سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
موسیقی این قسمت پشم‌ریزون بود.:D یعنی میریخت لعنتیا!:D
به نظر من لیتل‌فینگر هنوز سانسا رو درست نشناخته. سانسا وقتی رفت پیش رمزی یه آدم دیگه شد.:D خلاصه نمیشه پیش‌بینی کرد. این وسط Varys داره به دنریس خیانت می‌کنه یا هواشو داره؟:D من نفهمیدم. البته Varys اصولاً برای نفع شخصیش کاری نمی‌کنه برخلاف Littlefinger.

واریس کسیه که Aegon پسر الیا مارتل و ریگار رو نجات داده و معلوم نیست کجا مخفیش کرده. امیدوارم حذفش نکرده باشن. البته فکر میکنم سه تا اژدها هست پس باید سه تا تارگریان هم باشه که الآن دوتاش معلومه. ایگن هم میشه سومی

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
7dcc66160f4c0db8a626360eb75555c6.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
قضیه جان اسنو بدون هیچ سوپرایزی اتفاق افتاد همون R+L=J بود زیاد خوشم نیومد این فصل به جز قضیه هودور هیچ سوپرایزی نداشت ای کاش این قضیه مادر جان اسنو عوض میشد این یکی از مهم ترین راز های مارتین بود که از مدت ها پیش اسپویل شد
خب دوست عزیز چه انتظاری داری؟
مارتین از20سال پیش داره داستان رو با همین ایده مادر جان اسنو کیه جلو میبره
حالا چون ملت پیش بینی کردن بیاد بیخیالش شه و تغییرش بده؟مگه روانیه؟اینجوری گند میزد به کل داستان
داستان هنوز جا برا سوپرایزهای خفن زیاد داره
قرار نیست اتفاقات مهم داستان رو فقط چون پیش بینی شده تغییر بدن احمقانست

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
اول از همه بگم که

سرسی و آریا و دیگر هیچ.............. :D هر دو چیزی ک میخواستم دیدم مخصوصا ترکیدن اون گنجشک فلان فلان شده رو :D

بعد از اینا هم که خب مادر جان اسنو بالاخره مشخص شد که اصلا بچه ند نیس خواهرزادشه الانم که شد King OF THE north

بوی خیانت بلیش هم میاد تو فصل بعد .............

از اونورم ارتش دنریس و سه اژدها ....... چه جنگی بشه فصل بعد

خدا کنه سال دیگه قسمتای اول ر به فنا ندن که ابکی و لوس باشه ...........

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,574
ریگار، ویسریس و دنی بچه های ایریس تارگرین یا همون شاه مجنون هستن. الانم که معلوم شده ریگار پدر جان اسنو ـه، در نتیجه دنی میشه عمه ی جان :D

• Like
Reactions: Poorya_2

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
یه نکته ای که تو این داستان منو آزار میده مانور بیش از حد و بدون دلیل رو تارگرین هاست. نمیدونم چرا مارتین انقدر تارگرین ها رو صاحب حق نشون میده. همونطور که سندور کلگین گفت تو این دنیا همشون آدمکشن. همون اگان فاتح هم یه آدمکش بود که از یه سرزمین دیگه اومد و هفت پادشاهی رو غصب کرد. پادشاهای بعدیشونم که یکی در میون دیوانه و خونخوار بودن که آخرش هم به شاه دیوانه ختم شد!
حالا این قضیه که دنریس که تا حالا وستروس رو ندیده اون سر دنیا همه چی براش جور میشه که پاشه بیاد این سر دنیا وستروسی رو که جدش غصب کرده بود دوباره غصب کنه و از اونور جان اسنویی که کاملا یه استارک هست رو هم وصلش میکنن به تارگرین ها یه مقدار داستان رو لوس کرده.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,753
نام
وحید
درایتدای صحبتم باید بگم عالی بود این قسمت(در مورد قابل پیش بینی بودن این حرا باید بگم تمام این حرفا ماله کسانی هست که کتاب رو خوندن هم خودشون رو اسپویل کردن هم مارو)من که کتاب رو نخوندم و زیاد پیگیر شایعات نیستم واقعا این سریال برام لذتبخشه
کودتای اتشین سرسی عالی بود با یه انفجار کل دشمنهاش رو از بین برد ولی هیچ دوستی هم نداره دیگه حتی جیمی هم شاید دیگه دوستش نباشه
تامن هم که همون بهتر که مرد لیاقت نداشت پسره سیب زمینی
سکانس بیعت با جان اسنو اشکم رو دراورد مخصوصا دیالوگهای لیدی مورمونت فوق العاده بود
ارتش دنریس هم لرزه بر اندام هر کشوری میندازه خیلی دوست دارم جنگشون با نیروهای شاه شب رو ببینم به احتمال زیاد حالا که دنریس با جان فامیل شدن تو یه جبهه در کنار هم بجنگند
و میرسیم به عالی ترین اتفاق این قسمت و به درک واصل شدن لرد فری و پسران توسط اریا که واقعا عالی بود
واریس هم دو خاندان رو متحد کرد تا در کنار دنریس بجنگند که عالی بود این قسمت...چون دو خاندان ارتش بزرگی دارن مخصوصا تایرلها
سکانس سم هم خوب بود من حس میکنم سم در فصل اینده نقش مهمی در این سریال خواهد داشت و خوب شد که داستانش نیمه تمام نماند
تو این قسمت یه اشاره ای به بلک فیش شد و احتمال نمردنش برای من بیشتر شد

این فصل هم با تمام قراز و نشیبهاش تمام شد و باید یکسال دیگه برای این شاهکار منتظر باشیم که واقعا سخته

امتیاز من به این اپیزود
9.5/10
امتیاز من به کل فصل
9.2/10

• Like
Reactions: Radiance

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر