سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
امنیت شبکه HBO هنوزم که هنوزه تو دیواره!قسمت دومم لیک شد!!
تیتراژ بسیار زیباست!کیف کردم :D
برای GoT بنظرم بهتر بود! :D
کلا فکر کنم قرار نیست تو سریال از آهنگای جدید استفاده بشه. حداقل آهنگ تیتراژو عوض میکردن دیگه :/

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفقا اسپویل فقط تا آخرین اپیزود پخش شده به صورت رسمی مجاز هستش
اسپویل از اپیزودهای لیک شده یا کتاب یا هر منبع دیگه ای رو داخل این تاپیک نیارید
بهتون هم پیشنهاد میکنم لذت دیدن اپیزود رسمی با کیفیت مطلوب و زیرنویس با کیفیت رو با هیچ چیزی عوض نکنید
ممنون

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
سلام عزیزان
امیدوارم سلامت باشید.
من قسمت اول رو دیدم. از شما یه سوال داشتم.
آیا شما هم با دیدن همین قسمت اول، کمبود نور و ندیدن اشیا و کلاً بازیگرها در سکانس‌هایی که در شب میگزره رو دارید؟
من به یاد دارم که فصل‌های آخر Got هم این مشکل وجود داشت و سازنده‌ها گفته بودن مشکل بیننده‌ها بخاطر گیرنده‌هاشون هست!
ولی بیننده‌ها همه این صحبت‌ها رو رد کرده بودند. فکر کنم قسمتی که به وینترفیل حمله میشد شاهد اوج اون مشکل بودیم!
من معمولاً وسواس پیدا کردن انکودر خوب و حجم رو دارم و سریال و فیلم‌ها رو با همین صفحه نمایش رتینای مک می‌بینم؛ اگه واقعاً مشکل از صفحه نمایش منه چرا با بقیه فیلم و سریال‌ها این جوری دست و پنجه نرم نمی‌کنم!!؟؟
(حتی تمام چراغ‌ها رو دیشب خاموش کردم، اما باز من چیزی از اون زد و خوردی که در شب بین نیروهای برادر شاه با مردم بود رو نتونستم ببینم!)

• Like
Reactions: ce7en44

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
سلام عزیزان
امیدوارم سلامت باشید.
من قسمت اول رو دیدم. از شما یه سوال داشتم.
آیا شما هم با دیدن همین قسمت اول، کمبود نور و ندیدن اشیا و کلاً بازیگرها در سکانس‌هایی که در شب میگزره رو دارید؟
من به یاد دارم که فصل‌های آخر Got هم این مشکل وجود داشت و سازنده‌ها گفته بودن مشکل بیننده‌ها بخاطر گیرنده‌هاشون هست!
ولی بیننده‌ها همه این صحبت‌ها رو رد کرده بودند. فکر کنم قسمتی که به وینترفیل حمله میشد شاهد اوج اون مشکل بودیم!
من معمولاً وسواس پیدا کردن انکودر خوب و حجم رو دارم و سریال و فیلم‌ها رو با همین صفحه نمایش رتینای مک می‌بینم؛ اگه واقعاً مشکل از صفحه نمایش منه چرا با بقیه فیلم و سریال‌ها این جوری دست و پنجه نرم نمی‌کنم!!؟؟
(حتی تمام چراغ‌ها رو دیشب خاموش کردم، اما باز من چیزی از اون زد و خوردی که در شب بین نیروهای برادر شاه با مردم بود رو نتونستم ببینم!)
شخصا مشکلی با نور نداشتم. معمولا فیلم و سریال ها رو با تلویزیون نگاه میکنم ولی دقیقا اون سکانس که گفتید رو الان با مانیتور هم چک کردم همه چیز واضح بود.
نسخه ای که دارم 10bit_x265_1080p_WEBRip_6CH_PSA هست و از برنامه Potplayer استفاده میکنم

• Like
Reactions: TheGodfather

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
شخصا مشکلی با نور نداشتم. معمولا فیلم و سریال ها رو با تلویزیون نگاه میکنم ولی دقیقا اون سکانس که گفتید رو الان با مانیتور هم چک کردم همه چیز واضح بود.
نسخه ای که دارم 10bit_x265_1080p_WEBRip_6CH_PSA هست و از برنامه Potplayer استفاده میکنم
والا عجیب غریبه این داستان.
قشنگ یادمه حتی چند سال پیش واسه GOT توی خوابگاه بودیم؛ با تبلت و لپ‌تاپ از چند برند ما انکودرهای مختلف رو تست کردیم اما باز مشکل در دیدن صحنه‌های شب داشتیم!
الان هم که باز گویا این گروه تولید و سینماتوگراف باز می‌خوان با همین فرمون برن جلو...
نسخه‌ای که من دیدم این بود:

2160p / WEB-DL / AAC 5.1CH / x265 / 10bit / HDR / DV / PSA / MKV / 1.49 GB

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
قشنگ یادمه حتی چند سال پیش واسه GOT توی خوابگاه بودیم؛ با تبلت و لپ‌تاپ از چند برند ما انکودرهای مختلف رو تست کردیم اما باز مشکل در دیدن صحنه‌های شب داشتیم!
الان هم که باز گویا این گروه تولید و سینماتوگراف باز می‌خوان با همین فرمون برن جلو...

من غیر از همون اپیزود سوم فصل آخر GOT که واقعا تاریک بود مشکلی در این زمینه نداشتم. در مورد اپیزود اول هم بقیه دوستان هم باید نظر بدن برای اونا چطور بوده

• Like

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596

نسخه ای که دانلود کردید HDR هست. HDR هم اگه تنظیمات ایراد داشته باشه یا مانیتور HDR نباشه یا از نظر HDR استاندارد پایینی داشته باشه رنگ ها درست نشون داده نمیشه. به نظرم یه نسخه غیر HDR هم بگیرید تست کنید.

• Like

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
منم این مشکل دید در شبو تاریک و اینا رو داشتم. رو یه لپتاپ دیگه که روشنایی صفحه اش nبرابر بقیه بود تست کردم در کمال ناباور اوکی بود... مخصوصا همون قسمت نبرد فصل اخر ( با لپ تاپ hp x360 spectre )

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خب بعد از اپیزود دوم میشه به جرات گفت سریال به روزهای خوبش برگشته
شخصیت پردازی تو این مدت کوتاه به بهترین شکل داره اتفاق میوفته
کارکتر دیمون داره منو قشنگ دیوانه میکنه. چقدر این کارکتر کامل و کاریزماتیک طراحی شده و چقدر خوب تو سریال داره اجرا میشه
صحنه های سریال تو لوکیشن های حساس بسیار زیباتر از قبل پرداخت میشن. لحظه ورود اتو های تاور به دراگون استون بینهایت زیبا و دلهره آور بود
اضافه شدن اژدهای دیمون قشنگ صحنه رو ترسناک کرد و ورود رینریا با اژدهاشم همونقدر که باید حماسی بود
فرم فیلمنامه تو سریال رو خیلی میپسندم هر اپیزود یک پکیج مفهومی خاص رو میرسونه که این تو آثاری که از هارمونی چند شخص و چند مسئله استفاده میکنن به شدت سخته
این فرم فوق العاده قطعا یکی از دلایلش حضور مستقیم خود نویسنده داستانه چیزی که سریال اصلی بهای زیادی رو برای نبودش پرداخت کرد

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
از روندی که سریال داره جلو میره خیلی راضی ام ولی یه چیزی که کمبودش رو احساس می کنم خط داستانی های کم توی سریاله از یه طرف خوبه که تمرکز میره روی همین خطی که سریال داره میگه از طرفی هم عادت داریم به GoT و خط های داستانی زیادش

یه سوالی جریان این زخم ویسریس چیه که خوب نمیشه؟ جنس تخت آنی مگه از چیه که اینجوری شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر