سریال The Last of Us

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
من نمیدونم دوستان اینجا ریویو کپی سریالو دریافت کردن که همین اول کار میگن فکت میدن سریال خوبه یا بده! از قسمتای بعدی عیارش مشخص میشه. اما برای قسمت اول راضی کننده بود. برعکس دوستان که میگن بازی بلا رمزی اوکی بوده، و فیسش فقط با الی سازگار نیست من برعکس میگم حتی بازیش هم سازگار نیست. دوز پرخاشش بیشتره، و سازنده ها سعی کردن زیرک بودنش رو به پای شیطنت و روحیه پرخاشگرش بذارن اما حداقل برای من الی توی بازی در یک پروسه طولانی روحیش تندتر شد و در اوایل اگر هم کنایه زیرکانه و یا حرکات بالغانه ازش میدیدیم در قامت یک دختره نسبتاً آروم بود که به مرور روحیش تغییر پیدا می کرد. به نظرم این چالش جدیه سازندگانه اگه قراره سریال طولانی مدت باشه میتونه جدی تر هم بشه چون پروسه تکاملی الی اونطور که باید و شاید، حداقل در اندازه بازی، خوب نشون داده نشده

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
به نظر خودم که دیوانه وار عاشق سری بازیهاش هستم مخصوصا شماره اول. قسمت اول سریال معمولی بود شخصا نمیتونم درک کنم به به و چه چه منتقدین از قسمت اول رو. یا شاید از بس زیاد بازی کردم دیدن قسمت اول سریال بهم اونقدر نچسبیده. بلا رمزی که فاجعه هست یعنی میبینمش انگار میخوام بالا بیارم ولی پدرو پاسکال عالیه . خودش رو تو مندولورین ثابت کرده. از نظر لوکیشن هم بعضی دوستان درست میگند نمای بعضی ساختمون ها و کوچه ها کاملا استدیویی هست که با توجه به بودجه سریال کمی عجیبه . ولی جلوه های ویژه سریال خوبه تو همون صحنه ای که کلیکر مرده به دیوار چسبیده رو چند ثانیه نشون دادن مشخص بود. امیدوارم تو ادامه قسمت ها گیراتر بشه مخصوصا برای کسانی که بازی کردن سوپرایزهایی داشته باشه که باعث تنوع بشه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,561
نام
Mehrdad
هنوز سریال رو ندیدم، این چند هفته سرم خیلی شلوغه حتی بازی خاصی هم نتونستم بکنم، الانم تمرکز کافی برای اولین بار دیدن همچین چیزی رو ندارم، دوست دارم سر فرصت با تمرکز درست حسابی ببینم، از یکی دو هفته دیگه حتما شروع میکنم و اپدیت میبینم، با این حال حتی یه همچین عکسی:
IMG_20230119_084019_copy_540x675.jpg

حتی یه همچین عکسی که تو همین تاپیک دیدم، کافیه(منظور خود شات نه کپشن) که به شدت با سریال ارتباط برقرار کنم و هایپم بچسبه به سقف، مخصوصا که این اتفاق باعث میشه به شدت برای فصل 2 و اتفاقاتش استرس و دلهره بگیرم،

بر اساس عکس ها، Joel عالیه، به شدت عالیه، الی هم کوپی برابر اصل نیست اما تیپ و استایل همونه، من ازون جایی که گیم اف ترونز رو بعد 2 فصل ادامه ندادم، ایشون رو درست نمیشناسم که بازیش رو حدس بزنم، اما تیپش که عالیه همون الیه، مثل پدرو پاسکال که جول رو در حداقل ظاهر که تو عکس میبینم عالی دراورده، البته پدرو رو میشناسمش، از طرفی هم HBO کار بد نمیسازه، خب به نظرم بعد از بازی و دراوردن نقش، میمونه فقط همین تیپ که عالیه، قیافه خیلی مهم نیست که کوپی باشه، چهره ها حتی تو بازی ها هم نسل به نسل بر اساس تکنولوژی گاهی تغییر میکنند و عادت داریم طبیعیه،

از طرفی هم خیلی دوست دارم یک بار دیگه فرایند "نفرت از ابی => عشق به ابی" رو در شکل سریال تجربه کنم، کلا با توجه به حس خفنی که از عکسا میگیرم، و مجموع نظرات شما دوستان، فکر کنم با کار خفنی مواجه بشم... از اپیزود بعدی حتما میام تو کارش...

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
قسمت دوم چقدر خوب بود! بلا رمزی خیلی خوب داره تو نقش الی جا میفته فقط کافیه اون معصومیت، هیجان و ذوقی که برای دیدن دنیای بیرون داره رو تو صورتش ببینین. اینکه الی تو بازی چه شکلی بود یا چه بازیگرای دیگه ای میتونستن جاش باشن رو بریزین دور دیگه وقتی خود نیل دراکمن شخصاً بلا رمزی رو انتخاب کرده قطعاً به عنوان خالق و صاحب این این فرنچایز حساسیتش خیلی خیلی از ما گیمرها (هرچقدرم که بگیم با دنیاش زندگی کردیم و تعصب داریم) بیشتر بوده. تمام سکانسهای قسمت دوم بلا رمزی عالی نقش بازی کرده بود اونم تازه در دومین قسمت از سریالی که حالاحالاها با الی کلی کار داریم. تعصب کورکورانه یعنی واقعیت و زحمت طرف رو برای ایفای چنین نقشی نبینیم و هی گیر بدیم بندازینش بیرون بندازینش بیرون که واضحه که همچنین اتفاقی هم نخواهد افتاد؛ چون اسم بزرگی همچون نیل دراکمن پشت انتخاب چنین بازیگری بوده.
شروع قسمت دومم خیلی خوب بود. اون ترس و وحشتی که سر این قارچ هست قشنگ موهای تن ادمو سیخ میکنه. سکانسهای ترسناکم خیلی خوب دراورده بودن و جلوه های ویژشم تقریبا زیبا درآورده بودن با وجود این که به نظر خودم یکم بیش از حد کامپیوتری به نظر میرسید (مخصوصا چهره هاشون تو هتل یا اون سکانس پشت بوم). پایان بندی هم که اصلا باورم نمیشه اینقدر قشنگ و حماسی و احساسی درش اورده باشن به نظرم از خود بازی زیباتر شده بود. اون لحظه روشن کردن فندک من از جام بلند شده بودم اصلا لامصب چی ساخته بود این سکانس رو اوففف :D
واضحه که این سریال، مثل هر محصول دیگه ای قرار نیست تمامی بیننده ها رو راضی کنه و هر کسی به دلایل شخصی میتونه یا خوشش نیاد یا ضعف هایی ببینه اما فرم سریال به صورت کلی توی این 2 قسمت عالی بوده. فیلم و سریال حول محور زامبی ها زیاد دیدم ولی اون صحنه آخرش واقعا شاهکار بود. موسیقی، اکت بازیگرا، اون حس وحشت و درموندگی با این که میدونستیم چی در انتظار اون آدمه ولی نه تنها تغییرات جذاب و شجاعانه ای توی سریال اعمال کرده بودن بلکه تماشاش به نظرم ده ها بار دیگم میتونه هیجان انگیز باشه. این که تا حدودی به خود اون قارچ و بیماری هم شخصیت دادن توی اون سکانس پایانی خیلی ایده جالب و خفنی بود.

جدای از بلا رمزی که من شخصا خوشم اومده ازش و واضح و شفافه که میتونه بهترم بشه، آنا تورو و پدرو پاسکال چه کردن!سطح بازیگری این دوتا مخصوصا آنا تورو تو سکانس آخر اصلا فضایی بود.بدون هیچ خون و خونریزی، به نظر خودم ترسناکترین بلایی بود که یه آدم تو چنین دنیایی میتونه تجربه کنه و ایشون به نحو احسنت این حس رو به مخاطب القا کرد.

آخرین ویرایش:

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
قسمت دوم بنظرم بهتر شده بود و بلا رمزی هم داره نهایت تلاشش رو میکنه و اگه قیافه ش رو فاکتور بگیریم بهترین گزینه برای این نقش هست. جسارت و تیپ شخصیتیش به الی خیلی نزدیکه. اون صحنه هتل حسابی منو یاد دیالوگ های باحال بازی مینداخت(یکی از مواردی که همیشه ناتی رو بابتش تحسین میکنم و تو بازی کیف میکردم که اینقدر خلاقانه از تکراری شدن جلوگیری میکردن)
جلوه های ویژه فیلم خیلی بهتر شده و تغییرات ریز، داستان رو یکم از بازی فاصله داده که بنظرم خیلی به جا و درست اعمال شده. نحوه مرگ تس تو سریال رو بیشتر دوست داشتم.
اون توضیحاتی که تو اوایل هر دو قسمت اضافه شدن هم کیفیت سریال رو بهتر کرده و بیشتر به کارهای اورجینال HBO نزدیکش کرده.
سرعت پیشرفت اتفاقات هم خیلی خوبه و الکی کش نمیدن.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر