سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
فیلمی 8 فصل بهش پرداخت شده مثل یک اقیانوس هستش که خیلی پر محتوا هستش .
ببخشید یکی یکی دارم ایراد می گیرم! اما تعداد فصل یک سریال دلیل بر پرمحتوا بودن نیست! الان اینجوری بود این سوپر نچرال باید از گات خیلی بالاتر می بود! مجددا معذرت می خوام.

• Like
Reactions: arash1996

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
یعنی می فرمایید فشرده سازی باعث می شه کاراکترها خلاف شخصیتشون عمل کنن؟ فشرده سازی باعث عدم پرداخت کافی روی شخصیت می شه! باعث کم عمق شدن شخصیت می شه! باعث این نمی شه که خلاف شخصیت پردازیشون عمل کنن!
کاراکترها با میل خودشون که بازی نمیکنن ! کلی شرایط روی بازیگری تاثیر داره . نویسندگی و فیلم نامه حتی میتونه خصوصیات یک کاراکتر رو به کلی عوض کنه . و همچنین کارگردان ها هم تاثیر گذارند

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
این هم اشتباهه فدات شم. بی رحمی در حذف کردن شخصیت های اصلی و سوپرایز کردن بیننده از قوانین این سریال بود!
قانون نیست . وقتی که فیلم نامه از این قراره که بیرحمی و حقیقت های تلخ در تمام فصل های فیلم پر رنگ بشه دیگه چه نوع قانونی میخواد جلودار حقیقتی که ازطرف نویسنده خواسته شده ، باشه . و جدا از این دراین فصل کم کاراکترها به قتل نرسیدن و کم سوپرایز نشدن بیننده ها !

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
دقیقا، من این قسمت بنظرم در حد اوکی بود، بعد اومدن رو نت و خوندن اینا برام از خوب اومد به زیر معمولی :D
فصل قبلم سر اپیزود Beyond the wall که خودم خیلی حال کردم باهاش وقتی اومدم رو نت دیدم اینقد باگای گنده داشته گند خورد تو دیدم به اپیزود :D
اصلا به این حرفا گوش نکن نظر خودت مهم
من خودم قسمت ۳ به شدت خورد تو برجکم و بدم اومد همون ثانیه که تموم شد
در عوض از قسمت ۴ به شدت لذت بردم و به نظرم جز بهترین اپیزودهای سریال بود

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
ببخشید یکی یکی دارم ایراد می گیرم! اما تعداد فصل یک سریال دلیل بر پرمحتوا بودن نیست! الان اینجوری بود این سوپر نچرال باید از گات خیلی بالاتر می بود! مجددا معذرت می خوام.
نیازی به عذرخواهی نیست . بفرمایید که مبنای پرمحتوا بودن یک سریال چیه ؟

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
کاراکترها با میل خودشون که بازی نمیکنن ! کلی شرایط روی بازیگری تاثیر داره . نویسندگی و فیلم نامه حتی میتونه خصوصیات یک کاراکتر رو به کلی عوض کنه . و همچنین کارگردان ها هم تاثیر گذارند
مگه من گفتم به میل خودشون بازی می کنند؟ معلومه که تابع فیلمنامه هستند. نویسنده ناشی می تونه برای فشرده سازی کاراکتر رو وادار به انجام کاری خلاف شخصیتش بکنه، اما در این صورت باورپذیری کاراکتر رو پایین میاره. نمره منفی داره. یهویی سرسی شرافتمند می شه و می گه تیریون اونجا تیربارون نکنن و....

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
چرا خیلی ربط داره! فصل پیش دنریس برای رسوندن خودش به قهرمانان ما بیرون دیوار فست تراول زد! این یه نمونه اش!
بلاخره داستان باید به یک هدف خاصی پیش بره... نمیشه انتظار داشت شخصیت های مهم یک سریال خارج از نقطه مختصات خاصی پیش بره

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
قانون نیست . وقتی که فیلم نامه از این قراره که بیرحمی و حقیقت های تلخ در تمام فصل های فیلم پر رنگ بشه دیگه چه نوع قانونی میخواد جلودار حقیقتی که ازطرف نویسنده خواسته شده ، باشه . و جدا از این دراین فصل کم کاراکترها به قتل نرسیدن و کم سوپرایز نشدن بیننده ها !
حرفتون برام گنگ بود بخش اولش! کدوم قانون می تونه جلودار باشه؟ قانونی که بهش می گن برای جلب رضایت تماشاچی عامی، قهرمانانش به شکل هندی واری کشته نمی شن! که گند زده به سریال !در این فصل کاراکترهای غیر درجه یک خیلی کشته شدن ولی سوپرایزش چی بوده این فصل؟

• Like

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
مگه من گفتم به میل خودشون بازی می کنند؟ معلومه که تابع فیلمنامه هستند. نویسنده ناشی می تونه برای فشرده سازی کاراکتر رو وادار به انجام کاری خلاف شخصیتش بکنه، اما در این صورت باورپذیری کاراکتر رو پایین میاره. نمره منفی داره. یهویی سرسی شرافتمند می شه و می گه تیریون اونجا تیربارون نکنن و....
شما یادتون رفته مثل اینکه شعار خاندان لنیسترها چه بوده ؟ لنیسترها برای خانواده ارزش خاصی قائل هستند . برای خانواده هرکاری میکنند. سرسی در فصل قبل هم تونست با یک دستور تیریون رو به قتل برسونه . تیریون هم بهش گفت که دستور رو بده و منو بکش .

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سریال دو از فصل ۵ به بعد اشغال شده بود این فصل فرای اشغال. اصلا جای دفاع نداره.
واقعا هر قسمتی که دارم نگاه میکنم به خاطر این ۷ ۸ سالیه که وقت گذاشتم و میدونم داره تمام میشه وگرنه صد در صد باید دراپ میشد.

• Like

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
نیازی به عذرخواهی نیست . بفرمایید که مبنای پرمحتوا بودن یک سریال چیه ؟
این که دیالوگاش آموزنده باشن! بازی هاش باور پذیر باشن! با ژانرش همخونی داشته باشه ! اگه ژانر کمدیه همه از اول می دونن قهرمانان ما قرار نیست کشته بشن و خب کشته نشدن اونها هم هیچ ایرادی نداره! اما اگه ژانر درامه قضیه فرق می کنه! باز هم شاید چیزهای دیگه ای هم باشه، اما به هر حال هرچی باشه تعداد فصل ملاک نمی شه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر