سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بحث فهمیدن و نفهمیدن نیست ! بحث اینه که من و خیلی از بچه های دیگه اینجا که از فصل اول شروع کردن دیدن این سریال 7 ساله داریم میبینیم برامون پیش اومدنه همچین اتفاقی سخته !شما نمیتونی بیای روی یه شخصیت قوی مثله نایت کینگ کار کنی بعد اینجوری و بدون مقدمه توی اولین جنگی که اتفاق میفته طرف رو پودر کنی بره هوا !

الان باید بشینیم هورا بکشیم که نایت کینگ مرده و 4 قسمت باقیمونده ی سریال سرسی و آقای یورون گریجوری! ( که 1 فصل هم توی سریال نبوده و شخصتیش هم اصلا در حده یه ویلن درست حسابی سریال نیست ) بشن دشمنه خونی ملت؟؟ اگه قرار بود یه انسان بشه دشمنه اصلی همه توی سریال والا جافری بهتر از این 2 تا بود !

هنوز تو شوکم ! خدایا خودت نایت کینگ رو زنده کن ! اصلا اونجا که لبخند زد به دنریس مو به تنم سیخ شد !

بهترین حرفی که میشد زد \m/

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
View attachment 105547

ملت که تا اینجا راضی بودن برخلاف تاپیک
نمرش داره میاد پایین ، نصف این نمرات سر جو زدگی و هایپه ، اونی که سواد سینمایی داشته باشه میدونه چقدر این قسمت بد بوده ، منقدین خوب از خجالتش در اومدن تا اینا باشن اینقدر هندی بازی در نیارن

105567

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
@Boss
فعلا شما تنها ناظمی هستی که اینجا فعالیت میکنی اگه بقیه هم موافق باشن نظر سنجی رو عوض کنید ببینیم چند نفر از این قسمت خوشش اومد چند نفر نه چند گزینه ای بزارید هم به نظرم بهتره (خیلی بد - بد - خوب - خیلی خوب - شاهکار)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نمرش داره میاد پایین ، نصف این نمرات سر جو زدگی و هایپه ، اونی که سواد سینمایی داشته باشه میدونه چقدر این قسمت بد بوده ، منقدین خوب از خجالتش در اومدن تا اینا باشن اینقدر هندی بازی در نیارن

View attachment 105567

من دیروز دیدم قبل از اینکه حتی سریال پخش شه نزدیک به 10هزار نفر نمره داده بودن که میانگینش 9.9 بود! ملت اینقدر هایپ شده بودن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
eagvL4A.jpg

گوست هم زندست :|
مصخره ها
چطور واسه ایجاد حس خفن و اپیک بودن صحنه حمله مضحکانه دوتراکی ها پا به پای بقیه میبرنش به سمت مرگ ولی همه جا یـ صحنه میان ازش نشون میدن میرن تموم میشه میره ؟ یادمون نره یـ زمانی ند استارک گذاشت گوست و بقیه وارد خانواده استارک بشن حالا به چه مصخره بازیی افتادن سرش !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تاپیک 17 صفحه رفته جلو! :D حالا تا بشینم بحث‌ها رو بخونم و ببینم چی به چیه، نظر خودم رو بگم.
این قسمت تا 5 دقیقه آخر برام محشر بود! همه‌چیزش عالی و خوش‌ساخت و تماشایی. از اوایل کار که اون بندگان خدا با آتیش رفتن جلو و بعدش یکی یکی محو شدن و اتمسفرش به شدت سنگین بود، تا شروع نبرد و سیل Wightها که مثل زامبی‌های World War Z بودن و همه‌چیز رو به فنا دادن. در کنار بخش‌های حماسی، بخش مربوط به آریا هم عالی بود و یه حالتی شبیه فیلم‌های ترسناک داشت.
موسیقی‌ها فوق‌العاده بودن و جَو عجیبی به این قسمت می‌دادن. از نظر هنری هم یکی از بهترین قسمت‌های GoT بود، مخصوصاً بخش‌های مربوط به اژدهایان توی اون صحنه‌ای که زیرشون ابر و مه بود. لحظات آخر که نایت کینگ مُرده‌ها رو زنده کرد هم که دیگه اوج کار بود و اونجایی که با White Walkerها داشتن می‌اومدن به شدت صحنه سنگین و جالبی بود. ولی حیف که استفاده خاصی ازشون نشد و بیشتر نقش دکور رو داشتن، در حالی که می‌شد وسط نبرد بیان و حداقل یه مبارزه‌ای با چند تا از شخصیت‌های اصلی داشته باشن.
اون اژدهای یخی هم دلم براش سوخت. بنده خدا گلوش پاره شده بود و هی نشتی می‌داد! :(
به نظرم بزرگترین مشکل این قسمت (به جز 5 دقیقه آخر که می‌رسم بهش)، اون حالت غیر واقعی و سینمایی بود که در مورد شخصیت‌های مهم می‌دیدیم و بارها اتفاق افتاد که X داره می‌میره و در ثانیه آخر Y میاد کمکش و... کلاً زیادی به شخصیت‌های اصلی و نیمه اصلی رحم شد و انتظار داشتم بیشتر از اینا شهید بشن. البته شاید خیلی هم نشه گیر داد و به هر حال یه سریال حماسی هست نه شبیه‌ساز واقعی میدون جنگ، ولی باز هم می‌شد یه کم بهتر نبردها رو طراحی کرد که انقدر تخیلی همه شخصیت‌ها زنده نمونن. نه به فصل‌های اول GoT که شخصیت‌های مهم فله‌ای می‌مردن، نه به الآن که توی همچین جنگ عظیمی کلهم 2،3 تا نخودی و حالا یه ذره بیشتر از نخودی منهدم شدن.
ولی امان از آخر این قسمت. :| مشکلی با کشته شدن نایت کینگ توسط آریا ندارم و اتفاقاً آریا شخصیتی بود که بیشترین تلاش رو کرد به اینجا برسه و حقش بود همچین دستاوردی. این اتفاق اگه توی اپیزود آخر می‌افتاد و کلاً سریال با این اپیزود تموم می‌شد، می‌گفتم دمشون گرم، چقدر زیبا و به‌یادموندنی سریال رو تموم کردن. ولی حیف و صد حیف که هنوز 3 اپیزود مونده و این یه معنی بیشتر نداره: سرسی عنتر و یورون آشغال رو باید به عنوان شخصیت‌های خبیث برای 3 اپیزود باقی مونده تحمل کنیم. :| شکی نیست که هر دو خبیث هستن و خیلی خوب هم شخصیت‌شون باعث اعصاب‌خوردی ملت میشه (به جز اون‌هایی که عاشق سرسی هستن و علتش رو نمی‌دونم! :D)، ولی کسی مثل نایت کینگ با اون جذبه و لشکر عظیمش کجا و اینا کجا.
امیدوارم سازنده‌های سریال برای ادامه مسیر سورپرایزهای جالبی داشته باشن (احتمالاً هم دارن، مخصوصاً از طرف برن) و بتونن 3 اپیزود جذاب دیگه بسازن، ولی کلاً یه حس بدی پیدا کردم و توی ذوقم خورد دیگه. :(

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
من دیروز دیدم قبل از اینکه حتی سریال پخش شه نزدیک به 10هزار نفر نمره داده بودن که میانگینش 9.9 بود! ملت اینقدر هایپ شده بودن
هزار نفر بود نه ده هزار

کل ارتش دوتراکی ها نابود شد. این کرمای خاکستری نابود شدن. ارتش جان پودر شد. اینا با چی میخوان به سرسی حمله کنن :D

soroush110

کاربر سایت
Jun 2, 2011
67
یعنی الان تنها چیزی که میتونه اروممون کنه اینه که قسمت اخر برن از رو ویلچر بلند شه بگه من نایت کینگم و همرو بترکونه :))).اخه این چی بود چهار تا شخصیتی که خیلی مهم نبودن و کشتن اون وسطم یه جوراه هم کشتن بگن اره ما شخصیت اصلیم کشتیم.صد رحمت به فیلم هندی.اشکالات زیادی داشت این قسمت.دیشب اند گیمو دیدم واقعا با اون داستان تینیجر پسندش حالم داشت بهم میخورد.گفتم حداقل اینو امروز میبینم یکم چرت بودن داستان اونو فراموش میکنم ولی این قسمت از اند گیمم بد تر بود.حالا هم باید چرندیات سرسیو تحمل کنیم تهشم دوقسمت میزنن تو سر و کله هم هیچکسم نمیمیره بعد جان و دنریسم میشینن رو تخت اهنی.سریالای ایرانیم همینطوریه دیگه.همه چی تهش خوش و خرم تموم میشه.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
یعنی الان تنها چیزی که میتونه اروممون کنه اینه که قسمت اخر برن از رو ویلچر بلند شه بگه من نایت کینگم و همرو بترکونه :))).اخه این چی بود چهار تا شخصیتی که خیلی مهم نبودن و کشتن اون وسطم یه جوراه هم کشتن بگن اره ما شخصیت اصلیم کشتیم.صد رحمت به فیلم هندی.اشکالات زیادی داشت این قسمت.دیشب اند گیمو دیدم واقعا با اون داستان تینیجر پسندش حالم داشت بهم میخورد.گفتم حداقل اینو امروز میبینم یکم چرت بودن داستان اونو فراموش میکنم ولی این قسمت از اند گیمم بد تر بود.حالا هم باید چرندیات سرسیو تحمل کنیم تهشم دوقسمت میزنن تو سر و کله هم هیچکسم نمیمیره بعد جان و دنریسم میشینن رو تخت اهنی.سریالای ایرانیم همینطوریه دیگه.همه چی تهش خوش و خرم تموم میشه.
والا با این شرایط باید انتظار جشن عقد و حنابندون دنریس و جان تو کینگزلندینگ هم داشته باشیم.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید

View attachment 105567
متا که تا به این لحظه همه نقد سبز یودن و نمراتشم خوب بوده دو تا هم نقد قرمز داشته و سه تا زرد
این که چیزی که ما انتظار داشتیم نبوده دلیل نمیشه به همه نسبت داده بشه خیلی ها هم خوششون اومده همین 9.6 اگر تا 8.5 هم پایین بیاد یعنی سریال نظرات رو جلب کرده موفق بوده
در کل اگر گات رو با گات مقایسه کنیم بله این اپیزود در ردیف شاهکار نیست و در ردیف اپیزودهای خوب هست ولی این که با تریلی از روی عوامل سریال رد بشیم هم صحیح نیست
توی هفته قبلی تا هفت جد و اباد احتمالات رو توی ردیت و اینترنت اعلام کردن بایدم کسی سورپرایز نشه
درباره کشته نشدن افراد سریال هم توی این اپیزود 4 تا 5 عدد شخصیت مطرح داشتیم که شاخترینش جورا بود که از نظر من کافی بود
حالا یه عده دوستان از اپیزود 1 سریال از قیافه دنریس وآریا خوششون نمیومده و هر اپیزود دوست دارن اینا به طرز فجیعی پرپر بشن مشکل کارگردان و نویسنده نیست
امتیاز شخص من به این اپیزود 8.5 هست بازم میگم میتونست بهتر باشه ولی اونقدر که دوستان میگن هم داغون نیست

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
انقدر برای بعضی ها ناامید کننده بوده سریال از گوشه کنارا داره تئوری های عجیب غریبی سبز میشه
خیلی ها میگن احتمالا این اپیزود بازی ذهنی و ویژن بوده همش
یه چیزی مثل قسمت آخر Twilight منتها برعکسش
یعنی ورق از سمت خوب یهو برگرده به سمت بد
پرمو قسمت بعدی نشون میده غیر ممکنه که اینطوری بشه
اینا واکنش طبیعی مغز بعد از افسردگی و ناامیدی هست و همیشه این جور وقت‌ها منجر به تولید تئوری‌های الکی توی اینترنت میشه! :D
یادش بخیر سر Mass Effect 3 هم 250 تا تئوری داده بودن که شاید لحظات آخر بازی توی ذهن شپرد اتفاق می‌افته و براش Indoctrination Theory و فلان و چنان ساخته بودن، ولی زهی خیال باطل! :D یا بعد از اون سر MGSV چه بحث‌ها راه افتاد که قراره کوجیما سورپرایزمون کنه و مشخص بشه داستان این نبوده!
البته میشه منتظر غافلگیری‌هایی توی 3 قسمت باقی مونده بود، ولی دیگه نه در این حد عجیب و غریب! به نظرم اتفاقات جالب بعدی به خود شخصیت‌ها برمی‌گرده و درگیری‌هاشون برای سلطنت. یعنی الآن که دیگه خیال همه از White Walkerها راحت شده، تازه روی واقعی خودشون رو نشون میدن و شاید دنریس هم جنون بگیرتش و یه کارهایی بکنه! ولی از اون طرف با این هندی بازی‌های این قسمت، بعید نیست آخرش دنریس دستور بده تخت سلطنت رو بزرگتر کنن و با جان اسنو با همدیگه بشینن روش، کنار دستشون هم اژدهایان رقص آتش برن و اون طرف هم سرسی در کنار فرزندش لبخند بزنه و مشخص بشه توبه کرده و یه سمت دیگه هم سانسا و تیریون مراسم عروسی برگزار کنن و برن هم از روی صندلی بلند بشه و در حال قِر دادن بگه من دیگه کلاغ سه چشم نیستم و آدم شدم! :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
اینکه انقدر نظرات 0 و 100 هست دقیقا برمیگرده به اینکه کتاب رو خوندید یا نه . دوستانی که کتاب خوندن که قطعا ناراضین . حق هم دارن از فصل 5 کلا مسیر عوض شد .
من سوالم اینه که الان مارتین گفته پایان کلی با پایان کتاب مطابقه . دوستمون @Redv گفتن که مارتین گفته سریال و کتاب جداس کلا. بازم کاری نداریم اینم دقیقا بره رو حساب گنده شدن یهویی سریال و پیوستن مخاطب عام به سریال .
واقعا انتظار میره که یه اتفاق خفن رخ بده ...

• Like
Reactions: Horror

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر