سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .
دوستانی که کتاب رو خوندن یه سوال:-? :-"
این یارو که دیمون نصفش کرد مگه بیماری گری اسکیل نداشت؟ چرا اینو همینجوری دستش گرفت؟:-? تا جایی که برای خودم اسپویل کردم دیمون قرار نیست مبتلا بشه :-"

• Like
Reactions: TheGodfather
این یارو که دیمون نصفش کرد مگه بیماری گری اسکیل نداشت؟ چرا اینو همینجوری دستش گرفت؟:-? تا جایی که برای خودم اسپویل کردم دیمون قرار نیست مبتلا بشه :-"
والریایی‌ها به اکثر بیماریها مقاوم هستند.

تو کتاب سرش رو میزنه با یه حرکت

توی گات یه سکانس از صحبت های جافری هست که یه اسپویل خیلی خفن برای خاندان اژدها حساب میشه. چقدر کثافت بود این بشر خودش نیست ولی اثراتش هنوز هست. حقش بود اونطوری چیز خورش کردن :D
اتفاقا چند روز پیش عروسی کرد:دی

چقدر وایب این تاپیک مثبت و خوبه.
بزای منی که با هایپ صفر رفتم سراغش به شدت عالی و سطح بالا بوده همه چیز.
در کنار مت اسمیت که اکثرا بهش اشاره کردن، Rhys Ifans هم فوق العاده خوب داره نقش آفرینی می‌کنه، در کمال آرامش و خونسردی به شدت محاسبه گر و زیرکه.

چقدر وایب این تاپیک مثبت و خوبه.
بزای منی که با هایپ صفر رفتم سراغش به شدت عالی و سطح بالا بوده همه چیز.
در کنار مت اسمیت که اکثرا بهش اشاره کردن، Rhys Ifans هم فوق العاده خوب داره نقش آفرینی می‌کنه، در کمال آرامش و خونسردی به شدت محاسبه گر و زیرکه.
2 برابر از تایون لنیستر زرنگ تره

اشتباه جلوه ی ویژه سر و صدا به پا کرده. قرار بود دوتا از انگشتاش نباشه ولی چیزی که میبینم دوتا انگشت سبز داره

View attachment 271407
به نظرم HBO برای فصل دوم باید تیم جلوه های ویژه رو عوض کنه. وجود چنین گاف هایی خیلی عجیب هست.

بچه هایی که داستان رو میدونن این بانوی پاکدامن با اون بابای هفت خطش از اول نقشه کشیده بودن تا شاه رو به این ازدواج سوق بدن یا دختره تو عمل انجام شده قرار گرفت؟ دلیل این که تو دو قسمت اول مدام عصبی بود و پوستشو خراش میداد چی بود؟
ولی خدایی منتظر صحنه های LGBQ ایشون و رینیرا بودیما کارگردان هم فضا رو همینطور نشون میداد که بهمون رکب زد :D
دقیقا منم از همون شروع حس میکردم این دوتا مخفیانه باهم سر و سری دارن :D خدارو شکر که در این مورد نامید شدیم

View attachment 271557

مثل اینکه مراسم عروسی رو فیلم برداری کرده بودن ولی جامپ زدن به سه سال بعد حیف شد:(
سرعت سریال امیدوارم کمتر بشه.
حیف شد واقعا, از دیدن زیبایی ها محروم شدیم :D
فکر میکنم این پرش های زمانی تا آخر این فصل داشته باشیم تا پلات داستان شکل بگیره و وارد حوادث مهم و اصلی سریال بشیم. فقط امیدوارم HBO برای فصل دوم بودجه رو افزایش بده تا شاهد جنگ های بزرگ و اپیک مثل گات باشیم.

بعد از افتضاح فصل آخر گات، خیلی باید GRRM خوشحال باشه!
هم میراث اثار کتاب ها و ارزش IP رو با این سریال حفظ کرد و هم با Elden Ring در ساخت اثاری ماندگار در دنیای گیمینگ اسمی از خودش بجا گذاشت!

بیچاره تالکین از اونور...:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or