سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .
اپیزود سوم هم دیدیم. قشنگ بود خوشم اومد
ولی انگاری HBO دوست نداره یه جنگ طولانی و پر هزینه تحویلمون بده :D
یه سوال : اونی ک روی اژدها بود کی بود؟ :-?
چقدرم بد دراکاریس میگفت. یاد دراکاریس گفتن کوئین دنریس افتادم چقدر با ابهت بود واقعا

یکی از خاندان ولاریون بود
فکر کنم پسر Sea Snake بود
همونی که با عموش سر میز بحث میکرد

ایپزود سوم خیلی خوب بود و از اپیزود قبلی بهتر بود
دیمون تارگرین خیلی خفن و کاریزماتیک هست صحنه نبرد اخر فیلم هم خوب جذاب بود حیف یه مبارزه خوب بین دیمون و پادشاه خرچنگها نشون ندادن البته به نظرم بیشتر هدفشون نشون دادن قدرت دیمون بود
فقط من متوجه نشدم اینا نیروهای پادشاه رسیدن اینطوری حمله کردن یا خودشون خواستن بدون کمک کار رو تموم کنن
ولی چون دو تا اژدها بود فکر کنم با نیروی کمکی حمله کردن

اپیزود سوم هم خیلی خوب بود، کلا یه موردی که خیلی خوشم اومده ازش توی این 3 قسمت رابطه بین خود تارگرین ها هست، با اینکه به هم دیگه زیاد میپرن ولی در کل همچنان با هم دشمن نیستن و هوای همدیگه رو دارن :-"
مثلا قسمت قبل که دیمون گفت من هرطور بخوام در مورد برادرم حرف میزنم ولی تو نه :-" یا این قسمت ویسریس و صحبت هاش با اون عاقای لنیستر.

دیمون تارگرین خیلی خفن و کاریزماتیک هست صحنه نبرد اخر فیلم هم خوب جذاب بود حیف یه مبارزه خوب بین دیمون و پادشاه خرچنگها نشون ندادن البته به نظرم بیشتر هدفشون نشون دادن قدرت دیمون بود
فقط من متوجه نشدم اینا نیروهای پادشاه رسیدن اینطوری حمله کردن یا خودشون خواستن بدون کمک کار رو تموم کنن
خودشون و بدون کمک حمله کردن. فقط یه دلیل یا طعمه لازم داشتن که اون افراد دشمن رو از غار ها بکشن بیرون. دیمون هم اون اخر زد به سیم اخر و تنها رفت و ....
اژدها ها هم گویا برای همون خاندان ولاریون بودن.
اگان؟ کدوم اگان؟
اگان جدیده که توی این قسمت 2 سالش بود :-"
در کل مثل اینکه داستان توی یه مدت زمان طولانی اتفاق میوفته و اینا همه بزرگ/پیر میشن همینطور که داستان جلو میره.

فکر کنم نامه ویسریس که براش اومد قاطی کرد کلا، دوست نداشت کمکی از برادرش بگیره و خودش زد تو دل جنگ یه دفعه.

اپیزود خیلی خوبی بود، فکر میکردم در مورد این یارو خرچنگیه بیشتر نشون بدن ولی پرونده اش رو زود بستن، در مورد صحنه نبرد هم دوست داشتم بزرگتر و لانگ شات های زیادی داشته باشه. اینجا عدم حضور سپاچنیک حس میشد.

آخرین ویرایش:
اپیزود سوم هم خیلی خوب بود، کلا یه موردی که خیلی خوشم اومده ازش توی این 3 قسمت رابطه بین خود تارگرین ها هست، با اینکه به هم دیگه زیاد میپرن ولی در کل همچنان با هم دشمن نیستن و هوای همدیگه رو دارن :-"
مثلا قسمت قبل که دیمون گفت من هرطور بخوام در مورد برادرم حرف میزنم ولی تو نه :-" یا این قسمت ویسریس و صحبت هاش با اون عاقای لنیستر.

خودشون و بدون کمک حمله کردن. فقط یه دلیل یا طعمه لازم داشتن که اون افراد دشمن رو از غار ها بکشن بیرون. دیمون هم اون اخر زد به سیم اخر و تنها رفت و ....
اژدها ها هم گویا برای همون خاندان ولاریون بودن.

اگان جدیده که توی این قسمت 2 سالش بود :-"
در کل مثل اینکه داستان توی یه مدت زمان طولانی اتفاق میوفته و اینا همه بزرگ/پیر میشن همینطور که داستان جلو میره.
اگان دوم.نوه ویسریس
جهش زمانی خواهیم داشت چون.
ممنون.
ولی کاش یکی‌تون می‌گفت اگان آق منگول دیگه! می‌شناسیش!
دلمون شاد می‌شد! :D

• Like
Reactions: bayern_vahid

نه اتفاقا کرب فیدر اصلا آدم مهمی نیست و به نظرم تصمیم درستی بود که وقت صرف مبارزه تن به تنش با دیمون صرف نکردن. همینکه رفت تو غار و با 1/3 بدنش برگشت خیلی بداس بود :D
دقیقا به اندازه وقتی که رینیرا با یه گرازی که خودش کشته برمیگرده به کمپ

به نظرم واقعا بازیگر رینیرا و ویسریس عالی دارن نقششون رو بازی میکنن. جالبه بدونین که بازیگر رینیرا کلا 10 تا کار حرفه ای نداره و همین الانش از امیلیا کلارک خیلی بهتر بازی میکنه :))

پ.ن: کم کم دارن اژدها های دیگه رو وارد سریال میکنن. تا الان سه تا دیدیم فکر کنم 5 تا دیگه مونده باشه. این اژدهایی که پسر والریون سوارش بود Seasmoke هست که نقره ایه. شاید بپرسید چطوری یه والریون سوارش شده؟ دلیلشم اینه که مادرش تارگرین (The queen who never was) مادرش بوده و منطقیه که دراگون رایدر باشه.

جلوه ها ویژه افت محسوس داشته نسبت به سریال قبلی اژدهایان هم اصلا اون صلابت اژدهایان دنریس رو ندارن

نه اتفاقا. اگه کیفیت افت کرده باشه هم دلیلش اینه که این سریال برخلاف GoT نیاز به کمیت داره :D

----

+ کاری با بازیگر سیاه پوست و ... ندارم ولی واقعا طراحی لباس سریال 10/10. آرمور والریون ها رو نگاه کنید:
1662397827555.png

خاندان اژدها در اصل پیش درآمد GOT محسوب میشه و قبلتر از اون اتفاق افتاده.ولی خب GOT رو ببینی با خاندان‌ها و یکسری وقایع کامل آشنا میشی.
یجورایی لذت دوچندان میبری.حالا هرچقدرم ماها از بابت اواخرش غر میزنیم ولی بازم کلیتش جزو بهترین سریال‌های ساخته شده تاریخ هست.
و اینکه این پیش درآمد چون جدیدتره، جلوه‌های ویژه و نبردهاش در آینده خیلی قوی میشه ممکنه بعدا بری سراغ GOT بزنه تو ذوقت مخصوصا فصلای اولش.
به نظرم گیم اف ترونز رو اول ببین که هم کلیت این جهان دستت بیاد هم یه سریال قشنگ رو تماشا کرده باشی.بعدش بیا این پیش درآمدو ببین که دید کافی به خاندان‌ها و اینا داشته باشی.
واقعیت GOT تا سیزن 6 دیدم ، الان هم دیگه یادم نیست چی بود چی شد که برم 7 و 8 هم ببینم.
بعد دیدم همه تعریف میکنن از سریال جدید گفتم اگه بشه برم سراغش.

حیف مت اسمیت که وقتشو با دکتر هو تلف کرد فعلا که یکی از نقاط قوت سریال هست و هرجا سکانسی داره سطح سریال بالاتر میره
بالاخره هر بازیگری یک مسیری رو میگذرونه تا به پروژه های مهمتر برسه، البته همون دکتر هو ـم دوران خوبش اونجا بود نه الان که نویسندگیش در حد سریالا صدا و سیما شده.
به شخصه سر همون دکتر هو فن مت اسمیت شدم عالی بود بازیش، نصف هایپمم واسه سریال همین مت اسمیت بود که تا اینجا از اون چیزی که تصور میکردم هم خفن تر در اومده شخصیتش :x اینم هنر بازیگرو میرسونه که هم بتونه یک شخصیت فان شوخ طبع مثل دکتر رو اجرا کنه هم شخصیت پر ابهت ترسناکی مثل دیمن.

--
تا اینجا نحوه روایتش بنظرم خیلی بی نقص بوده، هم به اندازه کافی به شخصیتا میپردازه هم برای چند دقیقه هیجان انگیز میشه هر اپیزود.
فقط سوال اینجاست تا کجا میخوان Viserys ـو بی جربزه نشون بدن و دیمنو کول بد اس :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or