سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
دوستان نسخه ای که هفته پیش چند ساعت زودتر اومد این هفته هم میاد ؟ من نمیتونم تا فردا صبر کنم همه بدنم داره مور مور میشه دو قسمت قبلی هم زیاد خفن نبودن هیجان داره تو رگام تبلور میکنه .

بعید میدونم:D قسمت دوم هم بخاطر اشتباه شعبه آلمان فروشگاه آمازون پخش شده بود. (اگر اشتباه نکنم:D) در ضمن، تو بدنت داره مور مور میشه! ولی من فردا صبح تا عصر (ساعت 5) سرکارم:( :Dخواستم مرخضی بگیرم:D ولی نشد

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
بعید میدونم:D قسمت دوم هم بخاطر اشتباه شعبه آلمان فروشگاه آمازون پخش شده بود. (اگر اشتباه نکنم:D) در ضمن، تو بدنت داره مور مور میشه! ولی من فردا صبح تا عصر (ساعت 5) سرکارم:(:Dخواستم مرخضی بگیرم:D ولی نشد
من کار و زندگی و دانشگاه رو واسه فردا کنسل کردم که اول وقت بشینم ببینم :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بنظرم تو اپیزود ۳ یا حتی ۵ مردن کسی مثل جان اسنو دور از انتظاره و بنظرم تا اخرین قسمت فصل داستانش با نایت کینگ ادامه پیدا کنه.دلیل تمرکز سریال رو شخصیت حقیقی جان اسنو اونم تو این مقطع از درگیری با وایت واکرها بنظرم جز مهمترین موضوعات این فصل باشه.شخصیت نایت کینگ برندون و جان کلا به ارتباطاتی باید بینشون باشه.اون ننه اژدها بنظرم کمترین اهمیت رو داره و شاید همین فردا کلک نقششو بکنن.

دلم میخواد صحنه نابود شدن گلدن کمپانی و یورون گریجوی به دست نایت کینگ وجود داشته باشه.حالا پایان سریال هرچی میخواد باشه ولی این یه مورد رو بشدت میپسندم.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من کار و زندگی و دانشگاه رو واسه فردا کنسل کردم که اول وقت بشینم ببینم :D

پس منو چی میگی از دندون درد داشتم دور در جا میزدم فردا وقت دندون پزشکی رو کنسل کردم دارم با آنتی بیوتیک و مسکن دووم میارم تا اپیزود بعدی بیاد تموم شه بره :D
رسما مریضیم ما :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
این دو قسمت که اصلا در حد و اندازه اسم و رسم got نبود( همون مکالمه مختصر برن و جیمی کافیه برای مثال) و میشد بهش گفت تجدید دیدار بازمانده ها ، امیدوارم قسمت سوم واقعا در خورد نبرد موعود باشه حداقل ،
هم انتظار دارم و هم منطقی که نبرد با واکر ها تو این قسمت نه تنها تموم نشه بلکه وینترفل سقوط کنه و نبرد به جنوب وستروس کشیده بشه. بالاخره وقتش رسیده ما اون ترس وایت واکر ها که ده ساله افسانه هاشون رو در طول سریال می‌شنیدیم و خیال پردازی میکردیم وقتی حمله کنند چی میشه رو حس کنیم !

اما از این تیم سازنده ؟؟

دیوار هم به اندازه وایت واکر ها بزرگ و افسانه ای بود در داستان گات و خیلی ها منتظر جنگی بزرگ و خود نمایی این دیوار در مقابل دشمنان بودیم ، اما چی شد ، در عرض چند ثانیه سقوط کرد و کل ۷ فصل سریال رو به مسخره گرفت ، اینکه شاه شب هم به ساده ترین و احمقانه ترین شکل کشته بشه خیلی دور از انتظار نیست!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا اینو ببنید خیلی جالبه در مورد ، یه نکته جالب داره در مورد دختر کوچکی که توی قسمت قبلی با سر داوس حرف میزنه و بهش گفته میشه که بره داخل cyrpt بمونه!

آخرین ویرایش:

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
تیریون یه سری اطلاعاتی از برن گرفت که اون صحنه رو نشون ندادن که حتما دلیلی داشته و بعد از اون صحنه هم تیریون خیالش راحت شده بود گفت که من فکر کنم میتونیم جون سالم به در ببریم که همه بهش خندیدن.
با این حساب ممکنه همه سرکار باشیم و اصلا جنگی صورت نگیره و نایت کینگ بیاد با برن رو با خودش ببره و اصلا نجنگه و جنگ اصلی با ارتش سرسی باشه.

در هر صورت امیدوارم دنریس مرگ حماسی نداشته باشه و مثل پهن زیر پای اسب های ارتش نایت کینک سَقَط بشه.

آخرین ویرایش:

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوست دارم سرسی همه رو بکشه.جان اسنو ،سانسا ،ننه اژدها ،جیمی،تیریون و همه افرادی که در شمالن کشته شن .اون سم گامبو رو سرشو قطع کنن
اون دزد دریایی هم که طرفدار سرسیه ،اخرش توسط سرسی کشته بشه.کوهستانم به شکل فجیع بکشن
ففط آریا به دلیل تپل مپل و‌تو دل برو بودنش زنده بمونه

• Like
Reactions: mikammi

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
دوست دارم سرسی همه رو بکشه.جان اسنو ،سانسا ،ننه اژدها ،جیمی،تیریون و همه افرادی که در شمالن کشته شن .اون سم گامبو رو سرشو قطع کنن
اون دزد دریایی هم که طرفدار سرسیه ،اخرش توسط سرسی کشته بشه.کوهستانم به شکل فجیع بکشن
ففط آریا به دلیل تپل مپل و‌تو دل برو بودنش زنده بمونه

105526

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر