سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خیلی خوب بود این قسمت، اون رابطه بین رنیرا و دیمون رو فکر کنم هممون میدونستیم بالاخره از یه جایی استارت میخوره :-" عجیب و غیر عادی بودنشو خیلی خوب نشون دادن. (هم بخاطر تفاوت سنیشون و هم اینکه عمو و برادرزاده هستن :| )

otto هم که به فـاک رفت بالاخره ولی شخصیت جالبی داشت.

+

ویسریس با اینکه بهش پادشاه بی بخار و ... میگیم ولی به اون صورت پادشاه بدی نبوده :-" بنده خدا معمولا واقعا به همون خوبی و اینده مملکت و ... فکر میکنه فقط این وسط طرف صلح و ارام بودن هست بیشتر.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چقدر این اپیزود خوب بود
همونقدر که باید تاریک، رک و بی پروا

چقدر شخصیت پردازی دیمون عمیق و عجیب غریبه
خیلی قشنگ به ویریس یادآوری کرد که اونا اژدها هستن و یک اژدها هیچوقت خودش رو نگران لردهای اطرافش نمیکنه
قبل ترش هم با بردن رینریا به تاریک ترین نقاط شهر بخشی از زندگی رو درون رینریا روشن کرد که انگار به کل فراموشش شده بود

به نظرم این اپیزود با اختلاف بهترین قسمت فصل بود

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,834
نام
مهراد
فقط حیف که بازیگر رینرا فقط تا قسمت 5 بازی میکنه! بعدش میشه یه نفر دیگه که حقیقت چهره ش خیلی ساده تر از ایشون هست... دوس داشتم فصل اول حداقل خودش باشه چون بازیگریش واقعا عالیه و صداش هم قشنگه آدم لذت میبره حرف میزنه و اکت نشون میده. قسمت سوم همش می ترسیدم اون لنیستر مثلا نیزه رو به سم آلوده کرده باشه شاه گوشت گوزن بخوره بمیره یا یک بلایی موقع فرو کردن تو بدن گوزنه پیش بیاد براش ... کلا با توجه به سریال GoT، از لنیستر ها وحشت دارم!

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
این شمشیر چیه ویسریس هی دستش میگیره باهاش جلو ملت ژست میگیره؟!
شمشیر اگان فاتح هست اسمش هم بلکفایر (Blackfyre) با تیغه‌ای از جنس فولاد والریایی.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اوایل اپیزود فکر میکردم ازون اپیزودای حوصله سر بر باشه ولی تا اینجا بنظرم بهترین اپیزود سریال بوده. عالی بود واقعا
نمیدونم توی سریال نتونستن وسیریس رو خوب نشون بدن یا واقعا همینجوریه توی کتاب ها هم. یجا آدم یه پادشاه بی خاصیت میبینه یجا یه پادشاه واقعی توی این اپیزود هم بالاخره یه خودی نشون داد و راضی بودم وقعا ازش. اتو هم خیلی خیلی زیرکه واقعا. ناگفته هم نمونه که چه اکتی میکنه بازیگرش.
روند سریال عالیه تا آخر همینجوری بره امیدوارم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
آقا میگم این درخته جریانی خاصی داره تو قصر که عکس صورت رو درخت هست از چشماش خون امده.همیشه برام سوال بود جریانش چیه این :-?
اگه اشتباه نکنم تو گیم او درونز هم بود این درخت ولی یه شکل دیگه بود انگار چنتا از اینا هست

• Like
Reactions: TheGodfather

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
آقا میگم این درخته جریانی خاصی داره تو قصر که عکس صورت رو درخت هست از چشماش خون امده.همیشه برام سوال بود جریانش چیه این :-?
اگه اشتباه نکنم تو گیم او درونز هم بود این درخت ولی یه شکل دیگه بود انگار چنتا از اینا هست
یه درخته به اسم Weirwood که نمادی برای مذهب خدایان قدیمه که شمالیها بهش اعتقاد دارن و مقدسه.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
این قسمت عالی بود، از روند سریال خیلی خوشم میاد، حساب شده جلو میره با اینکه شاید صحنه اپیک و اکشن خاصی نداشتیم ولی همین دیالوگ هایی که بین کارکترها رد و بدل میشه اینقدر خوب نوشته شدن و اجرا میشن که ذهن آدم رو حسابی درگیر میکنه.
Otto چه شخصیت جالبی داره از قیافه ش توطئه میریزه همینطور :D امیدوارم حالا حالاها باشتش و بیشتر باهاش آشنا بشیم.

هدف میساریا فاحشه دیموند از اینکارها چیه ؟ صرفا فقط برای نابود کردن دیمون خبرچینی رینیرا رو کرد یا اهداف بزرگتری داره؟

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
درسته که همه بازیگرا خوب بازی میکنن
اما رنریا در یک لیگ دیگه ای سیر میکنه
چون اون ها یک تیپ خاص شخصیتی دارن مثلا دیمن در تمام صحنه ها خفن باید باشه اوتو هایتاور درونگرا و زرنگ و دخترش ساده و ...
اما رنریا یک وحشی خوش دل با وقار شاهدخت دهاتی و همه این ها با هم هست
دوستان اشاره میکنن چندین بار که الان چه وقت بازیگر عوض کردنه. :D

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,335
نام
امیرعلی
درسته که همه بازیگرا خوب بازی میکنن
اما رنریا در یک لیگ دیگه ای سیر میکنه
چون اون ها یک تیپ خاص شخصیتی دارن مثلا دیمن در تمام صحنه ها خفن باید باشه اوتو هایتاور درونگرا و زرنگ و دخترش ساده و ...
اما رنریا یک وحشی خوش دل با وقار شاهدخت دهاتی و همه این ها با هم هست
دوستان اشاره میکنن چندین بار که الان چه وقت بازیگر عوض کردنه. :D
looks like someone has a type

:D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
looks like someone has a type

:D

عالی حقیقت رو هویدا کردی، خنده ام بند نمیاد :D

---

این اپیسود خیلی کارما مَنِش بود
یکی که همین اوتو هایتاور
یکی دیگه هم نقطه اخر اپیسود که چای ضد بارداری براش میاره
اینجا دقت کنید رنریا داره کلمات فرشته مقرب خداوند که مسئولیت کارما رو بر عهده داره رو میشنوه که :
رنریا جان درسته با دیمن سگس نکردی
اما با کریستن کول که خوابیدی :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,452
نام
مسلم
ماشالا تا این سر کریستن اومد لباس هاش رو بکنه، قشنگ ربع ساعت طول کشید. من اگه جای رینریا بودم همون پنج دقیقه اول پشیمون شده بودم :D

باباش هم جالب بود، اول میگه حرفت رو باور کردم، بعد میگه حالا بیا این یه چای هم بخور:D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
اون صحنه که با عموش میره و ادامه ماجرا واقعا ضعیف بود انگار یکی از کارگردانهای سریال های تینیجری این قسمت کارگردانی کرده بود

یک دیالوگ جالبم داشت رینرا به پدرش گفت شما مردها با چند نفر باشید هیچ اشکالی نداره اما ما زن ها اینجور حقی نداریم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر