سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
من هنوز نفهمیدم این اریا دقیقا چی یاد گرفت تو این تمریناتش؟ الان میخواد برگرده وینترفل خب پس این همه وقت که تلاش کرد بیاد خونه B&W به چه کارش اومد.
این جکن هگار هم بهش گفت تبدیل به No One شدی ولی خب این که می خواد برگرده چه فایده ای براش داره.
اون قسمت جک تعریف کردن هم واقعا اضافه بود قشنگ معلومه سازنده ها میخواستن تیریون رو نشون بدن .
چرا نشون ندادن اژدها دخل کشتی ها رو میاره؟
در ضمن امیدوارم وریس نمیره یک جوری خداحافظی کردن و وریس رفت که انگار برنمیگرده.
از قرار معلوم قسمت 9 قراره 60 دقیقه باشه و قسمت 10 هم 69 دقیقه.

آخرین ویرایش:

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
قسمت هشتم رو هم لیک شد و دیدم

خیلی خوب بود ، این وقت شب خیلی چسبید این قسمت ، چقدر این بخش بلک فیش رو قشنگ در اورده بودن ، چه موسیقی های زیبایی به به .
کوه چقدر ملس سر یارو رو از جا کند جیگرم همچین حال اومد انگار نه انگار دو فصل قبل جمجمه وایپر رو خرد کرد ، الان دوسش دارم : |
آریا هم که عشقه
10/10 میدم قسمت بعد هم گویا قراره 11/10 بدم از تایتل ـش مشخصه چی داریم : battle of bastards

رو گوشی سونی اریکسون k800 دیدی؟با این کیفیت؟اوکی باحال:)

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
این قسمت هم خوب بود و از قسمت قبلی بیشتر دوست داشم. این قضیه آریا چقدر ساده بود. تو اینترنت همه جور theory در موردش بود که این خودش نیست و ... همه چرت بودن:)). blackfish هم ایکاش نمیمرد:(( خیلی مرد خوبی بود.
پ.ن: ep9 رو الان پرومو دیدم: قیافه من اینجوریه الان @-)@-)@-)@-)@-)@-)=P~=P~=P~=P~=P~=P~
خیلی خوب میزنه. انگار طولانی ترین جنگ تو سریال هم هست. هرچی جنگ نشون ندادن رو میخوان تو این ep جبران کنن.:D

• Like
Reactions: TheGodfather

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
به نظر من واقعا مسخره بود.این اپیزود.انگار پولاشون تموم شده دیگه نمی تونن جنگ ها رو نشون بدن،به همین دلیل کدخدا منشانه قضیه ها رو حل میکنن.

و اما اریا! به نظرم مسخره ترین کاری بود که میشد انجام داد.
اخه یعنی چی،با شکمی در حال خون ریزی و ازپله ها افتاده(احتمالت دست و پاش هم اسیب دیده یا شکسته)میره توی یه جای تاریک و کسی رو که از اول فیلم تا حالا داره ازش یه بند کتک میخوره رو شکست میده؟
بعدش هم بر میگرده پیش اونا و براشون رجز خونی هم میکنه!

من که اصلا خوشم نیومد و به نظرم اصلا با منطق سریال هم جور نبود.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
با احترام به نظر باقی دوستان اما سریال خیلی ضعیف شده ! از اول فصل 6 ی اپیزود جون دار که باعث بشه تا اخر میخکوب بشیم نداشته سریال !(فقط قسمت 5 ی مقدار خوب بود ) این قمست هم فقط خوب بود نه بیشتر !

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این اپیزود رو اونقدر که باید و شاید دوست نداشتم! هایپم بیشتر بود!
قسمت ریوران خیلی زیاد بود و جذاب نبود اونقدرا! خیلی رو اعصاب رفت!
دو قسمته که تامن هم به تنهایی باعث شده سطح کینگزلندینگ قشنک سقوط کنه! خیلی حال بهم زنه این پسر! تنها قسمت عالی کینگز لندینگ اون خشونت ماونتین بود :) یکم باعث امید واری بود برای منی که از سرسی خوشم میاد!
قسمت میرن اونقدرا جذاب نبود. فقط آخرش با اومدن دنریس حال کردم! و تیریون ف**ـد آپ! وریس چرا رفت؟؟ :((
ولی در عوض با قسمت آریا حال کردم! خیلی خوب بود! مخصوصا آخرش که شمعو زد! و آخر آخر موقعی که جاکن در معبد راه میرفت دقیقا بهم القا شد که آریا مرد‌..‌. :D ولی جاکن چرا جلو شو نگرفت؟

پ.ن‌ قسمت بعد که واره و قطعا عالی میشه! ولی من موندم برای قسمت آخر چجوری میخان این همه خط داستانی نا تمومو حد اقل به جایی برسونن؟ :|

• Like
Reactions: i am dead

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
به نظرم بهتر بود اسم این اپیزود به جای No One
میذاشتن No Fight

کلا رسالت کارگردان تو این قسمت حذف مبارزه بود
اول اینکه همه بعد از این همه فصل از بلک فیش اسطوره ای انتظار داشتیم یه شمشیر زنی درست و حسابی ببینیم که نه تنها جنگی در نگرفت بلکه حتی در پایان هم لحظه مرگ بلک فیش رو ندیدیم

بعد سندور کلگین خورد به دار و دسته دانداریون که هنوز مشغول رابین هود بازی بودن و بازم یه مبارزه جنون واری که انتظارشو داشتیم نصیبمون نشد

بعد رسیدیم به قسمت آریا که از شروع فصل منتظر رو در رو شدنش با ویف بودیم
در کمال تعجب دقیقا صحنه های مبارزه آریا هم سانسور شد
اصلا نفهمیدیم چطوری ویف رو کشت !

بعدشم که تو سالن پادشاهی کینگ تامن حال بهم زن زد یکی از باحال ترین و هیجان انگیز ترین تئوری های آینده رو پر پر کرد.
یه مبارزه درست و حسابی که از اول فصل داشتیم صابونشو به دلمون میزدیم خیلی ساده توسط تامن ممنوع اعلام شد !

کلا کارگردانی این اپیزود به نظر من اصلا خوب نبود
ناسلامتی قسمت هشتم بود آدم به کیفیت اپیزود های فصل های قبلی نگاه میکنه انتظارش از این اپیزود خیلی بالا میره ! این همه مزخرفات دنریس رو تحمل کردیم بی خود و بی جهت تو اپیزود های قبلی میومد فک میزد تو این اپیزود که دلمون میخواست اون چهره روانی و عصبانیش رو ببینیم کلا ۵ ثانیه هم نشونش ندادن !

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
بعدشم که تو سالن پادشاهی کینگ تامن حال بهم زن زد یکی از باحال ترین و هیجان انگیز ترین تئوری های آینده رو پر پر کرد.
یه مبارزه درست و حسابی که از اول فصل داشتیم صابونشو به دلمون میزدیم خیلی ساده توسط تامن ممنوع اعلام شد !

کلا کارگردانی این اپیزود به نظر من اصلا خوب نبود
ببخشید که کارگردان به تئوری های جنابعالی جامه عمل نمیپوشونه. لول :D

• Like
Reactions: bayern_vahid

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
ببخشید که کارگردان به تئوری های جنابعالی جامه عمل نمیپوشونه. لول :D

تئوری های من ؟
اینا محبوب ترین ها بودن که خیلی ها مثل من فقط شنیده بودیم و دوست داشتیم ببینیمشون
چیزی که منو ناراحت کرد حذف مبارزان و قسمت های هیجان انگیز بود نه حذف تئوری ها
من دوست داشتم یه مبارزه خوب بین آریا و ویف ببینم
دوست داشتم یه صحنه حماسی برای مرگ بلک فیش ببینم

حذف صحنه های مبارزه و شمشیر زنی و نگه داشتن دیالوگ ها کوتاه ولی موثر بود که باید به جامه عمل میرسید نه تئوری های من (!)

در ضمن تو این تاپیک آدما در مورد نظر شخصیشون صحبت میکنن
بعضی ها هنوز تو جو کل کل و فن بازی دارن به سر میبرن انگار !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر