سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
آلبوم این فصل هم منتشر شد:

social-preview

دانلود آلبوم با فرمت MP3 و کیفیت 320kbps
دانلود البوم با فرمت FLAC و کیفیت اصلی
یکی از آهنگا اسمش winds of winter ـه. یعنی همون اسم اپیزود آخر. خیلی آهنگ خفنیه حتما گوش کنین. ولی این پست رو دادم واسه اینکه بگم تم اصلی این آهنگ واسه سکانس های دنریسه و بارها ازش استفاده شده :D غلط نکنم آخر فصل قراره با یه صحنه حماسی دیگه از دنریس تموم شه :D

اسم یه آهنگ دیگه هم Hear my roar ـه که بعید نیست راجع به سرسی باشه و نقشه شومش که به موفقیت می انجامد :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سر داوس گفته
فصل های قبلی همیشه تمرکزمون رو قسمت9 گذاشتیم و مهمترین قسمت سریال بوده
ولی اینار بار فرق داره وقسمت10هم چندتا سوپرایز خفن داره:D

• Like
Reactions: bayern_vahid

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
یکی به من توضیح بده ریگار و لیانا چه کسایی هستن؟ یاد ندارم اصلا!
ریگارد پسر پادشاه قبلی بود که معروف بود به شاه دیوانه! لیانا ستارک هم خواهر ند و بنجامین استارک هست.
پ.ن: یه theory خیلی جالب که میگن ice dragon هم وجود داره که خیلی بزرگتر از fire dragon های دنی هستن و ممکن هست که تو دیوار خواب باشن و وقتی که دیوار میریزه اونا هم آزاد میشن. یه جا دیگه خوندم که میگن ممکن هست که زیر قلعه استارک ها( همون خونه ند استارک:D) حبس هستن. به هر حال من که خیلی خوشم میاد که همچین dragon هایی هم باشن.8-> =P~

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ریگارد پسر پادشاه قبلی بود که معروف بود به شاه دیوانه! لیانا ستارک هم خواهر ند و بنجامین استارک هست.
پ.ن: یه theory خیلی جالب که میگن ice dragon هم وجود داره که خیلی بزرگتر از fire dragon های دنی هستن و ممکن هست که تو دیوار خواب باشن و وقتی که دیوار میریزه اونا هم آزاد میشن. یه جا دیگه خوندم که میگن ممکن هست که زیر قلعه استارک ها( همون خونه ند استارک:D) حبس هستن. به هر حال من که خیلی خوشم میاد که همچین dragon هایی هم باشن.8-> =P~
سريال با اين بودجه اي كه دارن Giant ice spider هارو هم اگر وجود داشته باشن فكر كنم حذف كردن و با اين كه سم توي كتاب موردش خونده بود و در موردش با جان صحبت ميكنه اما هيچ اشاره اي نشد..
فقط همون فصل١ بهشون اشاره شد.
[
QUOTE] The horn blew thrice long, three long blasts means Others. The white walkers of the wood, the cold shadows, the monsters of the tales that made him squeak and tremble as a boy, riding their giant ice-spiders, hungry for blood[/QUOTE]
بعد بيان Ice dragon هم اضافه كنن؟ :d
اصلا خيلي بعيده كلي هزينه داره واسشون.
قلعه ي استارك هم به خاطر صحبت بين ند و كت هستش كه در كنار pond اي توي winterfell اتفاق ميوفته و فقط اون بين بقيه pond ها سرد هستش.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
من معتقدم ضعف فصل شش باعث این ریت 10 شد در ضمن مهران مدیری یکی از بهترین کارگردان هاییه که من شخصا دیدم و حداقل از نظر کارگردانی از بعضی از کارگردان های همین گات چندین سر و گردن سرتره فاجعه کارگردانی قسمت نهم فصل قبل رو هنوز یادم نرفته

این صحبت تا یک سال میتونه آدمو شاد نگه داره =)) کارگردانهای ایرانی تهش بتونن یک فیلم یا سریال بسازن که بازیگر از در خارج شه از اون یکی در بیاد تو

• Like
Reactions: Horror

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
با توجه به بركسيت ( انتخابات خروج بريتانيا از اتحاديه اروپا ) بريتانيا از اتحاديه اروپا خارج شد ، در نتيجه بودجه قابل توجهى از فيلمبرداري فصل هفتم با توجه به بركسيت كم ميشه و ممكنه حتي لوكيشن فيلمبرداري ايرلند شمالي ( وينترفل و ... ) رو هم از دست بدن و دنبال لوكيشن جديد بگردن ! حتي احتمالش هم هست كه فصل هفتم با تاخير شروع بشه !(World of Thrones)

بدبخت شدیم ~X(:-??

این پست را خوندم یاد اون حرفا افتاده بودم که میگفتند الان انگلیسی از یورو 2016 حذف میشه :-j:-j

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
از کجا میتونم تمام موزیکایی که تو سریال هستو دانلود کنم ؟؟ سایت خاصی نیس ؟؟ هر چی میگردم اکثرا تو یوتیوب هست من فایل mp3 رو میخوام !
مثلا دنبال اینم یکی از اهنگاس
winds of winter

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من عاشق اون کتوله شدم.نمیدونم عضو کدوم گروهه ولی بچه باحالیه.الانم که ریش گذاشته معلوم نیست برای کی نقشه کشیده
این دفعه چند ساعت از 6 تا فصل دیدین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر