سریال The Last of Us

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
تبریک می‌گم؛ بازیگر خوبی رو انتخاب کردید؛ من که هر دو بازی رو انجام ندادم (و نخواهم کرد) از حضور ایشون استقبال میکنم.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
کاشکی بازیگر الی رو ریکست میکردن
دقیقا. هرچقدر پدرو پاسکال خوبه و از جول هم جول تره ولی این بلا رمزی اصلا به دل نمیشینه و نچسبه! کاش نقش الی رو میدادن به خود اشلی جانسون. تو پارت ۲ که سن الی بیشتره و بالغ شده این مورد شدنی بود و با کمی گریم و رنگ کردن مو میشد خود الی

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
GDad9huacAA_y0C.jpg

سریال The Last of us برنده جایزه Golden Tomato Awards برای عنوان بهترین سریال جدید و بهترین سریال ترسناک در سال 2023 شد. جایزه گوجه طلایی از طرف وب سایت راتن تومیتوز، همه ساله بر اساس امتیازات منتقدین و فرمول تعدیل امتیاز بر اساس شمار نقدهای ثبت شده به سریال هایی که تمام اپیزود های آن پخش شده اند اهدا می شود.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
تنها سریاله که بجز تک و توک، اکثر بازیگراش کوچکترین شباهتی به شخصیتای داخل بازی ندارن ولی میشه هر جفت طرفو دوست داشت.
کسایی که از بابت قسمت سوم فصل اول شاکی بودن الانم از دیدن سکانس مشابهی ولی اینبار با حضور جنس مونث و Isabela Merced همچنان قراره زمین و زمانو بهم بریزن؟ یا این یکی اوکیه؟ :D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
آقا انصافا تو کت من نمیره بازیگر نقش الی قراره با ایزابلا مرسد یه کارهایی بکنه و یه چیز تو مایه های اپیزود ۳ رو شاهد باشیم! :D :|

هر چقدر سنش میره بالاتر، زشت تر از قبل میشه بازیگر الی!:|

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
پدرو پاسکال اعلام کرد ممکنه سرنوشت جوئل در سریال The Last Of Us نسبت به بازی متفاوت باشه!
بعیده نخوان اون اتفاق بیفته! اساسا کلیت پارت دوم تنها و تنها بخاطر همون رخ داد و نباشه، جذابیتشم از دست میده و کلیشه‌ای میشه.
مگه اینکه منظورش این باشه که دیرتر اتفاق بیفته که منطقیه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
رسمی گفتن که قراره فصل 2 کپی شماره دوم باشه؟
اگه نگفتن که حدس من اینه مثلا بیان یه سری داستانا خارج از گیم رو بسازن و به داستان نوجوونی ابی هم شاخ و برگ بیشتری بدن، اون اتفاقات رو هم بزارن واسه آخر فصل 2 و کل داستان بازی بره واسه فصل 3.

اینجوری دیگه حداقل درگیر حواشی نمیشن مثل بازیش.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
رسمی گفتن که قراره فصل 2 کپی شماره دوم باشه؟
اگه نگفتن که حدس من اینه مثلا بیان یه سری داستانا خارج از گیم رو بسازن و به داستان نوجوونی ابی هم شاخ و برگ بیشتری بدن، اون اتفاقات رو هم بزارن واسه آخر فصل 2 و کل داستان بازی بره واسه فصل 3.

اینجوری دیگه حداقل درگیر حواشی نمیشن مثل بازیش.
گفتن اتفاقات قسمت دوم بازی تو دو فصل رخ میده
حالا یا آخر فصل جول کشته میشه یا اول فصل سه... معلوم نیست

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
احتمالش زیاده که اون اتفاق دیرتر بیفته داخل سریال چون به نظرم مخاطب سریال خیلی کمتر از گیمرها فرصت اینو داشته که با جول و الی و رابطشون، ارتباط بر قرار کنه. برا همین به نظرم اگه این اتفاق در قسمتای پایانی فصل دوم بیفته، عجیب نخواهد بود.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
photo_2024-01-26_03-24-30.jpg

کارگردان های فصل دوم سریال The Last Of Us مشخص شدند:

کارگردان های قبلی که در این فصل هم حضور دارن:

• Craig Mazin
• Neil Druckmann
• Peter Hoar