سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
انصافا این اهنگ night king عالی بود... تو ماشین با صدای بلند نزارید که اخرش یه wall پیدا میکنید با کله میرید توش...!!!!
مورد بعد اینکه مجوز دوبله game of thrones فصل هشت بعد از 2 قسمت توسط ارشاد لغو شد...!!! ( نماوا و گپ فیلم دوبله میکردن جداگانه ) حتمی نماوا گفته بود دنبال مجور فصل 1 تا هفتیم..!!!!=))=))=))=)):)):)):))

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
انصافا این اهنگ night king عالی بود... تو ماشین با صدای بلند نزارید که اخرش یه wall پیدا میکنید با کله میرید توش...!!!!
مورد بعد اینکه مجوز دوبله game of thrones فصل هشت بعد از 2 قسمت توسط ارشاد لغو شد...!!! ( نماوا و گپ فیلم دوبله میکردن جداگانه ) حتمی نماوا گفته بود دنبال مجور فصل 1 تا هفتیم..!!!!=))=))=))=)):)):)):))
واقعا به حال کسایی که سریالو با دوبله میبینن تاسفم میخورم . دیگه اونا چه بدبختن که نشستن وزارت ارشاد به یک سریال به قول خورشون‌ مستهجن مجوز دوبله بده .‌خدایی روابط سرسری و داداششو چی دوبله میکنن خخخخ

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
من هنوز نمیتونم قبول کنم داستان نایت کینگ و مرده ها اینجا تموم شده.قطعا این برن یک گندی میزنه و با تغییرات تو گذشته به جای بهتر کردن اوضاع خرابترش میکنه یا حداقل یکجوری با فلشبک یک سری سوال ها رو جواب میده.99% مطمئنم همچین چیزی رو در ادامه میبینیم.والا که پایان این سریال از لاست هم بدتر میشه!

اگر گات هم مثل لاست تموم بشه دیگه به هیچ داستان تموم نشده ای نمیتونم اطمینان کنم.مشکل روحی روانی پیدا میکنم:D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من هنوز نمیتونم قبول کنم داستان نایت کینگ و مرده ها اینجا تموم شده.قطعا این برن یک گندی میزنه و با تغییرات تو گذشته به جای بهتر کردن اوضاع خرابترش میکنه یا حداقل یکجوری با فلشبک یک سری سوال ها رو جواب میده.99% مطمئنم همچین چیزی رو در ادامه میبینیم.والا که پایان این سریال از لاست هم بدتر میشه!

اگر گات هم مثل لاست تموم بشه دیگه به هیچ داستان تموم نشده ای نمیتونم اطمینان کنم.مشکل روحی روانی پیدا میکنم:D
بعد از اون جنگ احمقانه و مرگ خنده دار نایت کینگ دقیقا تو همین فکر بودم که برن کجا رفت قبل ازینکه نایت کینگ بیاد سراغش!
فکر میکنم تنها نکته مثبت اپیزود ۳ همین بوده که زیاد بهش توجه نشده!

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
کاور اهنگ اصلی سریال با الکتریک :D
کاش میشد اینو بذارن اهنگ اندینگ سریال :D
لینک یوتیوب
به به
بسی حال بردیم، خیلی خوب بود:hearteyes:
فی‌الواقع حق با شماست، ورژن الکتریکش برای عشاق راک بهتره:blush:

• Like
Reactions: IMANOKA

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
دوبله فارسی هست تا قسمت دو... نماوا خودش فکر نکنم بخواد دوبله کنه

آخرین ویرایش:

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
واقعا به حال کسایی که سریالو با دوبله میبینن تاسفم میخورم . دیگه اونا چه بدبختن که نشستن وزارت ارشاد به یک سریال به قول خورشون‌ مستهجن مجوز دوبله بده .‌خدایی روابط سرسری و داداششو چی دوبله میکنن خخخخ
دوبله نمیکنن جاهایی که مستهجن هست . زبان اصلی میزارن تو اون سکانس

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764

تنها نکته ای که کورسو امید واسه ما گذاشته قضیه اون کلاغ ها بودن و اینکه برن کجا وارگ شده بود. شاید تنها دلیلی که ادامه سریالو میبینم پیدا کردن همین جواب باشه :D
(آخرشم میبینی جواب نمیدن و به سبک نولان طوری این موضوع رو باز میذارن)

بعد از مرگ نایت کینگ دقیقا حس و حالم مثل ملیساندرا بود که گردنبند رو باز کرد و تو افق محو شد
اما امیدوارم برای اینکه این ۳ اپیزود باقی مونده بتونه حداقل جذابیت رو برام داشته باشه تئوری ملکه دیوانه نسخه دنریسش به واقعیت بپیونده
اصلا دلم نمیخواد سرسی و یورون بشن آنتاگونیست های اصلی سریال چون در نهایت چنین رخدادی فقط دو عامل ممکنه رخ بده که هر دو تا هم به شدت مسخره میشه :
۱ـ اینکه تو جنگ اپیزود پنجم سرسی و اطرافیانش پیروز بشن که این نشون میده کلا حق با جنوبی های فلان فلان شده بود :D بشین یه گوشه همه بزنن تو سر و کله هم بعد تو برو صافشون کن
۲ـ حالت دوم که از اولی هم به نظرم چندش تره پیروزی دنریس و جان که اونم یعنی سریال در نهایت یه ابرقهرمان میسازه که همه آدم بدا رو میکشه.

ولی خب اگر دنریس به ملکه دیوانه تبدیل بشه و چندتا از شیرین کاری هایی پدرش رو برامون رو کنه و چند شخصیت محبوبمون رو بزنه برگر کنه فکر میکنم ورق برگرده
بعد چنین رخدادی سناریو های جذابی رو میشه متصور بود
یادمه قبل اینکه قسمت قبلی بیاد یه پست گذاشتی گفتی سه تا حالت میتونه اتفاق بیفته که به ترتیب (یادم نمیاد دقیقشو) خفن متوسط و لوس بود. الان که بدترین و لوس ترین حالتش اتفاق افتاد. مطمئن باش سر آیرون ثرون هم همین میشه :-":-"

لینک یوتیوب
آقا من تا اونجایی که آهنگو اکستند کرد میگفتم خب اینم یه کاور معمولی بعدش فهمیدم طرف چه هنری داره انجام میده. تو 2:10 هم که به اوجش میرسه و .... :x

پ.ن : چقد بقیه کاراش خوبه آقا :| به طرز ناباورکردنی کاوراش بعضا از اورجینال آهنگ قشنگ ترن. وقت کردین برین کانال یوتیوبش قسمت themes همشو ببینین.

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش

منم واقعا نمیتونم قبول کنم داستان نایت کینگ انقدر راحت تموم شد . حیف .مگنه؟؟ حیف واقعا ..
شاید بخندین ولی همش میگم تو قسمت ۴یا۵ یجوری نایت کینگ نمرده باشه و بازم ببینمش !
من اصلا قسمت اول فصل یک رو وقتی وایت واکرهارو دیدم علاقه من شدم گفت چه جو باحالی زمانهای قدیم و با تم ترس ناک و فانتزی. یادتونه؟ دختر بچه که فکر کردن مرده و چشماش یهو آبی شد تو اولین قسمت فصل یک

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
لینک یوتیوب
آقا ممنون . جایی هست بشه دانلود کرد واسه تو ماشین ؟ فرمت mp3
از این مطالب مرتبط بیشتر شر کنید بجا بحث و دعوا خخخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند