سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یعنی عالیه این تاپیک :D
خیلی خوبه که میذارین سر تایم ریلیز جهانی میدزدین سریالو و این حرکت زشت و ناپسند دزدیدن زودتر از ریلیز اصلی رو تحریم کردین :D

واقعا متوجه نمیشم فرقش چیه! اینجا همه کسایی که دارن سریال رو میبینن (از جمله خودم) در واقع داریم سریال رو میدزدیم. حتی کسایی که cccam دارن و با یه غرور خاصی میگن ما مستقیم سر تایمش از HBO میبینیم هم باز دارن دزدی میکنن در واقع

اگه کیفیت خوب اومده برین دانلود کنین ببینین دیگه
امر به معروف و نهی از منکرتون چیه؟ :D
طرف تو یه سایت دیگه اومده میگه بخاطر احترام به سازنده هفته بعد میبینم حالا خوبه هفته بعدم تنها کاری که میکنه دوتا کلیک برا دانلود از سایت مفتکیه!:D
کلاس داره این حرکت گویا که نشون بدن متمایزن!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
الان باید 12 روز صبر کنیم تا قسمت بعد :| حتی پرومو اپیزود بعد هم نداریم :(( البته اون 5 روز دیگه میاد :D
یعنی تو کل این هفت فصل کسی دنریس را دانی صدا نکرده بود:D
واقعا دیگه این HBO اعصاب نذاشته صبر کردن برای قسمت 7 یه طرف فصل بعد رو چه جوری تحمل کنیم اخه [-o<
چرا دیگه داداشش دنی صداش میزد. خود دنریس هم گفت.
بالاخره زانو هم زد :D البته به صورت معنوی :D

پ.ن: سانسا :-&:-&

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
یعنی عالیه این تاپیک :D
خیلی خوبه که میذارین سر تایم ریلیز جهانی میدزدین سریالو و این حرکت زشت و ناپسند دزدیدن زودتر از ریلیز اصلی رو تحریم کردین :D

واقعا متوجه نمیشم فرقش چیه! اینجا همه کسایی که دارن سریال رو میبینن (از جمله خودم) در واقع داریم سریال رو میدزدیم. حتی کسایی که cccam دارن و با یه غرور خاصی میگن ما مستقیم سر تایمش از HBO میبینیم هم باز دارن دزدی میکنن در واقع

اگه کیفیت خوب اومده برین دانلود کنین ببینین دیگه
امر به معروف و نهی از منکرتون چیه؟ :D

حرکت مترجمهای عزیز که کاسه داغ تر از آش شدن خیلی باحاله یکی ندونه انگار کاسبیشون کساد شده که زیر نویس نمیندازن :))

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
طرف تو یه سایت دیگه اومده میگه بخاطر احترام به سازنده هفته بعد میبینم حالا خوبه هفته بعدم تنها کاری که میکنه دوتا کلیک برا دانلود از سایت مفتکیه!:D
کلاس داره این حرکت گویا که نشون بدن متمایزن!
دقیقا یعنی همینجوریه :))
حالا مثلا پیج های خارجی رو میبینی یارو لیک شده میشینه میبینه ولی یکشنبه هم باز از خود HBO میبینه که از سریال و شبکه حمایت کنه آمار نیاد پایین!
اینا من نمیدونم فازشون چیه =))

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
حرکت مترجمهای عزیز که کاسه داغ تر از آش شدن خیلی باحاله یکی ندونه انگار کاسبیشون کساد شده که زیر نویس نمیندازن :))
چه ربطی داره؟ اول باید فایل زیرنویس اصلی انگلیسی بیاد که فارسیش کنن که نیومده و تا ریلیز اصلی هم نخواهد اومد! الان تنها راهش اینه یکی بیاد فیلم رو ببینه دیالوگ ها رو گوش کنه زمان هر دیالوگ رو دربیاره بعد فایلش کنه که خیلییییییی طول میکشه. واسه همین سر اپیزود 4 که لیک شد بعد 2 روز یه عربه اول ترجمه کرد، بعدش دیگه خیلی راحت عربی رو به انگلیسی بعد به فارسی ترجمه کردن. یعنی اصل کار همون زمان بندیه، بقیه اش فقط یه ترجمه سادست از رو متن همین

آخرین ویرایش:

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
امیدوارم لیک بشه قسمت بعد.
کیارش میشه یه بار دیگه اینو بگی. مثل اینکه HBO به حرفات گوش میده.:D جدی 12 روز صبر خیلیه به خدا. تازه من اسپویل ها رو خوندم وای به حاله بقیه که نخوندن.
راستی من تو فیس دوغ نگاه کردم با کیفیت HD. دمه طرف گرم^:)^.
خوب هر کی که داره میخونه یعنی نگاه کرده. عجب قسمتی بود@-).عشقم شاه شب زد ناکار کرد اژدهارو>:)>:).
دروگون هم میرفت که کشته بشه که نشد. الان چطوری جلوی شاه شب رو میتونن بگیرن؟؟؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
کیارش میشه یه بار دیگه اینو بگی. مثل اینکه HBO به حرفات گوش میده.:D جدی 12 روز صبر خیلیه به خدا. تازه من اسپویل ها رو خوندم وای به حاله بقیه که نخوندن.
راستی من تو فیس دوغ نگاه کردم با کیفیت HD. دمه طرف گرم^:)^.
خوب هر کی که داره میخونه یعنی نگاه کرده. عجب قسمتی بود@-).عشقم شاه شب زد ناکار کرد اژدهارو>:)>:).
دروگون هم میرفت که کشته بشه که نشد. الان چطوری جلوی شاه شب رو میتونن بگیرن؟؟؟
جالبه من سر قسمت 4 هم که قرار بود بیاد باید تو پادگان میموندم و سه شنبه میدیدم. چند روز قبلش گفتم یعنی میشه لیک بشه که یهو لیک شد :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر