سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
آقا این چه وضعشه؟! :D بابا من تازه شروع کردم فصل جدید رو دیدن،هیچیم یادم نیس...بعدشم چرا هی می خوان از آب کره بکشن،بابا بیاین این پسره فلجه استارکه اسمش چی بود،بیاین بگین داستان این چیه دیگه دهن مارو صاف کردین...
من الان 3 قسمت دیدم،هنوز هیچی در مورد داستان اون 3 کلاغه نگفتن، یا شایدم گفتن من یادم نمیاد؟! :D
یکی میشه بدون اسپویل قسمتای بعد بگه داستان این 3 کلاغ چیه،چرا این پسره استارک باید حتما انتخاب میشد،و یه سوال دیگه هم دارم،شرمم میاد وژدانا بگم، این وایت واکر ها داستانشون چیه از کجا اومدن؟!:D یه چیزایی یادم هست اون زنه جنیه، یه خنجر فرو کرده بود توو یه آدمی...ولی یادم نیست کی بود چیکاره بود...
شما بهتره نبینی سریالو

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
آقا این چه وضعشه؟! :D بابا من تازه شروع کردم فصل جدید رو دیدن،هیچیم یادم نیس...بعدشم چرا هی می خوان از آب کره بکشن،بابا بیاین این پسره فلجه استارکه اسمش چی بود،بیاین بگین داستان این چیه دیگه دهن مارو صاف کردین...
من الان 3 قسمت دیدم،هنوز هیچی در مورد داستان اون 3 کلاغه نگفتن، یا شایدم گفتن من یادم نمیاد؟! :D
یکی میشه بدون اسپویل قسمتای بعد بگه داستان این 3 کلاغ چیه،چرا این پسره استارک باید حتما انتخاب میشد،و یه سوال دیگه هم دارم،شرمم میاد وژدانا بگم، این وایت واکر ها داستانشون چیه از کجا اومدن؟!:D یه چیزایی یادم هست اون زنه جنیه، یه خنجر فرو کرده بود توو یه آدمی...ولی یادم نیست کی بود چیکاره بود...
شما یک بار دیگه قسمت 1 فصل 1 ببین تا بفهمی چرا انتخاب شد

• Like
Reactions: Jesper Kyd

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,555
Game Of Tehroons:D
کیفیت بالا

ps81_sketch-1503844271243-324x404.png

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این جریان clegane bowl چیه؟ تو نت گشتم ولی نفهمیدم. یه توضیح میدید؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

23x2_dilc0mqwsaakkrl.jpg

بدجوری منتظر مبارزه این دو نفر هستم! احتمال مبارزه اینا به نظرم بالای 90% هست، ولی اینکه کدوم اون یکی رو شهید میکنه یه بحث دیگه هست.
اگه اتفاقات قبلی نیفتاده بود، آدم میگفت Mountain در صحنه ای فجیع میزنه Hound رو میترکونه که بیننده شوکه بشه و این حرفا. ولی دیگه بعد از اتفاقی که برای اوبرین افتاد، احتمالاً این بار نوبت مرگ خود Mountain باشه.

نکته ای که وجود داره شخصیت پردازی عمیق این دو کارکتره
نفرت و عقده ای که بین این دو برادر هست سر درازی داره
سندور غیر از اینکه سر داستان سوختنش توسط مانتین حسابی دل پری ازش داره تو جوونی هم خرده حساب هایی با هم دارن
وقتی پدر سندور به شکل خیلی خیلی مشکوکی میمیره همون روز کاملا اتفاقی گرگور با پشتیبانی قوای زیادی و با حمایت لنیستر ها میاد تمام مال و اموال پدر رو میزنه به جیب و سندور هم تقریبا فرار میکنه از ترس جونش و همونجاست که گرگور میشه یه لرد ثروتمند و بالا مرتبه اما سندور به چنین وضعی میوفته
خیلی مبارزه این دو میتونه جالب باشه. به شدت هیجان انگیر و در هر صورت متاسفانه ناراحت کننده چون اگر سندور کشته بشه خیلی دردناک میشه اگرم مانتین بمیره آدم دلش میسوزه که چنین شخصیتی حذف شد :D

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
نکته ای که وجود داره شخصیت پردازی عمیق این دو کارکتره
نفرت و عقده ای که بین این دو برادر هست سر درازی داره
سندور غیر از اینکه سر داستان سوختنش توسط مانتین حسابی دل پری ازش داره تو جوونی هم خرده حساب هایی با هم دارن
وقتی پدر سندور به شکل خیلی خیلی مشکوکی میمیره همون روز کاملا اتفاقی گرگور با پشتیبانی قوای زیادی و با حمایت لنیستر ها میاد تمام مال و اموال پدر رو میزنه به جیب و سندور هم تقریبا فرار میکنه از ترس جونش و همونجاست که گرگور میشه یه لرد ثروتمند و بالا مرتبه اما سندور به چنین وضعی میوفته
خیلی مبارزه این دو میتونه جالب باشه. به شدت هیجان انگیر و در هر صورت متاسفانه ناراحت کننده چون اگر سندور کشته بشه خیلی دردناک میشه اگرم مانتین بمیره آدم دلش میسوزه که چنین شخصیتی حذف شد :D
گرگور تو سریال اصلا شخصیت پردازی نداره که دل ادم براش بسوزه :D امیدوارم به بدترین شکل ممکن بمیره.

daenerys&jon

کاربر سایت
Aug 22, 2017
12
گرگور تو سریال اصلا شخصیت پردازی نداره که دل ادم براش بسوزه :D امیدوارم به بدترین شکل ممکن بمیره.
منم دوست دارم به بدترین شکل ممکن بمیره؛ اما سریال سندور رو محبوب کرده، داخل سریال خیلی ها که محبوب شدن ، بعدش نابودشدن.

• Like
Reactions: TheGodfather

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

برای شخصیت پردازی قرار نیست یک جلد رو براش بنویسن که :D
همین که تو طول تاریخ گذشته یه همچین هیولایی بوده و رسما همه کثافت کاری های تایوین لنیستر رو انجام میداده خودش خود به خود تبدیل به یه کارکتر پر رنگ شده
(دیگه جریانات اصلی تو سریال مثل مبارزش با اوبرین و قبل از اون جریانش الیا مارتل و این حرفا رو فاکتور گرفتم)
قرارم نیست در ضمن برای کوه دل بسوزونیم که :)) کلا هر چی شخصیت های پر رنگ سریال کم و کم تر بشه ناخودآگاه سریال بیشتر به سمت معمولی شدن و خاص نبودن پیش میره
در گذشته سریال خوب بلد بود شخصیت های جدید معرفی کنه اما کسی نمیتونه انکار کنه از این جهت سریال افت محسوسی داشته
برای همین نگران میشم وقتی یک شخصت حذف میشه همین حس هم در قبال رندل تارلی داشتم !

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
نوبتیم باشه نوبته گرگوره دیگه!:D
همون یبار که از دست اوبرین جون سالم به در برد بسشه.امیدوارم اگه اتفاقی میفته بینشون انتقام اوبرین بدبخت حسابی ازش گرفته بشه!

• Like
Reactions: Horror

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نوبتیم باشه نوبته گرگوره دیگه!:D
همون یبار که از دست اوبرین جون سالم به در برد بسشه.امیدوارم اگه اتفاقی میفته بینشون انتقام اوبرین بدبخت حسابی ازش گرفته بشه!

گفتی اوبرین و کردی کبابم :(
بعد از یورون قطعا شخصیت مورد علاقه من اوبرین بود خیلی دوس داشتنی بود لعنتی
یادمه بعد از اون مبارزه لعنتی تو اون روز یک پاکت سیگار رو خالی کردم :)) (من روزی یک نخ یا نهایتا دوتا میکشم)

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,231
نام
Мojtaba
فصل 7 هم با همه کاستی هاش تموم شد . انتظار داشتم صحنه روبرو شدن سم و برن یکم بیشتر طول بکشه یک مقدار مصنوعی بود و سریع رفتن سر اصل مطلب . امیدوارم فصل بعد شاهد کلی فست فوروارد نباشیم . بهترین صحنه این فصل هم به نظرم نایت کینگ سوار بر ویسریون بود واقعا عالی از آب در آوردنش. ولی یک سوال هنوز برام جوابش مشخص نیست که نایت کینگ اگر اژدها رو نمی گرفت چطور می خواست دیوار رو فرو بریزه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر