سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
بابا مشکل این قسمت اصلا خیلی خیلی بیشتر از سیگنال دادن و فلان و ایناست. همین ویدویی که دو صفحه پیش گذاشتم و الان دوباره یکی از بچه ها گذاشت کامل توضیح میده.
مثلا اون قسمت که همه نا امیدن یهو دنریس با اژدهاش میاد و نزدیک 100-200 تا مرده رو با یه خط آتیش میترکونه، خب چرا فقط این کارو یبار کردن؟ فک نمیکنین با همون دو تا اژدها قشنگ میتونستن نصف ارتش مرده ها رو بسوزونن بدون هیچ تلفاتی؟ (تا جایی که میدونیم وایت واکرا چند صد متر عقب تر بودن و مرده ها هم هیچ سلاح دوربردی ندارن)
یا مثلا دیگه بعد اینکه خندق آتیش زده شد، بگیم جان اومد رو دیوار قلعه که مراقب برن باشه دنریس دقیقا چه غلطی میکرد؟ چرا نیومد اون مرده ها رو بسوزونه؟ 10 بار میگفت دراکاریس نصف مرده ها تموم بود کارشون :|
خیلی خیلی از این موردا زیاده. مثلا چرا دنریس با اژدهاش یهو میشینه وسط مرده ها، چرا وقتی نایت کینگ نیزشو پرت میکنه دنریس فرار میکنه و بعدش دوباره حمله نمیکنه نایت کینگ (شاید مسخره بیاد ولی خب دروگون میتونست بخورتش :D ) چرا سر جوراه یهو از وسط وینترفل یهو پشت سر دنریس سبز میشه و نجاتش میده؟ خیلی خیلی زیاده اونقدر که تو یه پست نمیشه گفت و تا الان این ویدیو 37 دقیقه ای کاملترین مواردو گفته.
این کارو یه بار نکرد که چند بار اتیش زد و حتی جان رفت سراغ وایت واکرا ولی بعدش مه شد و نتونست چیزی ببینه. اگه هم میگفت دراکاریس ممکن بود که بخوره به نیرو های خودی چون دیگه وایت ها خیلی نزدیک شده بودن
در مورد جورا هم چند دقیقه قبل اینکه دنریس بیفته پایین ، موقعی که دنریس با دروگون داشت پرواز میکرد صداشو شنید. دقیقا کات میخوره رو چهره جورا که متوجه دنریس شده که داره سمت خاصی میره دوباره کات میخوره سکانس :D
در مورد خوردن نایت کینگ هم نظری ندارم. چرا نخوردش ؟:-"

قبول دارم که این قسمت قطعا ایراداتی داره و بحثی نیست(پلات ارمور، انگیزه و داستان وایت ها و نایت کینگ و بعضی چیز ها مثل دوتراکی ها) ولی دیگه انصافا ایراد الکی نگیرید. چون این ها دیگه واقعا تو خود فیلم بود:D

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
دیگه به نظرم زیادی دو دسته ای که بعد از این قسمت ایجاد شد تو سر و کله هم زدیم و هر دو طرف دلایل اصلیشون در دفاع یا نقد این قسمت گفتن و به خاطر همین از اینجا به بعد هر دوطرف قضیه شروع کردیم به هر دلیلی برای اثبات حرفامون رو بیاریم. درسته به هر حال خاصیت انجمن همینه که بحث کنیم، ولی در حال حاضر هر کاری کنیم یه سریا مثل من از این قسمت نا امید شدن، یه سریا هم به هر دلیلی کاملا با این قسمت حال کردن و هر دو طرف هم نظرات اصلی در دفاع از یا حمله به این قسمت رو خوندیم و اگه میخواستیم نظرمون رو عوض کنیم تا الان کرده بودیم و دیگه خیلی بعیده هیچ کدوممون بتونیم اون یکی گروه رو متقاعد کنیم. مساله اصلی اینه به هر حال 3 قسمت باقی مونده و بهتره بعد از این سه قسمت تو سر و کله هم بزنیم.
(البته به نظر من حتی اگه سه قسمت بعدی همشون در بالاترین سطح ممکن هم باشن باز تغییری تو بد بودن این قسمت ایجاد نمی شه اما خب فعلا تنها کاری که خودم می تونم کنم اینه که رو آهنگ The Night King قفلی بزنم و هر بار بیشتر حرص بخورم:D)

پ.ن: قسمت 3 رو اینقدر منتظرش بودم که یه ساعت دیرتر رفتم سرکار و همون بعد از پخش سریع نسخه Memento رو گرفتم و دیدم. برا قسمت 4 که فعلا هیچ هایپی ندارم که بخوام همچین کاری کنم اما با تمام ناامیدی که بعد از قسمت سه بهم دست داد، امیدوارم قسمت چهار به حدی خوب باشه که برا قسمتای بعدی باز هایپ شم.

پ.ن2: دوستان یه پیشنهادی هم که بهتون دارم اینه که تو نقد یا دفاعتون از سریال(یا هر موضوع دیگه ای) به نقد اشخاص جناح مخالف خودتون نپردازید یا جناح خودتون رو حق به جانب نشون ندین، چون به محض اینکه دست به این کار بزنید یعنی خودتون هم احتمالا دلایل منطقی برای نقد یا دفاع نداشتید.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بعد از مرگ نایت کینگ دقیقا حس و حالم مثل ملیساندرا بود که گردنبند رو باز کرد و تو افق محو شد
اما امیدوارم برای اینکه این ۳ اپیزود باقی مونده بتونه حداقل جذابیت رو برام داشته باشه تئوری ملکه دیوانه نسخه دنریسش به واقعیت بپیونده
اصلا دلم نمیخواد سرسی و یورون بشن آنتاگونیست های اصلی سریال چون در نهایت چنین رخدادی فقط دو عامل ممکنه رخ بده که هر دو تا هم به شدت مسخره میشه :
۱ـ اینکه تو جنگ اپیزود پنجم سرسی و اطرافیانش پیروز بشن که این نشون میده کلا حق با جنوبی های فلان فلان شده بود :D بشین یه گوشه همه بزنن تو سر و کله هم بعد تو برو صافشون کن
۲ـ حالت دوم که از اولی هم به نظرم چندش تره پیروزی دنریس و جان که اونم یعنی سریال در نهایت یه ابرقهرمان میسازه که همه آدم بدا رو میکشه.

ولی خب اگر دنریس به ملکه دیوانه تبدیل بشه و چندتا از شیرین کاری هایی پدرش رو برامون رو کنه و چند شخصیت محبوبمون رو بزنه برگر کنه فکر میکنم ورق برگرده
بعد چنین رخدادی سناریو های جذابی رو میشه متصور بود

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ولی جدا از حرف هاتون با قسمت سوم حال کردم .. درسته نقطه ضعف داشت.. درهرحال قسمت جالبی بود
واقعا قسمتهای قبل حوصله سر بر شده بود داشت شبیهه سریالهای جم میشد کاملا دیالوگ محور منم خیلی حال کردم با تمام نواقصش اون حس تاریکی روشن شدن شنشیرها و نورانی شدن قلعه و بازی عالی آریا خیلی جذاب بود

• Like
Reactions: TEK ZXEN

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بابا مشکل این قسمت اصلا خیلی خیلی بیشتر از سیگنال دادن و فلان و ایناست. همین ویدویی که دو صفحه پیش گذاشتم و الان دوباره یکی از بچه ها گذاشت کامل توضیح میده.
مثلا اون قسمت که همه نا امیدن یهو دنریس با اژدهاش میاد و نزدیک 100-200 تا مرده رو با یه خط آتیش میترکونه، خب چرا فقط این کارو یبار کردن؟ فک نمیکنین با همون دو تا اژدها قشنگ میتونستن نصف ارتش مرده ها رو بسوزونن بدون هیچ تلفاتی؟ (تا جایی که میدونیم وایت واکرا چند صد متر عقب تر بودن و مرده ها هم هیچ سلاح دوربردی ندارن)
یا مثلا دیگه بعد اینکه خندق آتیش زده شد، بگیم جان اومد رو دیوار قلعه که مراقب برن باشه دنریس دقیقا چه غلطی میکرد؟ چرا نیومد اون مرده ها رو بسوزونه؟ 10 بار میگفت دراکاریس نصف مرده ها تموم بود کارشون :|
خیلی خیلی از این موردا زیاده. مثلا چرا دنریس با اژدهاش یهو میشینه وسط مرده ها، چرا وقتی نایت کینگ نیزشو پرت میکنه دنریس فرار میکنه و بعدش دوباره حمله نمیکنه نایت کینگ (شاید مسخره بیاد ولی خب دروگون میتونست بخورتش :D ) چرا سر جوراه یهو از وسط وینترفل یهو پشت سر دنریس سبز میشه و نجاتش میده؟ خیلی خیلی زیاده اونقدر که تو یه پست نمیشه گفت و تا الان این ویدیو 37 دقیقه ای کاملترین مواردو گفته.

جسارتا ایرادهایی که شما میگیری خیلی دم دستیه! دنریس تقریبا نزدیک 7 8 بار بیشتر به وایت واکر ها حمله کرد!

بعد جسارتا ایراد گرفته میشه که چرا دوتراکی ها که جز نیروهای با ارزش هستند ابتدا از همه حمله کردند و بعد باز میگین چرا دنریس اول از همه با اژدها سراغ مرده ها نرفت؟! اژدها که یکهو ناک اوت میشد جنگ شروع نشده تموم بود! مخصوصا با حرکتی که نایت کینگ فصل قبل انجام داد و یک اژدها رو گرفت!!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
نحوه شهادت نایت‌کینگ...

ji93_d5qjgcdwsaeqbyn.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
جسارتا ایرادهایی که شما میگیری خیلی دم دستیه! دنریس تقریبا نزدیک 7 8 بار بیشتر به وایت واکر ها حمله کرد!

بعد جسارتا ایراد گرفته میشه که چرا دوتراکی ها که جز نیروهای با ارزش هستند ابتدا از همه حمله کردند و بعد باز میگین چرا دنریس اول از همه با اژدها سراغ مرده ها نرفت؟! اژدها که یکهو ناک اوت میشد جنگ شروع نشده تموم بود! مخصوصا با حرکتی که نایت کینگ فصل قبل انجام داد و یک اژدها رو گرفت!!!!

آقا تو فقط همین 3 تا سوالو به من بگو، چرا موقع دفاع کردن همه بیرون از قلعه وایسادن؟ چرا نیروها جلوی خندق وایسادن؟ چرا منجنیق ها خطِ اول دفاع هستن؟

• Like
Reactions: TEK ZXEN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر