتی فحشش میدادن،

حداقل اونجا میگفتیم vs هست و تاثیر گذاشته، اینجا دیگه چیه که باز رفتن روی مود ....

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
حالا این که از سریال به دلایلی خوشتون نمیاد فدای سرتون
این که سریال انگار fan made هستش رو کجای دلم بزارم....
اون دوستمون بیاد اینجا به رسم شکل توضیح بده و ثابت کنه چطور این سریال انگار fan made هستش تا من سریال دیدن رو بزارم کنار :))
این نمرات بالا و امتیاز ها هم احتمالا کار دژمن(سونی) هساش و همه رو خریده دوستان‌‌‌.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر